Apie mane » Atsiliepimai

Atsiliepimai po kurso "PILNATVĖS SĄMONĖ"
Atsiliepimai po kurso

Miela Lidija, mūsų bičiulystė prasidėjo kuomet mano pasimetęs protas ieškojo atsakymų, o širdis šaukė vidinio pokyčio. Po individualių susitikimų, darbo kartu, paleistų programų ir priimtų išgyvenimų atsivėrė suvokimai, kurių net nesuvokiau esant.

 

Meilės ir pritarimo ieškojau kituose, gyvenau dėl kitų ir pamiršau save, pamiršau, kad esu kūrėja – ką spinduliuoju – tą ir turiu. Konfliktas buvo manyje. Dirbant su emocijų ir prisirišimo paleidimu, savęs priėmimu – išsigryninau resursines programas ir pasirinkau džiaugsmo, meilės kelią. O kiek paleidau baimių! Pradėjo vykti pokyčiai – nauja veikla, buvimas tarp žmonių, laisvės ir lengvumo pojūtis. Tikėjausi ir džiaugiausi, kad mano siela taip greit sveiksta, kad pokytis jau įvyko. Kaip dabar suprantu, po šio kurso, tai buvo Visatos parodymas, kaip gali būti, kai savo tikslą pasieksiu – bet iki jo dar turiu, pasirodo, daug ką nuveikti.

 

Taip atsirado vedimas prisijungti į kursą – jaučiau, kad nesu sustiprėjusi taip pat situacijos parodė, kad pokyčio kelias tik pradėtas. Protas vėl nesuprato, kas vyksta, o kūnas ir širdis rėkte rėkė atsigręžti į save. Kursą mačiau, kaip užtvirtinimą, kaip tęstinumą to, kas vyks nuolat – augimas. Kursas davė įrankius, kaip dirbti toliau, jo metu užtvirtinau savo tikslą ir vertybes. Suvokimų tikrai daug, mintys ir praktikos, kurios dabar mane lydi kiekvieną dieną yra šios:

  • Visatoje klaidų nėra ir visa kas vyksta, vyksta geriausiai man kaip gali būti.
  • Pastebiu, priimu ir paleidžiu – neužstringu emocijoje. Nereagavimas – nėra ignoravimas.
  • Priimu, kad senasis mano pasaulis turi visiškai subyrėti, nes jis man nėra resursinis – nes mano. pasirinkimas kitas – tai džiaugsmo ir meilės kelias. Pradėjau gyventi širdimi.
  • Dėkingumas – dabar tai mano kasdienė praktika.
  • Atleidimo dovana – yra pati nuostabiausia dovana sau ir kitam.
  • Renkuosi būti teisi ar laiminga?
  • Kur mano dėmesys, ten materializacija.
  • Niekas, nieko, niekam neprivalo – mano gyvenimas yra mano atsakomybė ir mano pasirinkimai. Kiekvienas gimėme tam, kad išmoktume savo pamokas, patyrimus, esame atskiros sielos, nuostabios sielos
  • save, vyrą, vaikus, tėvus, draugus, kitus žmones galiu tik besąlygiškai mylėti. Dabar taip yra ir aš einu link savo tikslo su lengvumu ir (pasi)tikėjimu

Kursas platus, duodantis daug apmąstymų, kuriems reikia laiko ir įdirbio. Daug kartų pasakiau oho!, vau! ir žinau, kad prie paskaitų įrašų vis grįšiu. Kelionė pradėta – jaučiuosi stipresnė, ramesnė, brandesnė ir pasiruošusi.

Esu ir einu, kur veda širdis. 

Su dėkingumu, atvirumu ir šypsena Sigita.

 

****************************************************************************************************************************************

 

Tai, ko mus moko, Lidija yra nesibaigiantis proceas, todėl iš kiekvieno kurso, iš kiekvieno susitikimo, iš kiekvienos praktikos ir iš kiekvienos grupės visada gaunu kažką naujo, suvokiu kažką neatrasto ir pradedu taikyti savo gyvenime praktiškai tai, ką iki šiol tiesiog žinojau.

