Apie mane

Gyvenimas lyg traukinys nuolatos riedantis... retkarčiais stabteli, kad vieni pakeleiviai išliptų, o kiti įliptų. Kai kurie žmonės pakeleiviais esti ilgus metus, palikdami mūsų gyvenime ryškų savo anspaudą, o kai kurie pasirodo tik akimirkai, bet lygiai taip pat palieka neišdildomų prisiminimų.

 

Kartu su žmonėmis į mūsų gyvenimo traukinį įlipa meilė, džiaugsmas ir laimė, vėliau juos pakeičia skausmas... nusivylimas... baimė... Po kurio laiko jų vietą užima naujų potyrių troškimas, aistra ir gyvybingumas, dar vėliau juos pakeičia kaltė ir nevertumas... Netrukus pasirodo ir visa apimanti apatija, tuomet atrodo, kad ji šalia mūsų prisėdo visam likusiam gyvenimui... bet po kurio laiko ir ji išlipa iš traukinio užleisdama vietą pykčiui ant savęs ir viso pasaulio...

Tuo metu mūsų gyvenimo traukinys rieda amžinosios nakties šešėlyje ir atrodo niekada nebepamatysim dienos šviesos... bet pasirodo ir tai buvo laikina.

 

Pagaliau nušvinto ir sunkūs jausmai išlipo, užleisdami vietą meilei, drąsai, laimei, džiaugsmui ir vidinei ramybei....

 

Tumpas mano pasidalinimas apie sunkius gyvenimo momentus ir išėjimą iš jų "1000 istorijų"  Kalbino Saulius Bagdonas.

 

Dar vienas nuostabus pokalbis su Dariumi Kiaulakiu "Myliu save". Apie mano gyvenimo transformaciją, išėjimą iš apatijos į pasitikėjimą, meilę, ramybę bei džiaugsmą...

 

Aš esu Lidija, emocijų paleidimo trenerė, sertifikuota tetaheling bei „Konsteliacijos pagal Bertą Helingerį“  praktikė, 7-neris  metus dirbau medicinos srityje. Esu laiminga trijų vaikų mama. Atgavusi prarastą svetaiką ir energingumą, savivertę bei finansinį stabilumą. Padedu žmonėms įveikti sunkias emocines traumas bei atgauti vidinę ramybę. Norintiems augti ir tobulėti padedu išsigryninti tikslus, bei juos pasiekti: savivertė, santykiai, sveikata ir finansai bei realizacija. 

 

Bet taip buvo ne visada

 

Būdama 19 metų, ištekėjau ir sukūriau šeimą. Po trijų metų gimė dukra, dar po keturių sūnus. Dirbau medicinos seserimi, vėliau tęsiau mokslus kolegijoje ir įgijau buhalterio specialybę, dar po kelių metų įstojau į universitetą ir įgijau ekonomikos bakalauro laipsnį. Dirbau gerai apmokamą buhalterės darbą. Vyras taip pat vertėsi puikiai, pinigų buvo daugiau nei pakankamai, todėl galėjome nuolat keliauti ir aktyviai pramogauti neskaičiuojant. Du metus su  visa šeima gyvenome Izraelyje .

 

Laikui bėgant jaučiau vis didėjantį tuštumos bei trūkumo jausmą, pašliję santykiai su vyru vedė į dar sunkesnę būseną. Jaučiausi vieniša, atstumta ir nereikalinga. Gimė trečias vaikas, situacija darėsi tragiška.

 

Po 18 metų bendro gyvenimo su vyru, subyrėjo visas mano pasaulis, mūsų  santuoka iširo, likau viena su trejais vaikais, dideliame, malkomis kurenamame name, be jokių santaupų ir be pajamų (tik socialinė išmoka), nes tuo metu auginau dar metukų neturinčią dukrytę.

 

Po skyrybų, kęsdama didžiulį vidinį skausmą bei sielvartą, iš visų jėgų bandžiau kabintis į gyvenimą, kad pasirūpinčiau vaikais. Stengiausi būti stipri, išlaikyti pozityvumą. Pradėjau skaityti saviugdos knygas, lankiausi seminaruose, bet visa tai nepadėjo. 

