Paslaugos » Gongų sesijos

Sąmoningo kvėpavimo ir gongo garso sesija
Sąmoningo kvėpavimo ir gongo garso sesija


Kviečiame tave į gilaus patyrimo vakaraus su Lidija ir Šarūnu, kurių metu apjungsime dvi stipriausiai mus veikiančias praktikas: SĄMONINGĄ KVĖPAVIMĄ IR GARSĄ.


Gongo garsų vibracija fizinį kūną veikia – ląstelės lygmeniu, padeda ląstelei prisiminti jos pradinį – sveiką būvį – tavo kūnas pradeda gyti. Emociniame lygmenyje – iškelia sukauptas sunkias emocijas, trukdančias laisvai cirkuliuoti gyvybinei energijai, sielos lygmeniu – plečiasi sąmonė todėl ateina suvokimai, atsakymai bei sprendimai.
Sąmoningas kvėpavimas mums suteikia puikią galimybę pasinerti į save, subtiliau pajausti ir harmonizuoti savo emocines būsenas, atverti širdį, sulaukti vidinių įžvalgų, paleisti, išlaisvėti ir patirti giluminę relaksaciją. Kai išmokstame kvėpuoti sąmoningai, kai suvokiame, kad iš jo gauname jėgą, sveikatą, apsivalymą ir atsinaujinimą - kvėpavimas tampa mūsų džiaugsmo ir laimės šaltiniu.


Susitikimo pradžioje susipažįstame su kvėpavimo ir gongų praktika, taip pat suteikiama informacija ką daryti su pakilusiomis emocijomis bei emociniais blokais sesijos metu. Tuomet tu gali transformuoti sunkias emocijas ir patirti atsipalaidavimą, išsilaisvinimą, ramybę ir džiaugsmą.


Prieš sesiją - trumpa atpalaiduojanti bei „grįžimo į save“ meditacija.


Sesijos pradžioje kvėpavimą lydi specialiai tam paruošta muzika, kuri vėliau pereina į gyvą gongų, šamaniško būgno ir kitų sakralaus garso instrumentų muziką. Šie garsai, padeda tau, tavo asmeninės kelionės metu, pasinerti dar giliau į save, susilieti su tuo kas esi, patirti sąmonės plėtimas bei pamatyti, kas tau trukdo eiti pasirinktu keliu ir visa tai paleisti.


Garso terapija rūpinasi Lidija – nuostabių trijų vaikų mama, emocijų paleidimo trenerė, kosteliatorė pagal Bertą Hellingerį ir "tetha healing" praktikė. Lidija veda sąmoningumą stiprinančias paskaitas bei internetinius kursus, o asmeninių kosultacijų metu – padeda žmonėms išsivaduoti iš skausmo, atrasti vidinę ramybę, atverti širdį meilei, paleisti baimes ir abejones siekiant tikslų, atstatyti darnius santykius su artimais žmonėmis. Taip pat, Lidija veda gydančias, gongo garso vibracijų, sesijas.

 

Kvėpavimo sesijas veda Šarūnas – sertifikuotas kvėpavimo terapijos ir hatha jogos mokytojas . Šarūnas Jogos mokytojo sertifikatą įgijo 2018 m. (International Sivananda Yoga Vedanta Center, ISYVC). O kvėpavimo terapijos specialistų mokymus, 2019 m. baigė pas Dalią Beatą Kasmauskaitę. Nuo 2017 m. Šarūnas aktyviai praktikuoja kvėpavimo technikas ir jogą, o nuo 2019 m. veda individualias ir grupines kvėpavimo sesijas bei jogos praktikas.

 

REKOMENDACIJOS:
- Likus 2h iki sesijos nevalgyti;
- Apranga laisva, patogi ir nevaržanti;
- Atvykti 10 – 15 min., ankčiau;
- Nors studijoje bus ir jogos kilimėliai bei pledai, kas nori gulėti minkščiau - gali atsinešti savo papildomus kilimėlius ar pledus.

 

Sesijos vyksta Vilniuje, Kaune bei Utenoje

Pasiteirauti apie artimiausias sesijas: Lidija +370 620 35343; Šarūnas +370 609 03103