 

Todėl ir šį kartą labai džiaugiuosi, kad buvau šiame kurse, nekalbant apie tai, kad dalyvavimas grupėje užduoda atsakomybės ir gero ritmo toną. O šitai irgi labai svarbu, nes geri norai dirbti, studijuoti ir praktikuoti vis nukeliami kitai dienai, kitai savaitei ir t.t..

 

Šį kartą visiškai ir labai aiškiai suvokiau , kad dabartinis mano gyvenimas iki smulkmenų yra sukurtas ir įtakojamas mano atsineštų patirčių, išgyvenimų ir buvusių poelgių bei sprendimų. Jei anksčiau dar buvo abejonių ar aš čia fantazuoju, ar tikrai mano siela turi tiek patirties, tai dabar net neabejoju, nes kiekvienai situacijai, kiekvienam skausmui, nepagrįstai baimei galiu rast atsakymą praeituose gyvenimuose. O man labai svarbu, kad suprasčiau kodėl?  Labai ačiū, Lidija, kad išsamiau parodei, kaip lengva ir paprasta keliaut ten, kur noriu, ten, kur man reikia, kad gaučiau atsakymus į klausimą „kodėl?“, kad suvokčiau ir turėčiau aiškumą. Tai taip pat vienas iš mano esminių suvokimų – viskas gali vykti lengvai ir paprastai.

 

Kasdieniame gyvenime atsirado savęs stebėjimas: kas su manim vyksta, kaip reaguoju, kas čia „lenda“, ką turiu priimti. Jei dar ir ne visada sau patinku, bet man ramu, kad žinau, kaip tą galiu pakeist, o tai – labai daug. Dar kartą Ačiū, Lidija.

Galiu žymiai lengviau sugeneruot ir ilgiau vibruot dėkingumo jausmą. Kartais taip gera, kad tiesiog viskas netelpa krūtinėj. Paleidžiu, pasidalinu, o ji vistiek gėrio pilna.

 

Kai vis dar užklumpa mano senosios karmos susukti skaudūs, stresiniai įvykiai – jau reaguoju kitaip: turiu įrankius – atpažinti ir leisti būti nemaloniems jausmams ir nebekaltinti savęs, kad juos jaučiu ir paleisti. Tada galiu pasakyti „na dabar taip yra“. O paskui ateina paguoda ir nusiraminimas, kad viskas tik žaidimas ir viskas vyksta tik į gerą, nors ir nesuprantu. Manau, pagaliau pradedu sugebėti pakilti ir pažiūrėti į situacijas ir gyvenimą iš toliau, šiek tiek iš šono. O tada viskas atrodo žymiai paprasčiau ir lengviau. Nebėra to didžiulio susireikšminimo.

 

Dukra padovanojo dienoraščio knygą , „kad galėčiau rašyti teigiamus dalykus“, kaip pasakė ji. Aš ir rašau, kiekvieną vakarą rašau, už ką šiandien dėkoju. Nuostabus jausmas.

 

Sau linkiu eit pirmyn, tolyn, su Džiaugsmu, Ramybe, Lengvumu ir Pasitikėjimu, ir visada atsimint, kad aš ir esu Meilė.....:)

 

AČIŪ, LIDIJA, AČIŪ, AČIŪ

Kurso dalyvė Lidija

 

****************************************************************************************************************************************

 

Aš kurį laiką einu sąmoningumo keliu. Kaip pati sakydavau, šiuo metu noriu išsivalyti savo vidų nuo visokių blokų ir visų kitų nuosėdų, kas yra manyje. Draugė atsirado reikiamiu metu ir patarė praeiti pagrindinį paleidimo kursą, kad galėčiau toliau mokytis ir tobulėti. Labai esu dėkinga jai. Ir žinoma Lidijai, kad ji yra.

