Apie mane » Atsiliepimai

Kurso "Kaip susikurti finansinę gerovę" dalyvių atsiliepimai
Kurso

KURSO "KAIP SUSIKURTI FINANSINĘ GEROVĘ" DALYVIŲ ATSILIEPIMAI:

 

 

Raimonda Žukauskienė Pagaliau radau, kas veikia :) Paskutiniu metu buvau užsisukusi savigraužoje po nesėkmės versle. Turėjau gydomosios kosmetikos parduotuvėlę, kurią sausio pabaigoje uždarėme. Liko daug skolų, kurias visiškai nesisekė mažinti.. kiek pinigų ateidavo, tiek išeidavo. Vis ieškojau sprendimo, nes žinojau, kad visos nesėkmių priežastys yra mano viduje. Ir tada pamačiau Lidijos skelbimą, peržiūrėjau įrašą youtube, jos istoriją ir suspindo mažas vilties spindulėlis, kad gal man tai padės. 

 

Praėjus savaitei paskaitų ir paleidinėjimo, dingo savigrauža ir savęs nuolatinis kaltinimas, priėmiau save tokią, kokia esu. Supratau, kad visatoje klaidų nėra. O po vakarykštės paskaitos ir paleidimų Lidijos pagalba, gyvenimas iš vis naujom spalvom nušvito. Visą dieną kojų nepavilkau, norėjosi tik prigulti, o vakare toks energijos antplūdis ir toks vidinis džiaugsmas užplūdo, kad sunku apsakyti. Labai laukiu tolimesnių paskaitų. Ačiū Lidija!

 

Susimąsčiau kaip stipriai aplinka atspindi mus :) Paauglystėje atkakliai siekdavau tikslų, klupdavau ir vėl toliau siekdavau. O jei kas pasakydavo, kad nesąmonė ar kad tau nepavyks, tik dar labiau mane skatindavo. Tačiau kažkuriuo gyvenimo etapu kažkas nutiko ir nebesugebėjau to, nesigaudavo ir nebebandydavau daugiau - ai čia ne man turbūt, nesugebu aš to ir t.t.. Vyresnė dukra atspindėjo tą mano rankų nuleidimą - mane erzindavo, kai ji pabando kažką ir meta. Sako man nesigauna, nemoku. Vis kalbėdavau, kad nereikia norėti, jog gautųsi iš pirmo karto. O jaunesnė dukra turėjo tą atkaklumą, užsispyrimą - kuris ir pas mane kažkada buvo. Žavėjausi ja. Ir vis svarsčiau, kur dingo mano ši savybė. Nesumeluosiu, kad 10 metų atsakymo ieškojau. Ačiū, Lidija, kad padėjai ištraukti į dienos šviesą mano paslėptą atkaklumą siekiant tikslų. Ačiū Lidija

 

Pirmąjį tikslą, kurį reikėjo užsirašyti pačioje pradžioje pasiekiau po savaitės paskaitų. Gavau darbą su tokiu atlyginimu. Darbo ieškoti dar prieš kursą pradėjau. O įdomiausia tai, kad mano CV rado patys, net skelbimo nebuvo, kad darbuotojų ieško

 

Ačiū Lidija, už paleidimų atsiradimą mano gyvenime. Pagaliau turiu įrankį, kuris veikia! Iki šiol turėjau tik šimtą kartų girdėtą teoriją - pakeisk savo vidų, o išorė pati pasikeis. Bet kaip tai padaryti nežinojau.. Dabar Tavo dėka žinau.

 

***

 

Aušra Ogilbaitė Stankevičienė Vakar po paskaitos pradėjau ieškoti pasislėpusių kalčių. Radau iš praeities. Jaučiau kūne simptomus, kurie buvo gerklėje užstrigę. Labai gera vakar buvo sesija. Ji be galo reikalinga. Kaltė, neleidžia judėti į priekį.

