Straipsniai » Praktiški patarimai

PRAKTIKA

Į klausimą „Kokias sąmoningumo praktikas galiu atlikti, kai auginu vaikus?“, efektyviausia ir sunkiausia praktika „buvimas“.

 

Esi mama ir ką tik paguldei savo vaiką į lovelę. Tarkime, kol jis užmigo užtruko apie valandą ir tu, pavargusi nuo šio proceso, nes be galo lauki, svajoji apie poros valandų tylą, vienatvę ir laiką sau... Nusprendei medituoti...

plačiau
DU MAGIŠKI ŽODŽIAI

Yra 2 magiški žodžiai, kurie neatpažįstamai pakeičia tavo gyvenimą. Tai žodžiai: „turiu pakankamai“ ir „esu verta“ .

 

Taigi pradėkime nuo „turiu pakankamai“... Kodėl mes kenčiame gyvenime? Nes mums nuolat kažko trūksta.

 

plačiau
Meilė -  tavo pirmagimtinė teisė

Neieškok ir nelauk meilės... pareikalavus ji nepasirodys. Ieškodamas meilės išorėje visuomet jausiesi nepilnaverčiu, nepakankamu ar nenusipelniusiu. Nuolatos jausi baimę ją prarasti ar jos negauti. Tu negali užsiprenumeruoti Meilės. Meilė nėra atlygis už gerą elgesį. Meilė nėra kažkas, ko tu „nusipelnei“ ar ne. Tai tavo pirmagimtinė teisė. Rask ją savo širdyje.

plačiau
Pažadink Saulę savyje

Labai lengva, bet galinga praktika, kuri padės tau jaustis žymiai geriau. Būti sėkmingesniu ir dažniau besišypsančiu. Įsivaizduok, kad kažkur tavyje yra gyva, šilta ir džiaugsminga liepsnelė (šviesos kamuoliukas) Net jei tau dabar sunku, jautiesi blogai ar net... kažkaip abejingai, ji vis tiek yra tavyje...

 

plačiau
Mūsų niekas nemokė “būti

„Būti“ – pirmiausia – nustoti skubėti, akimirkai sustoti... „Būti“ –  tai jausti, tyrinėti, suvokti... stebėti tai, kas vyksta dabar. Atsipalaiduoti ir atsiduoti šiam momentui. Tapti mažiau įsitempusiu... labiau pasitikinčiu gyvenimu.

 

plačiau
Kaip atskleisti savo talentus ir gebėjimus?

Kiekvienas organizmas, priklausomai nuo jo nuotaikos bei nusiteikimo skleidžia tam tikrą vibracijų dažnį. Šis dažnis, keliaudamas per DNR grandinę, aktyvuoja ją tuose vietose, kur dažnio banga susiliečia su DNR grandine. Daugumos žmonių dažniai yra labai panašūs – susiderinę, net ir kiekviena valstybė ar žemynas, vibruoja tam tikru dažniu.

 

DNR grandinė yra kiekvienoje mūsų ląstelėje ir turi 64 kodonus, tačiau, daugumos žmonių, aktyvuoti yra tik 24 kodonai. Kiekvienas kodonas neša tam tikrą genetinę informaciją. Norint suaktyvinti savo talentus, gebėjimus ir kitus įgūdžius sukauptus per praeitus gyvenimus reikia iškoduoti kuo daugiau kodonų. Kaip tai padaryti?

plačiau
Sustok akimirkai...

Sustok akimirkai... Sustok... Sustok ir pagalvok... Kiek dar taisysi save, kiek dar keisi, bausti ir auklėsi? Kam visa tai? Ką tau tai duos?

plačiau
Kaip išsivaduoti iš kaltės jausmo

Pyktis → KALTĖ → Esu blogas → Reikia nubausti → Esu Nevertas (krenta savivertė) → Nepasitikiiu savimi → Neleidžiu sau turėti ko noriu → Pradingsta gyvenimo džiaugsmas → Depresija, apatija → Nenoras gyventi...

Štai kur veda nuolatinis kaltinimas tiek savęs tiek ir kitų (ypač vaikų).
Nustokite save kaltinti ir bausti. Paleiskite norą tokiu būdu auklėti tiek save, tiek ir kitus. Priimkite save tokius kokie esate. Mylėkite save, palaikykite ir skatinkite. Būkite laisvi veikti, kurti, gyventi 

plačiau
Nei viena mintis jūsų galvoje negyvena

Kiekviena mintis jums duoda pelną arba nuostolį, stumteli laimės ir sėkmės link arba nuo jų atitolina, teikia jėgų ar jas atima.

plačiau
Kaip pasiruošti šventėms su lengvumu

Pasiruošimas šventėms. Dovanų paieškos, pakavimas, maisto pirkimas, kamščiai gatvėse, mašinų stovėjimo aikštelės perpildytos, ilgiausios eilės kasose. Maisto ruošimas, indų plovimas, stalo dekoravimas. Namų tvarkymas, ypač, kai namuose mažyliai siautėja. Vieną galą sutvarkei, o kitas jau apverstas. Daugybe situacijų ir minčių, keliančių įtampą. 

plačiau