Paslaugos » Gongų sesijos

Gydanti, gongų garso vibracijų sesija
Gydanti, gongų garso vibracijų sesija

 

Gongo garsų vibracija fizinį kūną veikia – ląstelės lygmeniu, padeda ląstelei prisiminti jos pradinį – sveiką būvį – tavo kūnas pradeda gyti. Emociniame lygmenyje – iškelia sukauptas sunkias emocijas, trukdančias laisvai cirkuliuoti gyvybinei energijai, sielos lygmeniu – plečiasi sąmonė, todėl ateina suvokimai, atsakymai bei sprendimai.

 

***

Prieš sesiją vyksta trumpa, susijungimo su tuo kas esu, meditacija. Traukiame kortas, intencijos išsigryninimui.

Po sesijos jausitės giliai atsipalaidavę ir pailsėję. 

***
Keletas pasidalinimų:

 "Buvo labai jautru, visą sesiją verkiau, bet pavyko paleisti ir atsipalaiduoti. Po sesijos jaučiausi atsipalaidavusi ir pailsėjusi, lyg būčiau gerai išsimiegojusi."

"Labai stipriai jaučiau tavo skleidžiamą šiltą ir moterišką energiją kartu su gongo garsais ir vibracija. Užmigau, atsibudau atgavusi jėgas, žvali ir pailsėjusi."

"Buvo be galo gera ir stipru. Esu buvusi daug gongų sesijų, bet niekur nepatyriau, to, ką patyriau pas tave, Lidija. Tai buvo labai gilus pasinėrimas į save, gavau stiprius suvokimus, apie mane neraminančią situaciją. Esu be galo dėkinga tau, eisiu kiekvieną kartą, kai tik bus galimybė."

"Gongų sesijoje dalyvavau pirmą kartą, neturėjau nė menkiausio supratimo kas tai. Aš patyriau labai stiprų dvasinį susijungimą su tuo kas Esu, su Šaltiniu, su Dievu, su Visata. Toks mistinis, stiprus ir tuo pačiu gilus ir subtilus garsas išnešė mane, tieiog ištirpau. Nieko panašaus nebuvau patyrusi iki šiol."

***
Apie mane.

Aš esu Lidija, trujų nuostabių vaikų mama, be galo laiminga moteris. Pilnai realizuoju save veikloje. Esu emocijų paleidimo trenerė, kosteliatorė, tetha healing praktikė. Vedu paskaitas, internetinius kursus, daugiausia moterims, bei asmenines konsultacijas ir taip pat vedu gydančias, gongo garso vibracijų, sesijas.

***

Sesijos gali būti grupinės arba individualios

Vykstu į namus ar į kitą jūsų pasirinktą vietą - gimtadienio proga, namų energetikos išvalymui ir visomis kitomis progomis.

Daugiau informacijos telefonu +37062035343