 

Nuo šiol, kiekvieną dieną naudoju paleidimus, tai tapo mano gyvenimo būdu. Ačiū Lidijai ir visoms aplinkybėms, kurios danešė į mano gyvenimą šį metodą. Labai esu dėkinga Rasai , Aurelijai , Ritai, Vitai, Vilmai, Romai, Sandrai ir visoms ,kurios kalbėjo eteryje, nes jų dėka aš daug pati paleidau ir išmokau vesti paleidimus. Išmokau sau nemeluoti. Man atsivėrė akys ir suvokimas, kiek pati buvau prikūrus problemų, kurios man nedavė nieko gero. Liepos mėnesio tikslą pasiekiau. Mano vyras su manim dar gražiau pradėjo bendrauti. Vis sako, kad aš labai graži ir jis mane myli. Paleidau visus praeities įsiskaudinimus, kurie vyko tarp mūsų,. Supratau , kad jis mano gyvenime pats tinkamiausias mokytojas. Išsikalbėjom, kokie lūkesčiai, vienas iš kito, buvo tarp mūsų. Žinau, kad dar tobulėti yra kur, bet kasdienybėje pasikeitimai labai akivaizdūs. Pasidariau ramesnė ir užtikrintesnė. Dėkingumas , kiekvieną dieną mano draugas. 

 

Labai džiaugiuosi, kad papuoliau į šiuos mokymus. Turiu pasikeitimų, ir džiaugiuosi, kad juos pastebiu ir atpažįstu. Daug esu mokymų išėjus, bet man Lidijos nuoširdumas  ir emocijų paleidimo technika labai tinka ir patinka. Dėkinga Lidijai už  įrankį, o kaip aš jį naudosiu priklauso tik nuo manęs. Aš žinau, kad dirbsiu su ja ir su šia technika dar ilgai. Mano užrašytas tikslas išsipildė 80% ir dar turim 5 dienas. Mano vidus valosi iš giliai ir mane tai džiugina.

 

***

 

Diana Kuka  Buvau praleidusi paskaitą apie kaltę ir dar iki šiol jos neperžiūrėjau ir paleidimų visų nepadariau. Kažkaip vidus vis priešinosi, lyg nujausdamas kad reiks padirbėti ir į dienos šviesą ištraukti nemalonius dalykus. Šiandien iš ryto susirašiau sąrašą, kurį sudarė OMG 56 punktai... Jaučiausi tokia beviltiška. Įdomiausia, kad pirmas punktas yra „aš kalta, kad neprisiruošiu paleidinėti“, o paskutinis – „aš kalta, kad tiek daug kalčių turiu“ . Jausmas buvo lyg tempiu sunkų maišą pilną įvairaus dydžio akmenukų, bet paleisti nenoriu, negaliu, nes kas aš tada busiu be viso šito. Ir tik paleidusi pirmą punktą pajutau tokį palengvėjimą ir atėjo suvokimas, kad dabar darbas eisis, pradžia padaryta. Važiuojant į darbą vis paleidinėjau. Suprantu, kad viskas priklauso nuo manęs, nuo mano pastangų ir praktikos praktikos ir praktikos. Nenoriu gyventi kaip gyvenau ir gyvenu iki šiol, todėl dirbsiu, dirbsiu ir dirbsiu nors kartais nėra jėgų, užeina mieguistumas. Ir beje to mieguistumo kol kas nepavyko paleisti.

 

Ačiū visoms/visiems kurie dalinasi savo mintimis, kurie dalyvauja tiesiogiai ir tokiu būdu duoda praktiškai pažvelgti kas vyksta, kaip vyksta, kad nebijote viešumo, nebijote pasirodyti prieš kitus. Ačiū Lidija už šį kursą, už tavo ramybę ir skleidžiamą tikrumą, nuoširdumą, paprastumą ir užtikrintumą. Labai naudinga ir super, kad yra kiekvienos paskaitos aprašymas, kuris yra kaip kelrodė žvaigždė dirbant savarankiškai. Dar tik kurso pradžia, bet paskaitos tokios informatyvios, naudingos, stiprios, turiningos. Labai džiaugiuosi ir esu dėkinga, kad tai ne trumpalaikis dalykas, o investicija visam gyvenimui. Tu Lidija labai daug duodi ir išsamiai daliniesi, labai stiprus kursas, duodami visi įrankiai tik imk ir daryk... AČIŪ!