 

Kurso pradžia buvo emociškai sudėtinga. Vienu metu atėjo tiek daug suvokimų ir buvo sunku juos paleisti. Bet po savaitės ar dviejų viskas palengvėjo, nes pagaliau įsisamoninau techniką, todėl viskas pradėjo eiti sklandžiau ir paprasčiau. Išmokau labiau stbėti vykstančias situacijas ir nereaguoti. Jei sureaguoju, atrandu naujus suvokimus, kodėl tai vyskta. Viskas tik į gera. Aš labai linkusi save kaltinti ir bausti, todėl man labai reikšminga frazė Visatoje klaidų nėra. Turėčiau užsirašyti ant lubų, kad kiekvieną rytą atsibudusi, galėčiau perskaityti.

 

Taip pat labai esu linkusi į susitapatinimą su kitų žmonių skausmu. Dabar jaučiu, kad galiu juos išklausyti, bet nebejaučiu to skausmo, ką išgyvendavau už juos.

 

Kursą vėl kartosiu nuo pradžių, nes noriu įsisavinti ir padaryti viską ko nepadariau kurso metu. labai džiaugiuosi ir esu dėkinga už žinias, kurias suteikė Lidija.

 

Matau, kad mano gyvenimas ir santykiai su žmonėmis keičiasi po truputį. Kokius trūkumus ar poreikius paleidau prieš kelis mėnesius, po truputi pradeda matytis rezultatas.

.

Man labai buvo naudinga ir smagu, kad mus suporavo darbui su paleidimais. Tai suteikė galimybę ne tik išmokti vesti kitą, bet ir vesti save.

 

Sau palinkėčiau viską paleisti ir į viską reaguoti lengvai ir paprastai. Atrasti vidinę laisvę ir ramybę, atrasti mėgstamą veiklą. Atsipalaiduoti ir mėgautis tuo ką turiu čia ir dabar.

Lina Risovienė

***

 

****************************************************************************************************************************************

 

Sveiki, Lidija, 

 

Kurse supratau, kad daug kas girdėta, bet jūsų tokia tvarkinga, nuosekli ir švari mokymų struktūra, aukšta vibracija, švelnus balsas leido pasitikti ir įdėmiai klausyti mokymų, įdėti pastangų išsivadavimo link, taip atsirado noras eiti pirmyn su jūsų rekomendacijomis, nes atrodo viltingai, dar vienas momentas, kad kursas liks visus metus ir ten galėsiu grįžti vėl perklausyti.

 

Labai džiaugiuosi sudalyvavusi kurse, labai dėkoju už kursą ir už meditacijas, už įkvėpimą, paskatinimą būti dėkingume ir džiaugsme, aišku turiu save vis dar atgręžti, visą laiką sau priminti dėl dėmesio, kurse supratau, kad dėmesys mano gyvenimo stiprinimui, kūrimui  labai svarbus įrankis, supratau, kad emocijos ir jausmai veikia mane daug labiau nei, kad įsivaizdavau iki kurso ir supratau, kad darbas su emocijomis ir jausmais, jų atpažinimas ir išbuvimas aktualus, po kurso esu ramesnė, drąsesnė.

 

Yra mažiau baimės ir didesnis tikėjimo jausmas, ir daugiau džiaugsmo, šiek tiek daugiau savęs priėmimo, geresni santykiai su vyru, didesnė atsakomybė už savo gyvenimą.

 

Praktikuoti labai patiko jūsų perduotus metodus.

 

Sau palinkėčiau pamilti save, priimti save, gyventi dėkingume ir džiaugsme, būti aukštose vibracijose, turėti jėgos praktikavimui ir surasti džiuginančią, gerai apmokamą veiklą.

 

Labai dėkinga už kursą tikrai buvo verta skirti laiką ir pinigus, kiekvienas susitikimas buvo laukiamas ir stiprios jėgos laikas.

 

Sėkmės jums Lidija, tikiuosi dar sudalyvauti jūsų mokymuose, vedamuose kursuose. Linkiu aukščiausių pasiekimų ir svajonių išsipildymo.

