Apie mane » Atsiliepimai

Kurso "Pradėk dieną su šypsena" dalyvių pasidalinimai
Kurso

 

Živilė Vilke · Ačiū tau Lidija už šį mėnesio kursą, labai daug išsinešu praktikos ir žinių... ačiū už tavo nuoširdumą ir įdėtą širdį!  Pastebėjau, kad mane labai paliečia tokios praktikos, kai reikia susitikt su savo vidiniu vaiku, ar pamatyt save vaikystėj, kartu su tėčiu, kaip kad šiandien... atrodo, kad tas vaikas daug išgyvena, daug patiria jausmų, kažko tai bijo, jaučiasi vienišas, nors kartais šypsosi... kartais man atrodo, kad turiu labai daug pasąmonėje užslėptų jausmų, įvykių iš vaikystės...

 

***

 

Asta Mažonaitė · Nuoširdus AČIŪ! Gavau visą glėbį dovanų iš tokio paprasto dalyko - buvimo su savimi.

Miela Lidija, pusė mėnesio praktikų tai daug ir tuo pačiu mažai, palyginus kiek esam visko "prigyvenusios" ir kiek dar reikia visko " iškuopti", paleisti... bet per tą pusę mėnesio pradedu jausti lengvą priklausomybę nuo tavo vedamų rytinių seansų. Pasikeitimai gal ir nežymūs, bet jie tikrai veda mane didesnio sąmoningumo link. Tiek nebeužspaudžiu, nebelaikau savyje emocijų, stengiuosi su vyru ir sūnumi būti pastabesnė... o vakarykštė meditacija mane gerokai nustebino, kad susitikimas su tėčiu buvo gana džiugus, nors jį kaltinau viskuo, kas man bloga nutikdavo - nuo nesėkmingų santykių su vyrais iki visokiausių baimių... o šiandieninė - su mama - gana liūdnoka, nes susitikimas buvo "šaltas" ir bejausmis, lyg koks trypčiojimas vietoj. Nors realybėj kaip tik su mama daugiau bendraujam... ir vėl susimąsčiau, ką dar esu šitoje vietoje "užspaudus", nepaleidus.

 

Ačiū tau už mums dovanojamą energiją, išmintį ir vedimą link didesnio savęs pažinimo. Džiaugiuosi savo pastangomis ir rezultatais. Tas "lukštenimąsis" , ėjimas per save visokią, priimant save- taip išlaisvina! Vakar buvo daug visokių emocijų iš aplinkos, ir jei ne tas žinojimas, "kad tu nesi ta mintis ar emocija" būtų vėl ilgam sukaustę, suvaržę. Bet šįryt vėl einu džiaugsminga, tai neslegia, galiu būti TA NUOSTABIA MOTERIMI ! Dėkoju Lidijai už tokį gilų vedimą. Būk palaiminta tokiomis ir dar didesnėmis dovanomis kurias dalini.

 

***

 

Renata Kavaliauskaite Laba, ačiū Lidija už nuostabius rytus  išmokau atskirti ir supratau, kad mintys ir jausmai tai nesu aš.  AČIŪ už vidinę ramybę 

 

***

 

Roma Tamosaitiene · Ačiū Lidija už kursą! Man jis padėjo atsipalaiduot, o šito labiausiai ieškojau ir tikėjausi. Jaučiau palaikymą ir paskatinimą kurso metu ir tai tarsi balzamas širdžiai ir sielai. Žinau kad peržiūrėsiu dar ne vieną syki video įrašus. Lidija, dėkui dar karta! :

 

***

 

Simonna Hana · Labai gera kvėpavimo sesija, nukėlė mane visiškai į kitas vibracijas, labai geras jausmas, ačiū tau Lidija 

 

***

 

Eglė Vaitkė · Ačiū, Lidija!  Toks kvėpavimas tikrai turi poveikį, tokia ramybė apgaubė, tokia laimė, išnyko nerimas, kamavęs dėl šios dienos.  Meditacija labai įkvepianti, taip gera buvo priimti atstumtą dalį, tikrai jaučiuosi dabar stipriau...  Nuostabūs rytai, jaučiuosi labai dėkinga Tau. 

