Paslaugos » Mokymai ir seminarai

Internetinis, emocijų paleidimo kursas 'NEUTRALUMAS

Kompleksinis, giliai transformuojantis, dviejų mėnesių, internetinis, emocijų paleidimo kursas "NEUTRALUMAS" – KAIP PAKILTI VIRŠ TAMSOS IR ŠVIESOS ŽAIDIMO?  ARBA – KAIP IŠEITI IŠ 3D MATRICOS?

plačiau
INTERNETINIS KURSAS

Kompleksinis, giliai transformuojantis, trijų mėnesių, internetinis, emocijų paleidimo kursas "Pagerink savo finansinę padėtį". 

 

„Neriboju savęs savo noruose ir poreikiuose. Daug laiko ir dėmesio skiriu savęs pažinimui. Keliauju, užsiimu mėgstama veikla, augu ir tobulėju...“ Ar gali taip pasakyti apie save?


O gal nuolatos jauti pinigų stygių, patiri baimę ir nuolatinę įtampą dėl pinigų trūkumo, jautiesi nesaugiai. Riboji save, neleidi sau... nes nėra pakankamai pinigų...

plačiau
INTERNETINIS KURSAS, EMOCIJŲ PALEIDIMO TECHNIKA PRADEDANTIESIEMS

Ivaldęs emocijų paleidimo techniką, savarnakiškai galėsi tvarkytis su bet kokiomis gyvenimo situacijomis. Tai reiškia, kad susidūrus su kasdienio gyvenimo sunkumais, nereikia kaskart ieškoti specialisto. Tai įrankis, visam gyvenimui, kuris nuolatos leis tau išsikelti tikslus ir jų siekti su lengvumu, be savęs prievartavimo, be kovos ir pasipriešinimo.

plačiau
Kursas

Ir tu gali išmokti paleisti tai, kas trukdo tau turėti vidinę ramybę, džiaugtis gyvenimu ir mylėti save bei pasaulį.

plačiau
INTERNETINIS KURSAS MOTERIMS

4 savaičių, intensyvus, giliai transformuojantis, internetinis kursas Moterims „Leisk sau būti savimi“. Ką reiškia „Būti savimi“? Kai leidau sau būti savimi, kai nusprendžiau ir tvirtai išreiškiau savo valią būti savimi, aš pradėjau daryti tai, ką noriu, negalvodama, ką pagalvos apie tai kiti. Leidau sau galvoti, tai ką galvoju. Leidau sau daryti ne tai, ką reikia, bet tai ką noriu daryti. Leidau sau jausti viską ką jaučiu ir nebegalvoti ką galima jausti, o ko reikėtų nejausti, vengti, pabėgti ar apsimesti, kad to nejaučiu... Leidau sau sakyti, tai ką noriu sakyti...

 

plačiau
INTERNETINIS KURSAS MOTERIMS

Rytinis 5 savaičių internetinis  kursas moterims "Skirk laiką sau“ – pilnai išnaudok laiką, kurį Visata tau padovanojo. Pradėk dieną kitaip – su lengvumu, ramybe bei džiaugsmu.

plačiau
Paskaita:

Patikrinti ir išgryninti metodai, kurie tikrai veika.

plačiau
Emocinio, mentalinio ir fizinio kūno detiksikacija

Kviečiu jus į internetinį, labai stiprų, kompleksinį, vieno mėnesio trukmės, kursą nuo vasario 1 d.

„Emocinio, mentalinio ir fizinio kūno detoksikacija“ arba „Estetinė, džiaugsminga ir lengva gydomojo badavimo praktika“

 

Gydomasis badavimas (dienos be maisto) – tai kelias į vidinę laisvę, kūno sveikatą, gilesnį savęs tyrinėjimą bei pažinimą ir į dvasinį tobulėjimą bei sąmonės plėtimąsį.

plačiau
Pagerink savo finansinę padėtį

Kompleksinis, giliai transformuojantis, dviejų mėnesių, emocijų paleidimo kursas MOTERIMS.

 

Turtingos ir sąmoningos moterys gyvena džiaugsmingą gyvenimą. Neriboja savęs savo poreikiuose. Daug laiko ir dėmesio skiria savęs pažinimui. Keliauja, užsiima mėgstama veikla, auga ir tobulėja...

plačiau
INTERNETINIS KURSAS

Laisk sau gyventi "širdimi". Leisk sau būti laimingai!

Gyventi širdimi, reiškia leisti sau būti laimingai, džiaugsmingai, žvaliai ir energingai. Turėti skaidrų ir ramų protą, žavingą ir kerinčią šypseną, gyvinbingą žvilgsnį ir plačiai atvertą širdį meilei. 

 

plačiau