Paslaugos » Mokymai ir seminarai

Emocinio, mentalinio ir fizinio kūno detiksikacija
Emocinio, mentalinio ir fizinio kūno detiksikacija

Kviečiu jus į labai stiprų, kompleksinį, internetinį kursą

„Emocinio, mentalinio ir fizinio kūno detoksikacija“ arba „Estetinė, džiaugsminga ir lengva gydomojo badavimo praktika“

 

Gydomasis badavimas (dienos be maisto) – tai kelias į vidinę laisvę, kūno sveikatą, gilesnį savęs tyrinėjimą bei pažinimą ir į dvasinį tobulėjimą bei sąmonės plėtimąsį.

 

Protarpinis atsisakymas nuo maisto buvo propaguojamas jau senų senovėje, jis rekomenduojamas senovės Kinijos bei Indijos medicinoje. Dienos be maisto – pati geriausia priemonė išsigydyti visas ligas ir sustabdyti senėjimo procesus.

 

Automobilį dažniau valome nei savo organizmą, šuns nemaitiname produktais, kurios patys valgome pasimėgaudami, sirgdami griebiamės cheminių vaistų, dar labiau alindami organizmą. Net ir vienos dienos badavimas padėtų įveikti daugelį problemų.

 

Atsisakymas nuo maisto išgydo pačias sunkiausias bei įsisenėjusias ligas, Kai organizmas išvalytas, kai jam suteikiama proga atsinaujinti ir pašalinti viską, kas jį slegia, ardo ir alina, paprastai jokio kito gydymo nereikia.

 

Praktika rodo, kad badavimas sustiprina imunitetą, kelia organizmo PH, atstato endokrininės sistemos veiklą, ląstelė pasisavina daugiau deguonies bei prasideda regeneracijos procesai. Todėl nesunkiai įveikia onkologines ligas, aterosklerozę, psichikos ligas, senatvinę dimensiją, alshaimerį, išsėtinę sklerozę, bronchinę astmą, artritą, reumatą, reumatoidinį artritą, alergijas, hipertoniją, odos ligas, kraujo ligas, virškinamojo trakto ligas, kamuojant įvairiems pūliniams, peršalimo ligoms ir pan., nutukimą, imunodeficitą, kepenų cirozę, diabetą ir daugelis kitų ligų, pagerina klausą, regėjimą bei gebėjimą pastoti, išnešioti ir pagimdyti kūdikį. Organizmas išsivalo ir ląstelė grįžta į savo pirminę – sveikos ląstelės būseną.

 

Mano pačios, asmeninė patirtis šioje srityje labai didelė. Šią gydymo priemonę pradėjau taikyti nuo 2014 m., kuomet mano sveikata buvo visiškai pašlijusi, kaip sakau dabar – viena koja, jau buvau žengusi anapilin.

 

·         6-is mėnesius gėriau tik žaliuosius kokteilius (mirkytos sėklos ir riešutai, daigintos avižos arba grikiai bei vaisiai, daržovės, žalumynai ir uogos),

·         6-is mėnesius gėriau tik sultis (vaisių - apelsinų, kriaušių, ananasų, daržovių – morkų, burokėlių bei saliero su citrina),

·         1-nerius metus, vieną savaitę per mėnesį dariau sausas dienas ir plius 1-ą sausą dieną kitomis savaitėmis.

·         2-u mėnesius nieko nevalgiau tik gėriau citrinos, imbiero ir medaus arbatą.

 

Prie visų šių – laisvės nuo maisto dienų dar dariau labai stiprias kvėpavimo praktikas ir energetines – cigūn praktikas, meditavau bei taikiau emocijų paleidimo techniką. Mano sveikatos būklė kardinaliai pasikeitė. Buvo momentų, kuomet jaučiausi tokia laisva ir lengva, atrodė, kad ne vaikštau, o skraidau.

 

Dabar nuolatos praktikuoju sausas dienas, kitomis dienomis tik geriu ir naudoju papildus (geležį, vit D bei mumijų) – tai vadinu sąmoningu atsisakymu nuo maisto, savęs tyrinėjimui, giluminiam kūno išsivalymui, visiškam išgyjimui, laisvai energijos tėkmei, proto skaidrumui, Visatos impulso pajautimo stiprinimui, sąmonės plėtimuisi bei nuolatos trykštačiai gerai nuotaikai palaikyti. Neapsakomas laisvės jausmas.

