Apie mane » Atsiliepimai

Atsiliepimai po konsultacijų 2016 m.
Atsiliepimai po konsultacijų 2016 m.

Etel Majeik  Labai sunku „apnuoginti“ savo mintis ir jausmus, bet taktiškas ir atkaklus Lidijos vedimas proceso metu, duoda puikius rezultatus. Iš lėto ir labai skausmingai pradedu matyti problemas iš kitos pusės, paleidžiu... ir jaučiu kaip mano siela prisipildo šviesa ir meile sau. Taip, aš nesuklydau, visų prima, būtent, meile sau. Kai myliu save atsiranda žinojimas, kad nėra jokių priežasčių save bausti ir kaltinti dėl to, kad kažkam kažkas nepavyko. Suprantu, kad dėl kitų poelgių ar jų nepasisekusio gyvenimo aš neatsakau. Kiekvienas turi teisę klysti, spręsti ir elgtis taip kaip jam norisi, o aš paleidžiu ir man ramu.

 

Paskutiniu metu, niekaip negalėjau atgauti sielos ramybės, kad galėčiau užsiimti mėgstama veikla (rašyti knygas vaikams ar paprasčiausiai tapyti).

 

Aš jaučiau, kaip pastaruoju metu, pati save baudžiau, kaltindama save už viską, kas negero nutiko mano gyvenime, mano artimųjų bei brangių man žmonių gyvenime.

 

Eilinį kartą bendraujant su vyresniąja dukra Lidija,  gavau pasiūlymą paleisti mano problemas. Lidija ir iki tol yra keletą kartų padėjusi man pažvelgti į savo problemas iš kitos pusės.

 

Atrodo, jog mama, turėtų padėti savo vaikams, bet mano vyresnioji dukra turi dovaną matyti giliau, jausti problemas bei rūpesčius kitų žmonių, ir svarbiausia norą ir gebėjimą padėti tai paleisti ir atgauti sielos ramybę, lengvumą, džiaugsmą ir meilę.

 

Paleidus įtemptą situaciją pasijutau švari, lengva, tarsi akmuo nuo širdies nuriedėjo. Sekančią dieną jaučiausi puikiai ir pagaliau sėdau rašyti fantastinės knygos „Rostlandija“ tęsinį.  Ačiū tau, mano dukra.

 

***

 

Gileta Indrašienė "Kartais galvoji, kad kaltos nepalankios aplinkybės, kad gyvenimas tiesiog tau pašykštėjo sėkmės ir sukiesi kaip voverė uždarame rate vėl ir vėl. Nuostabu, kad yra tokių žmonių kaip Lidija, ir tokių technikų kaip "Emocijų paleidimas". Lidija taip tiksliai sugeba nukreipti gilyn į sunkiai suvokiamus proto užkaborius. Ir staiga viskas atsiriša, mazgas po mazgo, ir tu supranti, kad visas "aplinkybes" susikuri pats. Vadinasi gali jas ir pakeisti. Vadinasi gali pats kurti savo gyvenimą! Sėkmės Lidija :)

 

***

 

Simona Mačiūnaitė  Aš turėjau bendravimo problemų, jaučiau, kad nei vienas žmogus nenori su manim bendrauti. Jaučiausi vieniša, atstumta ir pikta. Labai prasti santykiai su viršininku, nesutarimai su draugėmis, nesijaučiau reikalinga savo šeimai, kuri irgi gyvena Izraelyje. Būdama armijoje jaučiausi tarsi uždaryta į kalėjimą, man atrodė, kad aš degraduoju, kad negyvenu gyvenimo. Santykiai su draugu taip pat pasidarė įtempti, savaitgaliais jis laiką noriai leidžia namuose su šeima, o aš norėčiau kažkur nuvykti, pabūti tik dviese ir dėl to dariausi irzli bei pikta.