 

***

 

Zina Konciene · Ačiū, Lidija už visą nuostabų kursą, nė sekundės nesigailėjau, kad pasirinkau tavo kursą, galiu drąsiai sakyti, kad išmokau paleisti tai, kas man trukdo buti laimingai ir toliau tai praktikuosiu, mankštos ir kvėpavimas man visada suteikia energijos, iki puses kurso visada po praktikų užmigdavau, matyt to reikėjo, dabar visai kitaip. Šiandien tikrai esu laiminga, jaučiu tai visa savo esybe  nuostabus jausmas  ačiū Lidija už puikų laiką su tavimi ir kitomis moterimis, visoms linkiu būti laimingoms  Iki kitų susitikimų

 

Darosi nuostabūs dalykai, toks energijos pliūpsnis po penktadienio susitikimo su jumis mielosios, surinkusi save jaučiuosi  pakylėta, įkvėpta, rami , daug ramiau galiu planuotis dieną ir kaip tik dar daugiau jaučiuosi apdovanota. Dėkui už puikią meditaciją organams, dėkojau ir šypsojaus jiems taip nuoširdžiai ir jaučiau kaip ramybe atėjo į visą kūną, ačiū visoms buvusioms kartu, Lidija tavo nuoširdumas ir paprastumas... tiesiog labai natūralu viskas

Labai džiaugiuosi pokyčiais, kurie vyksta manyje, sunku buvo eiti į kalną ir jokio pilies vaizdo nebuvo, tiesiog nebuvo... bet kai įėjau pro duris grindys blizgėjo, švietė, soste sėdėjo graži moteris, auksine ilga suknele su karūna ,aš buvau su apskurusia suknele, ji mane apkabino ir laikė, jutau jos šilumą ir niekur nenorėjau eiti, neapsakomai geras jausmas... man norėjosi dar ilgai buti tos moters glėbyje...

 

***

 

Larisa Šidlauskienė · Noriu padėkoti. Nesu dar stipri savyje, bet visą šį laiką gera buvo jausti ir suprasti, kad šiame kelyje buvau ne viena. Ir jei grįždavau namo pavargusi, išsibalansavusi, paklausius meditacijos, nurimdavau. Ir atsirasdavo tikėjimas, kad viskas bus gerai, kad reikia priimti ir mylėti save visokią. Ačiū Lidija, tu tokia sava.

 

***

 

Filomena Kuliešienė · Lidija, dėkui Tau už labai vertingas patirtis per šį kursą. Šiandien, pagaliau „pramušė“. Kvėpuoti buvo labai komfortabilu. Šių pratimų poveikio jėga – apsivalymas. Aš tai pajutau! Be galo džiaugiuosi šiuo atradimu. Patyriau tvirtumo, stabilumo pojūtį. O tai užpildė vidų ramybe ir pasitikėjimu :) Linkiu Tau didžiulės sėkmės šioje gyvenimo misijoje. Penktadienio meditaciją kartojau ir šeštadienį, ir sekmadienį... O tų mano dalių aplink labai labai daug. Tai man nesukėlė baimės ar nusivylimo, atvirkščiai – tokį sveiką suvokimą, aiškumą, kas aš, kodėl aš tokia ir ką dabar turiu SAU nuveikti . Stebuklingas patyrimas! Dėkinga Lidijai.

 

Ryto laikas buvo fantastiškas  Į karalienės glėbį veržte veržiausi, tik Lidija laiku pristabdė... nes ir toliau artėdama mažais žingsneliais patyriau begalę gilių emocijų, o apsikabinusi visa siela ir kūnu virtau JA. Ypatingą, ir gal pirmą kartą iki šiol, tokio spalvų spektro išgyvenimą patyriau. Švintant kulniavau į darbą lengva ir pasitikinti savimi.

Jau iš vakaro su pasimėgavimu galvoju apie ateinantį rytą :) Šiek tiek kitoks kiekvienas rytas yra gilus ir stiprus užtaisas dienai! Nuleidusi galvą galėčiau kaboti nežinia kiek (reiks išbandyti, kiek ištversiu :)). Nugalėtojo poza - veža‼ Priimu savo gyvenimą tokį, koks yra, nors per dieną (ir ne kartą) jam priešinuosi, spaudžiu... Dėkui, Lidija, kad atkreipi dėmesį ir padedi suvokti tuos iš šalies tarsi paprastus, bet drauge TOKIUS ypatingus dalykus.