 

Pagarbiai, su meile ir dėkingumu Danguolė Bernotienė

 

****************************************************************************************************************************************

 

Sveiki, Lidija,

 

Dalinuosi savo mintimis apie kursą "Pilnatvės sąmonė" :)

 

Atėjau į šį kursą, nes buvo labai neaišku ką aš čia veikiu šioje žemėj, kartais gyvenimas atrodo toks beprasmiškas. Lyg viskas ir gerai, bet džiugesio gyvenime nėra arba jo labai mažai.

 

Praėjau nemažai visokiausių mokymų, bet vis ne tai, pokyčių minimaliai arba kažkokia „mistika“. Lidiją prieš metus ar porą pamačiau FB pristatant gyvenimo keitimo kursą, pagalvojau, kad atrodo „gera mokytoja“, bet taip ir liko. Tik dabar po daug bandymų mokytis gyventi „geriau“ prisiminiau Lidiją, pažiūrėjau visus jos Youtube įrašus, kuriuos radau. Labai patiko Lidijos nuoseklumas ir labai aiškios, suprantamos paskaitos. Ji kalbėjo man „suprantama“ kalba, tada nusprendžiau, kad jau daugiau taip negaliu gyventi ir bandau dar kartą. Nelabai tikėjau, kad kas nors pasikeis, bet viltis buvo. Ir visgi, neklydau, gavau ko ieškojau – žinias ir įrankius.

 

Mano stipriausi suvokimai, tai, kad viskas kas vyksta – reikalinga, palaidų galų nėra, gyvenime klaidų nėra. Visi mūsų šiame gyvenime išmokti dalykai niekur nedingsta, kad mes pradėję sąmonės plėtimosi kelią, galime jį tęsti tiek, kiek reikės, net ir kitame gyvenime. Supratau, kodėl žmonės gyvena „visaip“ ir pamačiau juos kitomis spalvomis, kad nėra jų dėl ko smerkti..

 

Ko išmokau? Išmokau pastebėti dienos bėgyje kylančias emocijas, kurios man kelia susierzinimą, nerimą, įtampą ir žinau kaip su jomis susitvarkyti, t.y. paleisti. Atrodo, nieko ypatingo nedarau, bet po paleidimo dingsta nerimas, įtampa, euforija ir vėl tampa ramu.

 

Išmokau išgirsti save ir sau nemeluoti. Tai galima pavadinti, tapau sau geresne drauge. Nesmerkiu savęs už nepasisekusius dalykus, o tiesiog save palaikau ir leidžiu tam būti. Dažnai pastebiu manyje gyvenančią kaltę ir auką, ko anksčiau nepastebėdavau. Tik dabar pastebiu, kad buvau ištisai aukoje, tik dabar suprantu, kad visur kur kažką kaltinu, ten ir esu „auka“.

 

Labai man patikusi, šio kurso metu išgirsta mintis - "Net mirtis manęs nuo manęs neišgelbės", tada supratau, kad verta gyventi dabar.

 

Po kurso pastebiu, kad auka esu kur kas mažiau, turiu daugiau galios savo gyvenime. Kai man kas nors nepasiseka, nepuolu į neviltį, tiesiog pabūnu, pažiūriu į situaciją iš arčiau ir susitvarkau su kylančiom emocijom, leidžiu kitiems būti tokiems kokie jie yra, aišku dar ne visada. Atsirado aiškumas, kas čia vyksta, kad jei jau čia esam, yra prasmė plėsti savo sąmonę ir išvynioti kiek galima daugiau savo prisuktos ir nekurti sau naujos blogos karmos.

 

Gyvenu dabar su tikėjimu, kad viskas tik į geragyventi lengviau ir daug smagiau.

 

Man šitas kursas, buvo labai įdomi patirtis, kiekviena paskaita ir užduotys, kaip savotiškas filmas, kurį įdomu žiūrėti ir ačiū Jums, Lidija, už vertingas pamokas ir aiškų jų perteikimą, man labai patiko!

 

Dabar jau galiu pasakyti, kad buvo kitaip nei visada! Ne viską išmokau, nebuvau uoli mokinė, bet net ir tiek kiek dariau, jau mano gyvenimą padarė šviesesniu ir džiugesniu.