 

 

Naudojant vien tik emocijų paleidimo techniką, išspręsti savo sveikatos problemų nepavyko. Tai buvo šiek tiek lengiau, bet nesijaučiau nei išgijusi nei sveika. Ir tik pritaikius visą praktikų kompleksą, turiu puikius rezultatus. Tai veikimas per emocijas ir įsitikinimus, judėjimas, energetinės bei kvėpavimo praktikos ir maisto atsisakymo praktika.

 

 

Per šiuos, savęs tyrinėjimo, santykyje su maistu, su vandeniu ir su miegu, metus, sukaupiau didžiulę ir labai vertingą patirtį, kuria ir noriu su jumis pasidalinti.

 

***

 

Daugumai kyla baimė patirti alkį, silpnumą bei susispaudimą ir kančią – paaiškinsiu, kokie procesai vyksta laisvomis nuo maisto ir vandens dienomis, jūs nepatirsite jokio diskomforto, jei tik pakeisite požiūrį į tai!

 

Svarbus, sėkmingos, atsisakymo nuo maisto ir vandens praktikos, komponentas – į praktikas eisime su pakilia, džiaugsminga nuotaika. Ne per atsisakymo ir kančios energiją, bet per motyvaciją, gavimą bei ribų išplėtimą. Su noru paeksperimentuoti, patyrinėti bei atrasti naujus potyrius.

 

***

 

Kursas sudarytas iš trijų dalių:

Rytinės kvėpavimo ir cigun praktikos
Darbas su įsitikinimais ir emocijomis bei meditacija „Grįžti namo“
Sąmoningas atsisakymas nuo maisto ir vandens.

***

 

Kurso eiga:

1-7 d. Lengvesnė mityba nei įprastai
8-11 d. Žaliavalgiška mityba (termiškai neapdorotas maistas)
12-14 d. Mono vaisiai, daržovės arba šviežiai spaustos sultys.
15-21 d. Ši savaitė skirta sąmoningam maisto atsisakymui, bei sausoms dienoms (individuliai kiekvienam pagal pasiryžimą, nuo 1-os iki 5-kių ar net 7-nių sausų dienų).
22-24 d. Švelnus gryžimas prie sulčių, arbatų ir daržovių nuovirų.
25-28 d. Grįžimas prie įprastos mitybos.

***

 

Kam tinka šis kursas:

 

Visiems turintiems sveikatos problemų ir norintiems:

būti sveikais, turėti daug energijos ir noro veikti bei kurti.

patyrinėti savo įsitikinimus apie kūną, sveikatą, gyvenimo trukmę, ligas, senatvę bei mirtį.

patyrinėti save, savo gilumines programas, bei prisirišimus prie maisto ir vandens.

išsivalyti savo fizinį kūną ir leisti laisvai tekėti gyvybinei energijai

išmokti mylėti ir priimti savo kūną

nuolat patirti džiaugsmą, kūno lengvumo bei laisvės pojūtį

sureguliuoti savo svorį ir išmokti maitintis taip, kad nekenti savo kūnui

 

*** 

 

Kurso metu veiksime per visus lygmenis.

Dvasinis lygmuo: išsiplėtusi sąmonė, ryšio su tuo kas Esu atstatymas, veikimas iš impulso, išmintis, žinojimas.

Emocinis lygmuo: išsivalymas nuo įsitikinimų bei programų. Emocinis lengvumas – meilė, ramybė, džiaugsmas, pilnatvė, saugumas ir kt.

Mentalinis lygmuo: neramių ir nuolat besisukančių minčių paleidimas. Ramus, skaidrus ir aštrus protas.

Fizinis lygmuo: kūno švara, regeneracija, gijimas, ilgaamžiškumas, tvirtas ir stiprus kūnas.

 

***

 

Kurso metu tu gausi visus įrankius tolimesniam savarankiškam darbui ir dar giliasniam savęs tyrinėjimui, pažinimui ir išsilaisvinimui, tiek kiek pats to norėsi.

 

***

Mano, susų - autonominių dienų, patirtis Ukrainoje:

 

2 diena

3 diena

4 diena

5 diena

6 diena

7 diena

 

***

 

Kada?

Kursas įvykęs, galima prisijungti ir dirbti savarankiškai.

 

Kur?

Vieta: uždaroje fb grupėje, daugiau informacijos bus pateikta prisijungusiems prie kurso.

 

Kiek?


Daugiau informacijos telefonu +370 620 35343,

 

Būtina registracija, asmenine fb žinute, paspaudus šią nuorodą:

 

Registracija patvirtinama pervedus įmoką už kursą.

 

Veikla vykdoma pagal verslo liudijimą

 

Mokėjimo duomenys:

Lidija Mačiūnienė

Sąskaita: LT027300010087608286

Paskirtis: Emocinio, mentalinio ir fizinio kūno detiksikacija