 

***

 

Etel Majeik · Ačiū. Šiandien su muzika buvo labai geri pojūčiai, atsipalaidavo visas kūnas, pajutau save šviesios kamuoliu.

 

***

 

Birutė Šuikienė · Ačiū labai, Lidija, tikrai kursas man duoda daug, suvokiu save vis labiau. Ramybės ir meilės daugėja, daugėja meiles sau, pradėjau labiau savimi rūpintis. Ačiū tau. Pirmasis geras pastebėjimas:  jau šį rytą- dukra pusryčiams atnešė košės dubenėlį, ko anksčiau net nebūčiau pastebėjusi ir net nepadėkojusi už tokį “nereikšmingą dalyką”, o dabar pasijutau nežmoniškai laiminga, ačiū Lidija.

 

***

 

Egle Eva · Visada taip gera susitikt su vidiniu vaiku, net nesinori grįžti į dabar. Kaip visada pradžioje nubraukiu ašarą, o paskui būna labai gera.  Šioj praktikoj susikaupiau tai ką jaučiau tėčiui, nesu niekada jautus. Ir niekada nebuvo taip gera.... taip gera,  Lidija Mačiūnienė tai nuostabu. Džiaugiuosi kad esat. Laukiau labai šio ryto. Paleidau vakar dienos įvykius ir jaučiuosi kur kas ramesne. Toks nuostabus tas susitikimas su savo vidiniu vaiku jausmas lyg skaitėt mano mintis. Susitikom abi laimingos, nuvedė žiūrėti saulėlydžio, taškėmės ir bėgiojom po jūrą, valgėm ledus, padovanojau balionėlį ir nubėgo išdykusi mergaitė. Vis su ja susitikus apsiverkiu, jaučiu kad iš laimės, vien tik ją pamačius. Ačiū už rytus!

 

***

 

Eglė Vaitkė · Dėkoju Tau, Lidija!  Nors mano Tėtis jau senai palikęs kūną, tačiau per šią meditaciją vyko tokie meilės mainai su juo, buvo gera jį prisiminti, su juo pabūti...   Praktikos davė didžiausią pokytį savistaboje - dabar daug dažniau dienos metu pastebiu, kaip jaučiuosi, mokausi paleisti... Kasdien vis labiau jaučiuosi rami, stabili, ir nors kartais savijauta būna ne kokia, tačiau viduje aš jau nesipriešinu ir dažnai pavyksta išlikti stebėtoja. Kvėpavimo pratimai puikiai energizuoja - ir anksčiau keldavausi anksti ryte, tačiau jau 7-8 val. vakaro norėdavau miegoti, o dabar energijos nepritrūksta iki pat ėjimo miegot. O mankšta man labai prie širdies - norisi tokią daryti, tokia paprasta ir maloni.  AČIŪ!

 

***

 

Edita Kružikienė ·  man labiausiai patinka ir patiks leisti sau.  Leisti būti laiminga, drąsia, leisti sau turėti pinigų, keliauti, nebijoti. Aš taip nustebau ir apsidžiaugiau, kad, Aš galiu Sau Leisti! Net pagalvojau antras vakaras, aš leidžiu sau greitai užmigti ir gerai išsimiegoti, nežinau kaip jums, man tai – jėga. 

 

Verkiau, jaučiau palaikymą savo giminės visą meditacijos laiką, skaičiau apie tai, bet, dar kartą įsitinau, kad jeigu tą meditaciją išgyveni padedamas kito žmogaus... tai stipru, net susigėdau, kad drįsau būti tokia silpna šiuo metu. Paskambinau tėvams, abiems atskirai, mintimis padėkojau savo giminės mirusiems , ir, tau, Lidija, ačiū!

 

Šiandien meditaciją atlikau šiek tiek vėliau, bet.. buvo nuostabu, mano vidinis vaikas toks nerealus, nedrąsus, drovus, toks susimąstęs, bet, toks mielas ir švelnus. Ačiū už šį patyrimą, mes abi palikom ramios, mylinčios ir švelnios.

Vis dažniau pagaunu save, kad šypsausi, pasaulis nuostabus, jis pilnas meilės, ačiū!