 

Dėkoju,Danguolė

 

****************************************************************************************************************************************

 

Nusprendžiau dalyvauti kurse “Pilnatvė sąmonė” , nes labiausiai trigerino nevaldomos mano emocijos. Emocijų paleidimo technika mane labiausiai domino. Sekiau Lidiją yuotube ir žinojau, kad yra daug daugiau technikų iki kurių daaugau. Norėjau spręsti santykių problemas šeimoje su vyru ir darbines problemas, nes jaučiausi šešėlyje, nors atrodė turiu visas reikiamas savybes lyderiavimui ir pan.  Iš kurso tikėjausi suprasti ir susipažinti, o gal net įvaldyti pateiktas technikas.

 

Stipriausi suvokimai atėjo, kai paleidau pokyčio baimę, kuri pasirodo stabdė tikriesiems pokyčiams. Atsirado daugiau laiko, pradėjau planuoti ir sukoncentruoti dėmesį čia ir dabar. Namuose atsirado tvarkos, kai sufokusavau dėmėsį į save, o ne į kitus. Baigėsi noras būti aukoje, kitus arba situacijas sukontroliuoti. Aplinka pradėjo keistis ir situacijos man palankia linkme.  Trūkumas kontrolės, trūkumas meilės ir pritarimo ar trūkumas saugumo, tai man buvo atradimas.

 

Išmokau daug dalykų, kad visatoje klaidų nėra, tik pamokos ir suvokimai. Įsitikinimai ir blokai, neigiamos patirtys irgi gali būti naudingos, kad siela tobulėtų. Siekiamybė yra gyventi pilnatvėje, kai sutampa išorė su vidumi, tai  jausmai, mintys ir veiksmai.  Nuo ko bėgi tą pritrauki, tai veikia 100 proc. arba atvirkščiai, ko nori tą pritrauki, o galiu užsisakyti bet ką, bet kąąąą! Ir tai veikia !

 

 Kasdienybėje naudoju minčių programavimą, kurios įsirašo į kiekvieną kūno lastelę ir vyksta įvykiai labai palankiai. Kiekvieną sutiktą situaciją, žmogų ar įvykį priimu kaip pamoką ir žiūriu ką galiu iš to gauti ir lendu savęs tyrinėjimui. Pagauta neigiama emocija pasitarnauja, tuomet galiu nerti į praeitą gyvenimą ir pažiūrėti kaip tai susikūriau, kokios naudos ir panašiai ir pakeisti resursiniu magnetu, išsivalyti blokus, įsitikinimus ar net surasti ir  nutraukti karminius ryšius.

 

Pažvelgti į savo mirtį, tai labai gera patirtis, kuri dar daugiau parodė ką keisti ir ką daryti, kur judėti. Kiekvieną pateiktą techniką treniravausi su mažais pavyzdukais, tuomet labai lengva pajausti , kad tai veikia. O vėliau nerti gylyn. Valios pastangų dėka ir meilės sau užteka ir noro keistis, atsikračius baimės matyti savo vidinius “turtus ir bagažą” bei juos išgydyti ir pakeisti teigiamais. I

 

Paleidau trūkumą kontrolės, meilės ir pritarimo bei saugumo trūkumus, taip santykiai gerėja ir gerėja. Sufokusavau į save, tai tooks wow, nereik daug daryti bet aplinka keičiasi, tik žinoma, tą ledo gabalą reik pramušti ir  įdėti šie tiek  pastangų, nes pasipriešinimas būna tiek vidinis tiek iš išorės.

