Paslaugos » Mokymai ir seminarai

KURSAS

Kompleksinis, giliai transformuojantis, pusės metų trukmės, internetinis (emocijų paleidimo, sąmonės plėtimo, savęs pažinimo bei visatos dėsnių išmanymo) kursas 


Kursas sudarytas pagal unikalią metodiką ir struktūrą. Metodika bei duodami įrankiai veikia 100 procentų, tai daugiamečio įdirbio su savimi bei žmonėmis – rezultatas.

plačiau
KVĖPAVIMO PRAKTIKŲ VADOVAS

Mūsų gyvenimo kokybė – sveikata, emocinis fonas, realizacija, finansinė gausa bei santykiai teisiogiai priklauso nuo mūsų ogranizmo Ph. Na, o organizmo Ph tiesiogiai priklauso nuo mūsų emocijų bei esančio Co2 kiekio kraujyje.

plačiau
Sąmonės plėtimo bei emocijų paleidimo kursas

Kompleksinis, giliai transformuojantis, trijų mėnesių, internetinis, sąmonės plėtimo bei emocijų paleidimo kursas.

 

Kursas sudarytas pagal unikalią metodiką ir struktūrą, kuri yra daug kartų patikrina per save bei patvirtinta per ankstesnių kursų dalyvių rezultatus. Metodika ir duodami įrankiai veikia 100 procentų, tai daugiamečio įdirbio su savimi bei žmonėmis – rezultatas.

plačiau
Bazinis emocijų paleidimo bei sąmonės plėtimo KURSAS

Kompleksinis, giliai transformuojantis, vienuolikos savaičių, internetinis, emocijų paleidimo KURSAS "VIDINĖ GALIA".

plačiau
Internetinis, emocijų paleidimo kursas 'NEUTRALUMAS

Kompleksinis, giliai transformuojantis, dviejų mėnesių, internetinis, emocijų paleidimo kursas "NEUTRALUMAS" – KAIP PAKILTI VIRŠ TAMSOS IR ŠVIESOS ŽAIDIMO?  ARBA – KAIP IŠEITI IŠ 3D MATRICOS?

plačiau
INTERNETINIS KURSAS

Kompleksinis, giliai transformuojantis, trijų mėnesių, internetinis, emocijų paleidimo kursas "Pagerink savo finansinę padėtį". 

 

„Neriboju savęs savo noruose ir poreikiuose. Daug laiko ir dėmesio skiriu savęs pažinimui. Keliauju, užsiimu mėgstama veikla, augu ir tobulėju...“ Ar gali taip pasakyti apie save?


O gal nuolatos jauti pinigų stygių, patiri baimę ir nuolatinę įtampą dėl pinigų trūkumo, jautiesi nesaugiai. Riboji save, neleidi sau... nes nėra pakankamai pinigų...

plačiau
INTERNETINIS KURSAS

Įvaldęs emocijų paleidimo techniką bei išsilaisvinęs iš pasąmoninių programų, emocinių blokų bei karminių pamokų ir kontraktų, praplėtęs savo sąmonę, susigrąžinęs savivertę, pagerinęs savo emocinę būseną gali kurti darnius santykius ir visiškai kitokį gyvenimą. Gyvenimą, kuriame daugiau lengvumo, džiaugsmo, atsipalaidavimo, pasitikėnimo ir darnos..

 

Šis kursas tiks tau, jei visa širdimi jauti, kaip stipriai nori pokyčio ir esi pasiruošęs padaryti viską, dėl norimo rezultato.

plačiau
Meditacijų ciklas „VIDINIS BALANSAS“

Meditacijų ciklas „VIDINIS BALANSAS“ per stebėjimą, leidimą viskam būti bei priėmimą.

 

 

Meditacija nėra veiksmas, meditacija yra grynas suvokimas. Meditacija yra didžiausias stebuklas tavo gyvenime. Tu tiesiog sėdi ir stebi... pradeda vykti neįtikėtini dalykai! Tavo protas nurimsta, jis nebėra toks aktyvus kaip anksčiau, tarpai tarp minčių tampa vis didesni. Šios spragos yra gražiausias dalykas pasaulyje, nes jose pradedi matyti dalykus, kurie nėra iškreipti proto. Kūnas tampa lengvas: jis nebėra įsitempęs, niekas jo netrikdo. Jautiesi taip, tarsi nuo tavo pečių būtų nukritusi nepakeliama gyvenimo našta...

 

 

 

plačiau
PASKAITŲ CIKLAS

6-ių paskaitų ciklas "Kaip susikurti gausos matricą?“

 

1. Paskaita "Nuo ko priklauso pinigų kiekis mano gyvenime?

2. Paskaita "Skurdo pasąmoninės programos, kaip jas pakeisti"

3. Paskaita "Savivertė - kiek jautiesi verta, tiek ir sau leidi turėti"

4. Paskaita "Išėjimas iš veidrodžių karalystės. Atsakomybės prisiėmimas"

5. Paskaita "Foninė vibracija" emocinė būsena/ energingumas

6. Paskaita "Dėmesys, ketinimai, reakcija, gausos priėmimas"

plačiau
Kursas

Ir tu gali išmokti paleisti tai, kas trukdo tau turėti vidinę ramybę, džiaugtis gyvenimu ir mylėti save bei pasaulį.

plačiau