 

***

 

Galina Tamošiūnienė Lidija Mačiūnienė sunkumas, nerimas krūtinėje dingo, ašaros išlindo. Į viską žiūriu per rimtai, kai balionėlis pradėjau leisti linksmai net su garsais kažkaip ir pasileido iš krūtinės. Atsirado džiugesys

 

***

 

Laimutė Žandauskienė Tai ne pirma mano pažintis su paleidimais, tačiau Lidijos metodika kol kas suprantama lengviausiai. Paskaitos labai aiškios, suprantamos, o pačios balsas toks “mamiškas” ir jaučiasi globėjiškas rūpestis. Žinoma, daug reikia dirbti, kad išsilaisvinti iš susikurtų programų, be darymo nieko nebus. Pokyčiai jaučiasi per aplinką, taip pat susitvarkyti su emocijomis ir situacijom yra lengviau. Tik paleidinėti kažkur tarkim eilėje stovint ar pvz gaminant valgyti man nelabai pavyksta, nes mintys pabėga visai kitur. Labiausiai džiaugiausi, kai pavyko padėti paleisti partnerei - tas pakylėjo lyg ant sparnų, džiaugiausi kaip vaikas.  Reiškia galiu ir sugebu, jeigu padėjau ten kur partnerė sakė esanti pastrigus.

 

***

 

Vilma Reimerienė  Ką man davė šis kursas? Begalinę laisvę, tiek vidinę, tiek išorinę, davė įrankius su kuriais galiu kurti stebuklus. Visom moterim noriu palinkėti - kurkite stebuklus ir leiskite sau būti netobulomis. Begalinis Ačiū tau Lidija, esi nuostabi, tu- Karalienė!

 

Šio kurso metu supratau, kodėl situacijos dėliojasi vienaip ar kitaip, tai atspindys mūsų vidines būsenos, ir kai tai patiri pats tarsi ėjimas gilyn į save, - kaip atradimas. Nuoširdžiai dėkoju Lidija už šį kursą ir už galimybę jame dalyvauti. Ši programa - tai puikus įrankis savęs pažinimo ir išlaisvinimo link. Laukia daug darbo su savim, bet jau radau kelią kuris veda į ramybę, džiaugsmą ir meilę. Dėkoju visai mūsų grupei, kartu paleidinėjant tai buvo ir mano emocijos. Ačiū visoms! Jaučiu neapsakomą dėkingumą. Apkabinu...

 

***

Inga Fedirkaitė Noriu pasidalinti vakarykščios paskaitos įspūdžiais. Dirbau ne su pinigais, o su meile. Iš pirmo karto tai minčių užteko kokioms 3 minutėms, antrą kartą jau 10 minučių, bet apėmė kažkoks nerimas, prieš miegą vėl tai padariau, dar ir nerimą paleidau. Ryte atsikėlusi jaučiau nerimą ir vis sukosi mintis: kažkas čia ne taip ( ir ją paleidau) Paskui 1, 5 val. kontempliavau ir paleidinėjau meditacijos metu, rodos pagerėjo, bet vėliau vėl atėjo nerimas. Vienu metu prisiminiau žmogų, kuris mane labai įskaudino, pradėjau paleidinėti nuoskaudą. Paleidau nuoskaudą vienam žmogui, o dingo nuoskaudos aplamai. Ir tada paklausus savęs: Kas yra meilė? užplūdo tokios palaimos būsena, jausmas, kad aš pati ir esu meilė. Juokiausi viena pati ir pagalvojau: Ingute, tau stogas nuvažiavo ( ir tai paleidau)...

 

Padariau atradimą - NORAI mane tarsi įkalina, taigi nusprendžiau paeksperimentuoti. Paėmiau norą ir jį išpurčiau iš visų pusių, kol galiausiai priėjau iki trūkumų, nes manau, kad noras, tai yra trūkumas, tai ko aš ,, neturiu". Tada tą norą pradėjau paleidinėti pagal trūkumų sistemą, pvz., Aš paleidžiu NORĄ puikios sveikatos, tam , kad TURĖČIAU puikią sveikatą. Ir patikėkite- viskas daug paprasčiau, nei mes galvojame. Ačiū Lidija, tu atvėrei vartus į Stebuklų pasaulį.

