Apie mane » Atsiliepimai

Atsiliepimai po kurso NEUTRALUMAS
Atsiliepimai po kurso NEUTRALUMAS

 

Gerda Veselgienė

Labai labai stiprus kursas 100 proc.  Tiek daug gavau Lidija Mačiūnienė  kad net sunku aprašyti keliais žodžiais, bet manau visi dalyviai gavo daugiau nei tikėjosi

Trumpai ką aš pasiėmiau:

* Paprastos, bet labai gilios ir veiksmingos praktikos, be kurių nevyks joks pokytis

* Jaučiu tikrą vidinę ramybę, lengvumą

Supratau ir išmokau, kaip svarbu nereaguoti į aplinkos dirgiklius

Ypač veiksminga praktika, kai tik pagaunu save vertinant - O ką jei nežinočiau kas yra teisinga ar neteisinga, gražu ar negražu...

Atsikabinau nuo savo ilgamečio noro įrodinėti savo teisumą (ypač viduje) - Renkuosi būti laiminga, o ne teisi.

*  gavau įrankius ne tik kaip teisingai išsikelt ketinimą, bet ir kaip pasitikrinti - Ar tai mano tikrasis ketinimas, ar pasiimtas iš aplinkos

Ir labai svarbu, jog suvokiau iki ląstelės lygmens, kad Visata pasiruošusi duoti, bet labai svarbu aiškiai ir užtikrintai jai teikti prašymus, užsakymus bei pačiai tikėti, būti Atvirai priimti Visatos dovanas.

Ačiū, kad lieka įrašas ir turėsiu galimybę kartoti kursą, pradirbti iki tol kol pajusiu vibraciją kūne.

 

 

***

 

Ingrida Svilpukas

Pasikeitė daug kas:

* atsirado pasitikėjimas Visata, tuo pačiu ramu dėl ateities.

* Atidaviau kitų atsakomybę jiems patiems ir pradėjau rūpintis savimi.

Supratau kaip veikia visatos mechanizmai ir kokį vaidmenį aš ir mano aplinka atliekam.

* Suvokiau, kad aš labai stipriai prisirišus prie visko ir tai varžo kasdienybėje.

* Dėmesio valdymas, tikras atradimas. Viskas keičiasi ir atsiveria pasaulis.

Ačiū Lidija už vedimą, už dalinimąsi savo patirtim, už kantrybę, už paprastus paaiškinimus ir prisitaikymą prie grupės poreikių. Manau kad tai dar ne paskutinis kartas. Sąmonė plečiasi ir norisi suprasti kuo daugiau.

 

 

***

 

Vilma Macinskiene

Praejo savaite po kursu pabaigos ir as kaip ir "pasitikrinau " kaip jauciuos ,ar apsimirso, tai kokiu ziniu gavau ,ar noriu judet i prieki,taikyt ,tai ka sužinojau ir toliau...ir galiu su didžiausiu džiaugsmu pasakyt, kad niekas nepasimiršo, as vis dar ant tos pažinimo "Bangos"  ,noriu toliau dometis, klausyti paskaitų, plėsti savo samonę! Man "atėjo "daug supratimo, suvokimo, o pirma tai, kad aš esu 100% savo gyvenimo kūrėja ,ir už ji,pati atsakinga, ne kas kitas! o anksčiau norėjau atsakomybe "dalintis " su kitais. Priėmimo, paleidimo praktika, tvarkymasis su Baimemis..viskas Stipru, tik praktikuot, perklausyt dar karteli ir būti "ant tos aukštos Bangos" , kur Lidija Mačiūnienė užkėlė ir išlaikyti toliau tą "pagreitį " .Ačiū Jums labai uz šilumą, nuoširdų dėmesį, kas jaučias visų kursų metu !

 

 

***

 

Viktorija Valiūtė

Atsirado didesnis savęs priėmimas, dingo savigrauža, kaltės jausmas ir mintys ką kiti apie mane pagalvos.. Taip pat, labai sumažėjo įvairios baimės, atsirado daugiau vidinės laisvės, ramybės, lengvumo, pasitikėjimo, viskas aplinkui tarsi stojo į savo vietas, o prieš kursą buvo labai daug nerimo ir baimių... Emociniai paleidimai labai nuostabus įrankis, suvokus kiek daug naudos tai gali suteikti, įsikvėpiu vis gilesniam savęs pažinimui ir išsilaisvinimui nuo to kas stabdo stiebtis aukštyn ir tai suteikia labai daug prasmės ir džiaugsmo.  Suvokiau, kas yra atsakomybė ir su ja ateinanti didžiulė laisvė ir drąsa gyventi.. Labai džiaugiuosi, kad dalyvavau šiame kurse ir labai jaučiuosi dėkinga tau, Lidija, kad buvai tokia kantri, nuoširdi, atsidavusi.. šios žinios neįkainojamos, Ačiū!

 

 

***

 

Alina Drugelė

Kokių lobių išsinešu iš tavo kurso, kad net nežinau nuo ko pradėti

Atsigręžiau į save: nustojau lygintis, stengtis būti kažkuo kuo nesu, galiu rinktis kaip man patinka ir jaučiasi be jokio kaltės jausmo ar noro gauti pritarimo.