 

Praėjus dviem metam po skyrybų,  visiškai palūžau. Jaučiau beviltiškumą, apatiją ir nenorą gyventi. Įgijau labai keistą priklausomybę – pradėjau  labai dideliais kiekiais valgyti vieną druską. Visiškai pašlijo sveikata.

 

Nežmoniški migreniniai  galvos skausmai, širdies permušimai, dermatitas, inkstai, išsausėję ir lūžinėjantys plaukai bei nagai, visą kūną apimantys traukulai...  Išėjau iš darbo, į kurį buvau grįžusi, kai mažiausiai dukrai suėjo du metukai. Dar kartą likau be jokio pajamų šaltinio.

 

Apie savo būseną nepasakojau artimiesiems, užsisklendžiau savyje, todėl niekas negalėjo suteikti pagalbos bei palaikymo. Didžiąją dalį dienos, sėdėjau ant lovos ir verkiau. Vienintelis dalykas, kuris mane laikė ir vertė ieškoti išeities, buvo  - vaikai.

 

Taip be ieškodama atradau emocijų paleidimo techniką, kuri  padėjo išeiti iš apatinės būsenos ir nenoro gyventi. Naudojau ir daugybę kitų praktikų, bet jos nebuvo tokios veiksmingos, kaip ši.

 

Susigrąžinti sveikatą padėjo protarpiniai badavimai, kvėpavimo bei cigūno praktikos.

Šią gydymo priemonę pradėjau taikyti nuo 2015 m., kuomet mano sveikata buvo visiškai pašlijusi, kaip sakau dabar – viena koja, jau buvau žengusi anapilin.

  • 6-is mėnesius gėriau tik žaliuosius kokteilius (mirkytos sėklos ir riešutai, daigintos avižos arba grikiai bei vaisiai, daržovės, žalumynai ir uogos),
  • 6-is mėnesius gėriau tik sultis (vaisių - apelsinų, kriaušių, ananasų, daržovių – morkų, burokėlių bei saliero su citrina),
  • 1-nerius metus, vieną savaitę per mėnesį dariau sausas dienas ir plius 1-ą sausą dieną kitomis savaitėmis.
  • 2-u mėnesius nieko nevalgiau tik gėriau citrinos, imbiero ir medaus arbatą.

Mano sveikatos būklė kardinaliai pasikeitė. Buvo momentų, kuomet jaučiausi tokia laisva ir lengva, atrodė, kad ne vaikštau, o skraidau.

 

Dabar mėgaujuosi savo gyvenimu. Ir padedu kitiems, kurie išgyvena sunkų laikotarpį. Patiria išdavystę, sielvartą, išgyvena netektį, skyrybas, jaučia nenorą gyventi yra apatijoje ar depresijoje. Tiems, kurie gyvena dideliame saugumo trūkume, baimėje, įtampoje, turi sveikatos ir santykių problemų. Nuolatos sukasi savęs smerkimo, nepriėmimo mintyse. Gyvena su kaltės jausmu, pavydu ir netikėjimu. Jaučiasi atstumti, vieniši ir nereikalingi. Įveikusi savo priklausomybę, galiu padėti ir kitiems iš jos išsilaisvinti.

 

Žmonės po asmeninių sesijų jaučia palengvėjimą, ramybę, daugiau vidinės laisvės. Atsiranda noras gyventi , mylėti, patirti, kurti bei veikti. Pradeda džiaugtis gyvenimu, pradeda pastebėti savo mintis, jausmus bei įtampas. Išmoksta sąmoningai nebekurti kančios, o  būti laimingais ir atsipalaidavusiais...

 

Mano mokymasis ir tobulėjimas ties šia vieta nesibaigė. Nuolatos ir toliau tobulinuosi įvairiose seminaruose ir praktikose. Praktikuoju cigūną, falungūną, meditacijas, praninį kvėpavimą, praninę mitybą, egiptiečių energetinę praktiką, dėmesio koncentracijos praktikas bei kitas.

 

Sertifikatai: „Tetha healing“  „Sisteminės konsteliacijos pagal Bertą Hellingerį“

 

 

Aš galiu ir tau padėti rasti vidinę ramybę savyje, kad galėtum vėliau tai praktikuoti savarankiškai, net jei niekada nesi bandęs medituoti ar paleidinėti.

 

 

Užsisakyti asmeninę konsultaciją

 

VIZIJA

 

kONATKTAI

 

ATSILIEPIMAI