Paslaugos » KONSTELIACIJOS

ASMENINĖ KONSTELIACIJA - KAI NORISI GAUTI ATSAAKYMUS BEI SUVOKIMUS

Konsteliacija – tai būdas suprasti, kur slypi tikrosios besikartojančių problemų priežastys (susirgimų, sveikatos sutrikimų, priklausomybių, nesėkmių gyvenime, versle ar veikloje, santykiuose, pinigų trūkumo, laiko trūkumo, prasmės nebuvimo, nenoro gyventi bei kitais klausimais).

 

***

 

išvystytI vidiniai gebėjimai leidžia nuskaityti informaciją iš subtiliojo energetinio lauko apie žmogų kaip sielą, jo praeitų gyvenimų įvykius, įvykius tėvų ir protėvių gyvenimuose, visatos dėsnius, leidžia ne tik įvardinti konkretaus žmogaus problemų tikrąsias priežastis, bet ir pašalinti jų įtaką žmogaus gyvenimui. Per iškeltas situacijas bei gautus suvokimus žmogaus sąmonėje įvyksta gili vidinė transformacija.

 

 

Žmogaus vidinė sąmonės transformacija turi visapusišką įtaką žmogaus gyvenimui bei išorinėms apilinkybėms. Kiekvienas suvokimas, situacijos išjautimas bei priėmimas - įneša į žmogaus gyvenimą daug ramybės, stabilumo, gilaus vidinio žinojimo bei pasitikėjimo Visata

 

***

 

Tyrinėjant santykius su kitu žmogumi, prajautus jį, daug lengviau suvokiame artimo žmogaus poelgių motyvus, suvokiame savo programų bei įsitikinimų įtaką santykiuose. Pakelti karminiai kontraktai, gali būti neutralizuoti - išlaisvinti. Tuomet santykiuose įsivyrauja darna arba įvyksta ramus atsiskyrimas, nes pamokos jau išmoktos, per priėmimą ir visko grąžinimą į besąliginės meilės šaltinį. 

 

Esant sveikatos problemoms, konsteliacija daroma siekiant sužinoti savo organizmo būklę. Šios konsteliacijos metu kalba kraujas, širdis, smegenys, kiti žmogaus organai bei sistemos jie pasako kokia yra sutrikimo prižastis, ko reikia organizmui, kad jis galėtų pasveikti.

 

Darbo, verslo, realizacijos, mėgstamos veiklos atradimo konsteliacijos metu žmogus sužino kokius talentus jau yra įvaldęs praeituose gyvenimuose. Išgirsta kokia veiklos kryptis jam sektųsi geriausiai. Taip pat gali suprasti esamos situacijos problemų priežastis, kuomet kalba darbo būtybė, pinigų būtybė, veiklos būtybė ar kita... 

 

Konsteliacijų metu gali būti spręndžios bet kokios problemos. Galima prakalbinti bet kokį objektą ar subjektą (žmonės, pinigai, firmos, produktai, kūnas, organai, šalys, Žemė, Visata, Kūrėjas, pastatai, medžiai, jūsų namai, miestai, kaimai, rugių laukas, gyvūnai, transporto priemonės, vandens telkiniai, radijo ar televizijos laidos, kalbinti galima emocijas - liūdesį, džiaugsmą, meilę, ramybę... ir t.t.).

 

Kiekvienas objektas ar subjektas yra būtybė, turinti savo subtilųjį - energetinį - informacinį lauką - iš kurio ir yra nuskaitoma visa informacija.

 

***

 

Konsteliacijos labai įdomi ir naudinga, bei šiek tiek mistinė praktika, padedanti pažvelgti į save ar į aplinką iš energetinės, nevertinančios perspektyvos (praktikos metu protas nedalyvauja, informaciją perduoda kūnas). Ši praktika duoda aiškumo ir inicijuoja pokyčius subtiliame lygmenyje, nuo šio pokyčio prasideda pokyčiai emociniame, mentaliniame ir fiziniame lygmenyse. Asmeniškai man konsteliacijos suteikė didelį postūmį savęs pažinimo bei mane supančio pasaulio suvokimo link.

 

Esu be galo dėkinga Bertui Helingeriui atradusiam šį nuostabų Visatos pažinimo įrankį bei savo mokytojams.

 

Užsisakyti konsteliaciją

 

plačiau