 

Pradėjau antrą ratą kurso ir tai yra nuostabu. Paleidimai tapo mano gyvenimo būdu. Dar vakar galvojau, kad gyvenimas įgavo visai kitas spalvas, vien nuo to suvokimo, kad viskas priklauso nuo manęs, jau yra stebuklas. Paleidžiu viską, kas man trukdo, paleidžiu ir tai, kas man padeda (kad būtų dar geriau). Tai, kad nusprendžiau eiti į šį kursą, buvo pats geriausias mano sprendimas. Ačiū Lidija už Stebuklą.

 

Įdomiai čia gaunasi su tuo džiaugsmu. Klausiausi Liepsnelės ir galvojau - man taip dažnai nutinka (aš šią būseną vadinu- kaip katė grietinėlės prilakusi), bet kiekvieną kartą sutrikdavau, nes galvodavau: kai nutinka kas nors blogai ir tu jautiesi blogai, tai normalu, kai nutinka kas nors gerai ir tu jautiesi gerai, tai irgi natūralu Bet kai be jokios priežasties staiga pasijauti palaimoje, tai kažkas nesuvokiamo. Jooo, daug teko paleidinėti. Ačiū Lidija

 

***

 

Inesa Bal Esu išbandžiusi daug technikų savo gyvenime, bet ši emocijų paleidimo metodika išties veikia labai greitai ir efektyviai jaučiu kaip po truputį atlaisvėja vietos galvoje ir kūne. Dingsta metų metais nešiotos emocinės žaizdos ir atsiranda noras judėti į priekį. Taip neįtikėtinai paprastai, lengvai ir ramiai vyksta pokyčiai. Džiaugiuosi kad likimas man atsiuntė pažintį su Lidija :) taip pat smagu dalyvauti kurse kur daug bendraminčių. Ačiū!

 

***

 

Jurgita Juknaitė-Kozlova Emocijų paleidimo technika, kasdien vis labiau mane žavi ir vis paprasčiau viskas atrodo. Pastebiu, kad vis dažniau kasdien vartoju žodžius "paleidžiu", "paleisk". Praėjusi savaitė ir Tavo, Lidija, pamokos padėjo aiškiau susidėlioti kai kuriuos suvokimus, kurie sukosi mano galvoje ir anksčiau, pavyzdžiui, kad reikia nesipriešinti gyvenimui, priimti taip, kaip yra, kad jaustum vidinę ramybę. Tik nebuvo iki galo aišku, kaip to siekti. Pirmos savaitės paskaitos labai padėjo tai suprasti. Jaučiuosi ramesnė ir net saugesnė dėl to, kad sąmoningai galiu ir galėsiu galvoti, jausti, atsikratyti to gero žmogaus sindromo.  Dabar aš turiu puikų įrankį ir galiu sąmoningai kurti savo gyvenimą! Jei prieš kursą buvo tik jausmas, kad kažką galiu paleisti, tai dabar atėjo žinojimas, ką ir kaip paleisti! Dėkui, Lidija!

 

Pasidalinsiu įspūdžiais apie kontempliaciją. Vien su pirmu klausimu, kol pėstute ėjau į susitikimą, dirbau apie 40 min. Ir man kažkaip be galo sunku buvo eiti, minčių buvo gausa, vos spėjau paleidinėti tai, kas yra pinigai. Po to mintys ateidavo vis lėčiau.. Tik po kelių dienų, šiandien ryte, vėl tęsiau kontempliaciją, prie pirmo klausimo jau buvo labai nedaug minčių, ėmiausi kitų. Visus devynis praėjau per dvi valandas ir kai vėl grįžau prie to, kas yra pinigai, man buvo tik mintys - šviesa, energija, saulė..ir užsimerkus netikėtai atsirado vaizdinys, kad sėdžiu apsikabinusi kelius (iš tiesų taip ir sėdėjau) aplink visur balta ir į mane iš visų pusių aplink skrenda popieriniai banknotai.. toks nesustabdomas srautas, kimba kaip prie magneto, aplink tiesiog susidarė pinigų ratas.. Ir tas vaizdinys buvo toks ryškus...  