Atsirado ramybė, ryte atsikeliu ir ramu. Pagaliau suvokiau apie atsakomybę-realiai suvokiau, kam leidžiu paspausti mygtuką? Kam atiduodu galią dėl savo būsenos?:)

Dar viena dovana - kvėpavimas.. po paskaitos Meilė savo kūnui intensyviai darau nekvepavimo pratimus. Koks stebuklas.. mityba savaime kardinaliai pasikeitė, miegas sumažėjo, o energijos daug.

Dėkingumas liejasi per kraštus, Ačiū Lidija Mačiūnienė.

 

 

***

 

Živilė Slučkienė

Supratau, kokia yra svarbi kurso praktinė dalis. Labai linkiu sau jos nepamesti ir kasdien praktikuojant nusimesti po naštos dalį. Ačiū už vedimą.

 

 

***

 

Rita Daugeliene

Aš einu savo ritmu tarp darbų ir kitų įsipareigojimų, todėl manęs dar laukia nemažai neperklausytų paskaitų. O iš klausytų užkabino kvėpavimas - tai nebuvo naujiena man, bet matyt laiku ir vietoj: pradėjau intensyviau taikyti ir visur susiduriu su kvėpavimu: per radiją kalba, jogos mokytoja kalba, net šiandien Maxėj akis užkliuvo už knygos apie kvėpavimą! … ačiū labai Lidija Mačiūnienė ir ačiū tiems, kas dalinosi potyriais ir klausė - daugelis klausimų man pačiai iškilo ir tiesiog gavau atsakymus… 

 

 

***

 

Mona Dubickienė

Man tai gyvenimo atradimas, variklis, energija iš kurios ir turime gyventi, tai didžiausia ir brangiausia kada nors gauta dovana.

Man labai sunku įvardinti,bet suvokiu,kad tai ką davėte neįkainojama.

Dabar pasaulį suvokiu kitaip ir jis kas diena kinta.

Turiu nueiti dar didelį kelią, bet žinau kad esu ten kur visą gyvenimą ieškojau.

Ir atėjo suvokimų, kurie dar nedideli, bet man labai prasmingi.

Ir aš prisiminiau,kad dar būdama vaikas žinojau ,jog patirsiu nušvitimą, o gal ir dar daugiau.

Klausau paskaitas iš naujo, dėliojuos pratinuosi prie naujų įpročių, trokštu išsilaissvinti iš skausmo karmos, nes skausmo mačiau labai daug ir labai pavargau taip gyventi....

Lidija Mačiūnienė aš jums esu be galo dėkinga. Dėkoju,dėkoju, dėkoju !!!

Jūs šviesa,linkiu jums dar didesnių nušvitimų, ir jūs nuostabi Dieviška būtybė kuri nusprendė padėti ir mums.

Aš labai trokštu tiesiog spirgu kaip noriu su visais dalintis ką atradau, bet palauksiu tinkamesnio laiko,kai gebėsiu daugiau. Linkiu,visiems nepaleisti šio kurso, nenumesti to ką išgirdome, išmokome, mokykimés toliau...

Dékoju visiems ir kiekvieman atskirai.

 

***

 

Laura Cepaitiene

Labai patiko emocijų paleidimai , nors su paleidimais esu susipažinusi jau ankščiau ,tačiau šie tikrai puikiai veikia. Daugiau laisvės, drąsos veikti, tikėjimo savimi atsirado. Tikrai gilus kursas,leidžiantis į viską kažiūrėt visai kitu kampu.Labai rezonavo sveikatos tema, nors tiesa sakant kaip ir visos kitos ,klausiau su tokiu dideliu žingeidumu. Lidija atsidavusi, dėmesinga, mylinti...ir jos konsultacijos...mmm, visa tai Didžiulė Širdies kalba ačiū ..labai, labai...

 

***

Jūratė Motiejūnaitė

Man gal tokia “kertinė” frazė buvo: “leisk išsiplėsti savo sąmonei”. Iki tol kažkaip per meditaciją įeidavau į savo mažą “savą” erdvę - miško laukymę, ar kambarėlį. Po šios frazės pradėjau visai kitaip save matyti, - išeinančią iš savo ribų ir susiliejančią su kosmosu. Man ir iki šiol nesvetima buvo Wayne Dyer frazė: I am God! (Aš esu Dievas), kaip jo - Kūrėjo,- dalis. Bet dabar kažkaip dar kitaip pradėjau tai matyti: toks ryškus jausmas ateina, kai mąstau apie sąmonės plėtimąsi, kad viskas tarpusavyje susiję kaip kokia didelė Mandala ar fraktalas, kur net vienas mano piršto sujudėjimas, ar jausmas, ar mintis, - daro įtaką visam aplinkui.

Bet tai, ką paminėjau, tai tik labai maža dalis iš to kiek daug mes gavome per šį kursą! Tai neišmatuojama niekaip, nei laiku, nei skirtos energijos kiekiu, nei pinigais. Esu ne kartą mokėjusi už kursus keliasdešimt kartų daugiau. Ir mano vertinimu, šis kursas pranoko visus juos kartu sudėjus! Ačiū labai labai! Man asmeniškai labai reikėjo to gylio kurį gavome čia!