 

***

 

Inga Bls · Dėkoju, Lidija, už praktikas  Dėka jų pasiekiau tokius pokyčius: rytai iš tokių "o ne, vėl išaušo rytas" transformavosi į tokius: "ačiū tau, Inga, kad pabudai. Tuoj prasidės praktika - smagu, kad lauki". Po praktikos į dieną einu su daug didesniu pozityvo užtaisu. Aš atradau savyje meilės, kurią galiu dalinti vaikams. Tapau jautresnė. Dar mokausi turimas emocijas pažinti, pajausti ir paleisti, bet džiaugiuosi, kad turiu ko mokytis. Parodytas kelias kaip reikia save priimti ir mylėti - neišpasakytos vertės atrastas lobis. Man patinka tas augantis savęs suvokimas :)

 

***

 

Silvija Marozaitė - Baranauskienė · Po truputį pradedu vis daugiau ir dažniau sau dėkoti, keliuosi rytais be jokio vargo ir su džiaugsmu, nors iki šiol nesu savo noru taip anksti kėlusis. Matyt kažką iš tiesų pavyko paleisti, nes tapau jautresnė, pvz, žiūrint jautrų filmą pirmą kartą gyvenime verkiau apsikabinusi savo vyrą, ankščiau, nors ir koks jautrus filmas bebūtų, niekada nesu išspaudusi nė vienos ašaros, nors jausmas po to širdyje porą dienų būdavo slegiantis jausdavausi pikta ir prislėgta. Šis pokytis mane tikrai nustebino. Dar vyras pradėjo kasdien sakyti, kad labai gražiai atrodau :) sutapimas? Nemanau  Ačiū, Lidija!

 

Šio ryto meditacija man buvo labai stipri. Kai pamačiau savo giminę stovinčius už manęs ir mane palaikančius, apėmė toks beribio dėkingumo jausmas, ašaros riedėjo skruostais. Nors dar pačioje pradžioje, kai pagalvojau apie savo tikslą ir pradėjau jausti tėvų, senelių palaikymą jaučiausi nepatogiai - jaučiau, kad mano tikslas toks menkas ir jaučiausi neverta tokio stipraus palaikymo, tikslas atrodė per daug paprastas ir nevertas tokio didžiulio palaikymo. Tačiau palaikytojų skaičiui vis didėjant pradėjau jausti begalinį dėkingumą jiems visiems ir visai visatai. Buvo labai stipru. Nesu nieko panašaus iki šiol patyrusi. Ačiū labai, Lidija.

 

***

 

Kristina Razbadauskiene · Po vakarykščios meditacijos jaučiau geras emocijas todėl šį rytą vėl pakartojau. Labai malonu buvo save 'surinkinėti'  Meditacijos metu jaučiausi puikiai vis skambėjo žodžiai iš senos dainos "aš laiminga, man be galo gera". Per nugalėtojo pozą net uždainavau. Tai tokie mano potyriai. Ačiū labai.

 

***

 

Aistė Railaitė · Jaučiu kūne daugiau energijos nei įprastai, geresnė nuotaika.  Nugalėtojos pozicijoje užplūdo džiaugsmas ir pajutau save tiesiog Ačiū.

 

***

 

Ingrida Staneikienė  Dalyvavau kurse "Pradėk dieną su šypsena". Be galo esu dėkinga už viską. Ypatingai už užduotį - rašyti kas nutinka man gero per dieną. Žinote, iki tol buvau garantuota, kad viskas, kas vyksta, tik blogo... Nuo to pratimuko pasikeitė viskas iš esmės. Kai pasiūlėte tai daryti, galvojau juk žinau, kas vyksta. Bet kai pradėjau rašyti, pamačiau, kad nei vieną dieną nenutinka nieko blogo. Stebuklingai!!! Tik vien geri ir tik geri dalykai!!! Nebesigilinu kaip tai gali būti, bet kažkas stebuklingo. Dabar mano užrašinė visada šalia ir tai gelbėja jei užpuola liūdesys, kuris vis retesnis ir retesnis svečias mano gyvenime. Ačiū Lidija Jums labai labai!!! Sėkmės Jūsų darbuose!!!

 

***

 

ĮSIGYTI KURSĄ