 

Kursas tuoj baigsis, bet darbas su savimi tai dar tik prasideda, jei norime rezultato. norėjau gauti įrankius, kaip galiu jausti vidinę ramybę ir tikėjimą, kad viskas gali būti daug geriau. Tai ir gavau! Jaučiuosi daug ramesnė ir išsilaisvinusi iš abejonių, ribojančių įsitikinimų, o svarbiausia - turiu naujų žinių ir įgūdžių KAIP to siekti! Esu ba galo dėkinga Lidijai. Mano kelionė su paleidimais dar tik prasideda!

 

***

 

Larisa Šidlauskienė Esu paleidimų pradžiamokslė :), nemoku dar 100%, bet jaučiu, kad tai man patinka. Vis labiau pradedu suprasti, kad tik paleidus sena ar tai kas erzina, kas nepatinka - galima susikurti tai, ko nori :) , po truputį einant į priekį. Priimu ir paleidžiu. Jei jaučiuosi blogai - dar kartą savęs klausiu - kas trukdo? kas bus jei surizikuosiu? Ir atrodo tikrai pasijaučiu geriau :) Priimu ir pasitikiu visata. Dėkoju už tai ką turiu, ir esu dėkinga, kad sutikau interneto platybėse Lidiją, bei daug bendraminčių!! Gyvenimas tęsiasi, linkiu sėkmės sau ir visoms.

 

Taikau paleidimus kai tik reikia ir kaip moku!! Padeda visa tai gyventi, dar neišklausiau aš paskutinių 2 savaičių kurso  (turėjau rimtų priežasčių) tačiau visada turiu minty, kad ateis ir tam laikas! Pokytį jaučiu nemažą -  šiai dienai įgijau daugiau drąsos ir pasitikėjimo, dėkingumo už viską. Ir... ko gero pavyks gauti naują darbą!! Ačiū Tau Lidija ir ačiū visoms, su kuriomis teko susitikti virtualioje erdvėje.

 

***

 

Akvile Anglicke Paleidimuose esu naujoke, nors apie juos girdėjau jau seniai. Pagaliau atėjo proga viską išbandyti praktiškai. Jau pirmomis dienomis paleidus tam tikras mintis, pastebėjau pokyti. Iškart pradėjau matyti ženklus, kelrodžius kaip pasielgti įvairiose situacijose, kurias paleidinėjau. Pvz, paleidau neigiamas mintis apie savo sveikatą, mitybą, fizinį aktyvumą. Ir jau sekančią dieną užsirašiau i 30 dienu mokymus apie mitybą, sportą ir sveikatingumą. Prieš tai tokio pobūdžio mokymai būdavo arba per brangūs, arba nesuderinami su mano užimtumu. Kas labiausiai nustebino, tai mano nuostabioji partnere. Pabendravus pirmą kartą, manęs neapleido mintis, kad esame susitikusios ir ankščiau. Paskui paaiškėjo, kad esame kalbėjusios ir realiam gyvenime. Kas galėjo pagalvoti, kad Lidija mus taip suporuos.

Aš, asmeniškai jau pirmą savaitę pajaučiau didelę laisvę. Atėjo supratimas, kad viską galiu sukurti pati. Dabar imuosi finansų pamokos, nekantrauju pamatyti rezultatus. Ačiū tau Lidija.