 

Po sesijų su mama sulaukiu stulbinančių rezultatų, atsiranda milžiniškas palengvėjimas. Paleidus, buvusios sunkios situacija išsisklaido, nebelieka sunkumo jausmo, visos aplinkybės pasikeičia. Nors iki tol atrodė, kad aš čia nieko dėta, kad čia visi kiti blogi, nenuoširdūs, pikti... kad aplinkybės netinkamai dėliojasi. Mama dažnai užduoda klausimą: „kaip to panorėjau? Koks man pliusas iš to? Kur pati elgiuosi tai, dėl ko smerkiu kitus?“. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad tai kvaili klausimai, kaip galiu norėti problemų, skausmo, vienišumo, tačiau einant gilyn, mama nuima sluoksnį po sluoksnio ir galų gale paaiškėja, kad tikrai dėl vienos ar kitos pasąmoninės, nesuvoktos priežasties aš pati visko panorėjau, aš viską pati susikūriau.

 

Šiuo metu aš gyvenu ir atlieku karinę tarnybą Izraelyje.

 

Tad nusprendžiau padėti sau ir visikai pasitikėti mamos vedamu , kuris nėra magija ar panašiai. Emocijų paleidimas - yra svarbus  ir labai reikalingas procesas gyvenime, kuris leidžia "kas ryta išrauti baobabus iš mažytės planetos" /Sant Egziuperi: „Mažasis princas“/.

 

Su mama dirbome tris dienas. Jau pirmąją dieną, po sesijos,  man pradėjo skambinti visi draugai su kuriais ilgą laiką nebendravome, šeimos nariai tiek gyvenantys Izraelyje, tiek ir Lietuvoje, net ir daug dirbdami, paskambino ir pasidalino savo naujienomis bei pasiteiravo kaip sekasi man.  O sesijos metu, tik spėjus paleisti lyginimą tarp žmonių rangų, kai sakiau, kad „visi viršininkai labai pasikėlę ir nesiskaito su eiliniais“. Į kabinetą įėjo vadas, pasiteiravo kaip man sekasi, palinkėjo geros tarnybos ir išeidamas paspaudė ranką. Man tai buvo tarsi stebuklingas  įrodymas, kaip akimirksniu keičiasi išorinis pasaulis, pakeitus nuostatas viduje. Vakare paskambino draugas, kalbėjomės ilgai ir maloniai, jis nustebino mane pasakęs, kad planuoja kelionę į Italiją, o kai baigsiu armiją nuvažiuosime į Japoniją ir atsiuntė nuostabaus vaizdo nuotrauką, vietos, kurią būtinai aplankysime.

 

Po šių trijų, intensyvaus paleidimo dienų, mano būsena visiškai pasikeitė, mano santykiai tapo draugiški ir net viršininkas, nebekėlė pykčio bei pasipriešinimo. Pagaliau aš esu taikoje sau savimi ir su aplinka.

 

Nuo šiol stengiuosi paleidinėti kasdien.  Nes mano manymu , tai pati geriausia priemone gyventi ramybėje, meilėje ir darnoje su visu pasauliu. Mokausi kurti gyvenimą gražų ir šviesų, kuriame nuoširdūs draugai, šilti giminaičiai, nuostabi šeima. Gyvenimą, kuriame yra daug džiaugsmo ir esu laiminga.

Ačiū Tau mama

 

***

Milda  Sunku buvo prasyti pagalbos, šnekėti apie savo problemas, ta baimė pasirodyti kvailam, atskleisti ką JAUČIU… Bet tai, kad tam ryžausi buvo geriausias sprendimas. AČIŪ tau Lidija už pagalbą, kai man jos taip reikėjo, kantrybė su manimi, gerumas ir meilė, už tai, kad kalbėdama su tavim jaučiausi laisvai, kad galėjau atskleisti tau savo mintis, kad ir kokios blogos ar kvailos man jos atrodė. Tu sugebėjai man parodyti tai, ko pati nemačiau, o tiek metų su savimi tempiausi.