 

Pavyko pasinerti  į praeitus gyvenimus tiek pačiai tiek su porininkės vedimu  ir atrasti suvokimus, priartėjau prie asmeninės sesijos vedimo, tai labai tuo džiaugiuosi.

a) Emocinis fonas lengvesnis ir lengvesnis. Pagavus neigiamai emocijai ją jau moku išsiauginti, paleisti ir susigrąžinti resursinę būseną. Mirties baimė parodė, kad mylėk save brangioji.

b) Taip laikas ir dėmesys dabar mano. Ketinimus irgi išmokau formuluoti ir paleisti į visatą įsigyvendinimui.

c) Atsirado laiko sau ir pasirodo aplinka nepyksta, netgi džiaugiasi, jaučia pokyčius ant manęs.

d)  Iki šiol ieškodavau meilės ir pritarimo kituose, daug kaltindavau vyrą, visatą, likimą ir pan. Visus atsakymus jau randu savyje. Nustojau kaltinti, o priimu kaip pamokas ir dabar suprantu tik dabar suprantu už ką čia reikia dėkoti.

e) Nuoskaudų turiu daug, dar nepaleidau, bet žinau kaip tą daryti. Dėkingumo vibruoju, mažais žingsneliais, bet vibruoju, ir pasirodo sužinojau, kad dėkingumas iškelia visas kitas gėrybes, toks kaip pamatinis resursas.

f) Vaikiškos startegijos man dar vis paslaptis, kaip su jomis dirbti, bet savo vaikų ar vyro elgesyje puikiai atpažįstu. Dabar į nutinkančius nemalonius įvykius reaguoju su dėkingumu ir puikia medžiaga savęs tyrinėjimui ir paleidimams, labai aiškiai matosi, prasiplėtė sąmonė stipriai ir jau galiu išsiauginti ir paleisti, gauti suvokimą  bei susigrąžinti resursine energija.

h) Daug daugiau dėmesio viduje, dėmesys į ketinimą ir taip daugiau neutralumo, kuris nebekuria tokių situacijų kurių norėdavau išvengti.

i) Atradau kad lyderis manyje užslėptas, daug ko neleidau sau, nei numesti svorio, nei būti pirmose eilėse scenoje, tiesiog pasimatė, kad visada buvau šešėlyje, nors išorėje taip neatrodė nei man nei kitiems. Nežinojau kas yra dirbti ir gyventi lengvai ir tai pakeičiau.  Kaip priimti nepriimamas savo dalis, kaip kitus priimti , o priėmus kitų neigiamas savybes automatiškai pasikeičia jų elgesys. Sužinojau, kad daug ko sau neleidau ir teisiau bei vertinau. Ir tai praeitis, už kurią dėkoju. 

j)  Manifestacijos pagalba užsidaviau atskleisti mano talentus ir manau tai ateina atlinguoja, jaučiu visa širdimi. Moteriškumas atsidaro ir tuo labai džiaugiuosi, viskas ateis, daug naujų dalykų, daug informacijos stovi eilėje ir žinau, kad mano durys atsidarys arba mane pačios susiras. Suformuluosiu ketinimus ir kilti kilti.

 

Žinojimas, kad jeigu plauksi ir kovosi su upės srove arba plauksi pasroviui bus nelabai koks efektas. Kad galiu kontroliuoti tik du dalykus tai dėmesį ir reakcijas, tai buvo netikėtumas ir labai malonus, nes realiai neša srovė ir svarbu žinoti kur nori nuplaukti ir truputi palaviruoti. Lengvai ir paprastai.

 

Keletą resursinių būsenų užinkaravau ir dieną stengiuosi pradėti, pasitelkiant kvėpavimo praktikas ir meditacijas, tas mane nuteikia tikrai gerai srovei.

 

Dar sunku suvokti, kad esu Kūrėja, net kvapą užgniaužia, dar reikia save susirinkti ir tuo iki galo patikėti, kas nėra lengva po daugelio metų tamsos ir nematymo.

 

Sau palinkėčiau  gyventi pilnatvės sąmonėje ir skleisti šviesą aplink save, būti savo gyvenimo Kūrėja. Išsivalyti blokus, įsitikinimus ir paversti resursine būsena. Lengvumo ir džiaugsmo.

 

AČIŪ SAU , KAD ESU. Ačiū Visatai ir ačiū visiems, kas mane supa.

 

Su meile Edita

 

****************************************************************************************************************************************