 

***

 

Jolita Vikoniene Dėl pačios technikos. Man kažkaip labai lengvai pasileidžia, net negaliu patikėti, negi čia taip va paprastai. Emocijos labai įvairios: tai lengvumas ir paprastumas, tai netikėtas pyktis. Atrodo, net nerandu to pykčio šaknų. Paskui vėl ramybė. Aš šiuo metu tokia nenuosekli :) Man nuostabiausias atradimas: "Visata klaidų nedaro". Tai mane grąžina į save ir taip randu visus atsakymus į kylančius klausimus ar situacijas. Čia mano savaitės TOPas. Ir dar nuostabu tai, kad savo veikloje jaučiu atlaisvėjimą. Manęs nebeįtempia senosios situacijos ir pastebiu, kad darosi nuostabūs dalykai, kurie susidėlioja tarsi savaime. Lengvai, paprastai ir tai mane labai džiugina. Labai išaugo pasitikėjimas ir savivertė. Dėkoju labai, Lidija.

 

***

 

Dagne Antanaviciute Labai džiaugiuosi atradusi Lidiją ir išdrįsusi nerti į šią paleidimų kelionę. Nors kažkokio konkretaus, realaus pokyčio savo gyvenime dar nematau, tačiau vidinė būsena žymiai geresnė, tampu vis ramesnė, vis dažniau pastebiu/atpažįstu sukylančius savo jausmus bei pasipriešinimą įvairioms situacijoms ir vis greičiau pavyksta juos paleisti. Esu daug švelnesnė sau, jau galiu priimti save netobulą, priėmiau daug savybių, kuriu negalėjau pakęsti savyje, su kitais žmonėm sunkiau, ne visada pavyksta "pasimatuoti" ir ypač paleisti tą savybę, kuri erzina (pastebiu kad lyg ir paleidžiu, o po kiek laiko tai vėl erzina), na bet dirbu, nenuleidžiu rankų :) Atsiranda tokia tarsi nuojauta, vidinis žinojimas, kad viskas galų gale bus gerai, taip kaip turi būti. Žinoma kyla nemažai abejonių, ar viską atlieku teisingai, pakankamai ir pan, bet manau čia praktikos reikalas, kuo daugiau darai, tuo geriau gaunasi, dar labai padeda realūs gyvų paleidimų pavyzdžiai paskaitų metu :) labai patinka pasakymas, kad "Visatoje klaidų nėra", tai tikrai išlaisvina daugelyje situacijų. Ačiū, tikrai naudingas kursas, susisteminta ir aiškiai pateikta medžiaga, tik reikia netingėti pačiam su savimi dirbti :)

 

***

 

Roma Lauzadiene Jau po pirmosios savaites pajutau dideli išsilaisvinimą iš daugelio programų, ypač po 10 laipteliu pratimo. Tačiau didžiausias šios savaites pasiekimas, tai, kai supratau, kuo skiriasi situacijos priėmimas iš aukos pozicijos ir iš džiaugsmo ir ramybės. Dėkui Lidija!

 

***

 

Vilma Diedonienė Naudoju, paleidimus, tai nuolat ir skausmo pojūtį išmokau išjaustu ir atleisti, neerzina daugelis žmonių savybių, kurias ankščiau pastebėdavau ir kurios “užknisdavo”... Buvo geriausias įvykis, kai sese po poros mėnesių atvažiavo ir susėdome kalbėtis ..ji sako:- “sese, kas Tau yra, ar Tu laukiesi ar kas su Tavimi, atrodo, kad tai ne Tu, visai kitas žmogus, pasikeitus ir man labai patinka” Žodžiu, nežinau kas jai ten pasirodė kitaip, gal mano Ramumas ir jokio išdidaus žinojimo? Su vyru ir dukra santykiai pasiteisė... aš ne burbu nuolatos, iš to begalinio noro kontroliuoti... Žodžiu, tai viskas taip nuostabu. O jau kontempliacija tiesiog myliu tai daryti! Dar neperklausiau visu įrašų, nors kaip kuriuos daug kartu... Žinot!!! Baimei pažiūriu į akis... ir ji tiesiog išnyksta... Vidinį kritiką atleidau iš pareigų, jis labiausiai užknisa. Meditacijas klausau nuolatos jų metu paleidžiu viską. Esu labai laiminga! Ačiū visoms ir Lidijai.

 

***

 

NORIU DALYVAUTI KURSE "KAIP SUSIKURTI FINANSINĘ GEROVĘ"

 

 

Susisiekite su mumis!