Straipsniai » Sąmoningumas

TIKROJI LAIMĖ ATEINA PALENGVA

Tikroji laimė ateina mažais, lėtais žingsniais, pakeisdama kiekybę į kokybę. 

plačiau
Kiek kartų sau sakei - nuo rytojaus bus kitaip?

Sportuosiu, sveikai maitinsiuosi, drąsiai veiksiu, mokysiuos, nepyksiu, daugiau džiaugsiuosi, pastebėsiu gerus dalykus kursiu draugiškus santykius, motyvuosiu save ir kitus... bet...Tu negali elgtis ar reaguoti kitaip, tol, kol nesuvoki, kodėl elgiesi būtent taip.

plačiau
Jei esi kažkam skolinga, tai pirmiausia, tu esi skolinga sau pačiai

Jei nori būti laiminga savo moteriškame kūne, savo gyvenime, savo santykiuose, savo veikloje bei realizacijoje... pirmiausia paleisk idėją apie tai, kokia tu turi būti.

plačiau
Vidinis ir išorinis pasaulis

Žmogus, nepatyręs susijungimo su Visatos energija, su šaltiniu ar su Dievu savyje,  nuolatos jaučia, kad kažkas yra ne taip, kad kažko trūksta. Siela šaukte šaukia. Žmogus jaučia tuštumą bet nežino kaip išsivaduoti, kaip užmegzti ryšį su savastimi?

plačiau
Ketinimo galia

Labai dažnai aš girdžiu klausimą: “Kaip?” Kaip augti ir tobulėti, kaip kažko pasiekti, kaip pasikeisti, kaip tapti stipriu ar dar kažkokiu? Žmogus, užduodantis tuos klausimus, nori išgirsti, kažkokius konkrečius atsakymus, patarimus, nurodymus. Tačiau joks patarimas neduos norimų rezultatų. Veiksmai, nuves tik tiek, kiek užteks žmogui valios pastangų.

plačiau
Pokyčio nori tiek, kiek esi pasiruošęs mylėti viską savyje

Prašau tavęs, žmogau, nebūk aukščiau ar žemiau kažko. Nevertink, neteisk, nesmerk, nekritikuok… Taip tu būsi atskirtas nuo savo dalies, kuriai reikia švelnaus dėmesio.

plačiau
Tai ko tu ieškai, jau yra tavyje

Nuolatinė  paieška, nenumaldomas poreikis tai patirti byloja apie tai, kad žmogus iš tikrųjų ieško savo prigimtinės būsenos. Tačiau nesuvokia, nežino, nesupranta,  kur ir kaip reikia ieškoti, kaip tai atrodo ir ką reikia daryti, kad tai patirtų. Todėl ima ieškoti išoriniame, aplinkiniame pasaulyje: santykiuose su tėvais, draugais, giminaičiais, kiek vėliau – su sutuoktiniu, vaikais.

plačiau
Jausmai ir  DNR

Eksperimento metu buvo nustatytya, kad DNR keitė savo formą, priklausomai nuo eksperimento dalyvių jausmų. Kai tiriamieji jautė dėkingumą, meilę ir pripažinimą, DNR įtampa mažėjo, o spiralė išsitiesino ir tapo ilgesnė. Kai tiriamieji jautė baimę, pyktį, nusivylimą arba stiprų stresą, DNR spiralė susisukdavo ir sumažėdavo. Ji tapdavo trumpesnė ir atjungdavo daugelį mūsų DNR kodų!

plačiau
Būkite atidūs tam, ką spinduliuojate

Mūsų širdies rezonansas formuoja įvykius mūsų gyvenime, suveda mus su žmonėmis, tam kad pamilę kitą, vėl ir vėl pamiltume save. Nes kiti – mūsų pačių atspindžiai.

plačiau
Sąmonės žemėlapis, energijos arba vibracijų kalibravimo lygmuo

Visi kalbame apie tai, kad reikia kelti vibracijas, kaip tai svarbu, kuo aukštesnėse vibracijose esame, tuo esame sveikesni, turime daugiau energijos veikti, esame linksmesni ir jaučiamės laimingi iš vidaus. Mums geriau sekasi kurti darnius santykiu, mūsų finansinė padėtis gerėja, kylame realizacijos srityje. Kylant į aukštesnes vibracijas, vis mažiau įtakos mūsų laimei turi išorinės aplinkybės, įvykiai, žmonės, situacijos. Tačiau ar žinome kaip tas vibracijas kelti, kas yra įtakoja mūsų vibracijas? Šis straipsnis būtent apie tai.

plačiau