 

Vaikystėje padaryti sprendimai arba tie kuriuos dar priėmiau būdama mokykloje, juos paleidus nušvito mano pasaulis, pasijaučiau vėl laisva, laiminga, tiesiog meilėje, taip kaip jaučiausi būdama maža, nes taip jaustis jau nebemokėjau. Jaučiuosi LAISVA, išsilaisvinusi iš to didžiulio pavydo, kuris mane persekiojo. Mano širdis džiaugiasi, šypsosi, kai prisimenu tą būseną, kurią tiek laiko su savim nešiojausi. Ačiū, kad padėjai paleisti gimdymo baimes:). Leidus buti taip kaip turi buti, viskas susitvarkė savaime ir atsitiko taip, kaip man geriausia…

Taip gera būti laisvai, už tai AČIŪ TAU LIDIJA!

su meile Milda:)

 

***

Šarūnė Vaitkutė Lidija turi tokias asmenines savybes ir gebėjimą pajausti žmogų nuogai ir švelniai atvesti į akistatą pačiam su savimi, kai nebelieka nieko kito – tik priimti sprendimą keisti situaciją dabar, čia, konkrečiai arba rinktis toliau gyventi su tuo, kas man netinka, galbūt patogu, bet ne mano širdies balsas. Lidija turi ypatingą įžvalgą, daug konkretumo, logikos ir kartu šilumos, meilės, atjautos. Griežtumo, kai jo reikia ir daug jautrumo. Su ja išeini į meilę, bet gali būti tikras, kad neapeisi, nepasislėpsi ir nebus jokių nuolaidžiavimų. Bet užtat tikra – jausmas, kuris įsirašo į kaulų smegenis. Lidija nėra nuobodi, kiekvienoje situacijoje intuityviai jaučia tinkamiausią metodą, turi labai stiprų empatijos jausmą, yra atvira ir su ja būti atvirai labai lengva.

 

Pačios jos gyvenimas ir pokyčiai, kuriuos aš matau, yra nuostabiausias pavyzdys. Mane žavi jos atkaklumas, nuoseklumas, sąmoningas dėmesys, visų pirma – sau ir tuomet spinduliuojanti meilė ją supančiai aplinkai. Padėti kitam pamatyti tai, kas jam pačiam svarbiausia, o ne noras pakeisti. Ji yra labai žingeidi, visuomet pripažįsta, jei ko nors nežino ir ieško atsakymų, domisi. Per Lidijos konsultacijas jaučiu visą jos dėmesį ir šimtaprocentinį atsidavimą, buvimą ten, kur tuo metu yra.

 

Nuolatiniai mūsų susitikimai – aktyvus žiūrėjimas į tai, kas dar man gyvenime trukdo judėti svajonės, tikslo link ir ar šie tikslai tikrai yra mano, natūraliai ima integruotis kasdieniame gyvenime. Būna tiesiog anksčiau nepakeliamai sudėtingoje situacijoje aš girdžiu Lidijos klausimą – ar tau tai tinka? Ir tarsi per minutę prabėgtų mūsų valandos susitikimas ir aš jau žinau savo širdies atsakymą ir veikiu drąsiai, ryžtingai ir kartu su meile. Su Lidija atkapstėme tokių situacijų, po kurių mano gyvenimas veikloje, tarpasmeniniuose santykiuose, kaip asmenybės gerokai pasikeitė – vidinė ramybė, visų ateinančių jausmų priėmimas ir išgyvenimas, meilė sau, savo kūnui, santykiai su tėvais, gimine, draugais, vyrais tapo su meile. Po susitikimų su Lidija tos meilės kas kart daugiau.

 

Jaučiu didelį dėkingumą ir nuoširdžiai rekomenduoju pakeliauti po savąjį Aš Lidijos vedimu.

 

***

Eleonora Turėjau intensyvią sesiją su Lidija. Krapštėme sudėtingą vaikystės situaciją. Labai patiko atkaklumas, su kuriuo Lidija mane vedė. Kartu ji naudojo greitus paleidimo žingsnius ir mes spėjome labai daug nuveikti per pusantros valandos - aš buvau benuleidžianti rankas, nes "per sunku", "nesimato galo", "nepasileidžia iki galo". O jos dėka konkrečią sunkią situaciją "iškasėmė" - paleidome. Pajutau visišką vidinę ramybę ir meilę.  Kartu nebuvo pojūčio, kad taupytų laiką, nors tikrai žinau, kad yra užimtas žmogus.

Esu labai labai dėkinga. Eleonora