Paslaugos » Mokymai ir seminarai

INTERNETINIS KURSAS "PAGERINK SAVO FINANSINĘ PADĖTĮ"
INTERNETINIS KURSAS

Kompleksinis, giliai transformuojantis, trijų mėnesių, internetinis, emocijų paleidimo kursas "Pagerink savo finansinę padėtį". 

 

„Neriboju savęs savo noruose ir poreikiuose. Daug laiko ir dėmesio skiriu savęs pažinimui. Keliauju, užsiimu mėgstama veikla, augu ir tobulėju...“ Ar gali taip pasakyti apie save?


O gal nuolatos jauti pinigų stygių, patiri baimę ir nuolatinę įtampą dėl pinigų trūkumo, jautiesi nesaugiai. Riboji save, neleidi sau... nes nėra pakankamai pinigų...

 

Klausimas tau, jei žinotum, kad gali būti kitaip: „Ar norėtum tai pakeisti, ar norėtum gyventi kitaip, turėti galimybę patenkinti savo poreikius ir įgyvendinti savo svajones? Ar norėtum pinigų trūkumą paversti gausa?


***

Mokslininkai įrodė, jog turtingas, laisvas ir prabangus gyvenimas pirmiausia yra proto būsena ir pasąmoninės programos! Mūsų protas, mums sukuria būtent tokį gyvenimą, kokiu tikime.

 

MŪSŲ ĮSITIKINIMAI VALDO MŪSŲ GYVENIMĄ IR VOS TIK MES JUOS PALEIDŽIAME, PASIKEIČIA VISAS MUS SUPANTIS PASAULIS… TODĖL TURTINGAS AR NETURTINGAS GYVENIMAS PIRMIAUSIA YRA TAVO ĮSITIKINIMŲ RINKINYS.

 

KUR DĖMESYS – TEN ENERGIJA – KUR ENERGIJA – TEN MATERIALIZACIJA

 

”Negražu norėti pinigų“, „Turčiai yra nelaimingi, gobšuoliai ir arogantiški mulkiai”, „Taip gali kalbėti tik materialistai!”, „Kam tie pinigai? Svarbu, kad širdyje būtų gera”, „Man ir taip gerai…”, „Myli pinigus…??? Tu bloga! Taip kalbėti negalima, susirūpink savo vidumi! Kokios tavo vertybės!“, „Oho… Kai atsiranda pinigų, tai taip ir pasikeičia žmogus, nuo draugų nusisuka…”, „Norint turėti, reikia sunkiai ir daug dirbti“, „Pinigai ant medžių neauga“, „Gimęs ruopoti, niekada neskraidysi“...

O koks tavo santykis su pinigais? Kokios mintys sukasi tavo galvoje? Kuo tiki apie pinigus? Kokios vibracijos energiją skleidi į visatą? Turėjimo, gausos, pilnatvės, saugumo ir pasitikėjimo? Ar susispaudimo, taupymo, nesaugumo, baimės, pasimetimo, trūkumo, nepasitikėjimo, negalėjimo ir neleidimo sau?..

 

***

Viskas yra įmanoma, tu gali gyventi taip kaip nori, tik reikia tvirto tavo spręndimo, pasiryžimo ir aiškaus ketinimo. Jei jauti, kad esi pasiruošęs kelionei į save. Savęs tryinėjimui, programų atradimui ir paleidimui, emocinių blokų išlaisvinimui bei giliai transformacijai, kviečiu tave į šį kursą, kuris kardinaliai pakeis ne tik tavo finansinę padėti, bet ir visą tavo gyvenimą.

 

***

 

 

Labai gerai žinau, ką reiškia gyventi nuolatiniame stygiuje ir baimėje. Po skirybų ilgai gyvenau nepritekliuje, ant ribos, kuomet užtekdavo tik būtiniausiems dalykams ir nė trupučio daugiau. Buvo momentų, kai neturėjau pinigų net ir svarbiausiems poreikiams patenkinti...

 

Apie mano finansinius svyravimus, gali paskaityti žemiau, skiltyje: „Mano istorija“

 .
***
 

Šis kursas suskirstytas į 5-kis pagrindnius blokus. Pagal sudarytą sistemą, vyks giluminė ne tik finansinės padėties, bet ir visų gyvenimo sričių transformacija.

 

Emocijų paleidimo technika:

Emocijos ir įsitikinimai
Trūkumai (saugumo, kontrolės bei meilės ir pritarimo)
Transformacija.

Savivertės didinimas (kuo aukštesnė savivertė, tuo daugiau sau leidi):

Atsakomybė už savo gyvenimą (auka, kaltinimai, nuoskaudos, santykiai su tėvais, iliuzijos, filtrai).
Mylėti ir priimti save (kaltė, išdidumas, vertinimas).
Pasitikėjimas savimi (tiesa su savimi ir su pasauliu, abejonės, vidinis kritikas).
Išėjimas iš veidrodžių karalystės.

Vibracijų kėlimas:

Dėmsesio valdymas, koncentracija.
Reakcija. Priėmimas. Neutralumas (nevertinimas).
Dėkingumas, džiaugsmas, lengvumas, žaismingumas, gausos vibracija.
Pasitikįjimas visata bei vedimu. Gyvenimas iš impulso.

Įsitikinimų apie pinigus, turtingus bei vargingus žmones atradimas ir paleidimas.
Darbas su tikslais. Realizacija.

 

 

 

 

***
Ką gausi?

 

Įvaldysi įrankius, kurie padės palaikyti vidinį balansą, ramybę, džiaugsmą bei lengvumą.
Išmoksi atrasti ir paleisti įsitikinimus, blokuojančius gausą tavo gyvenime.
Suprasi, kaip kuri trūkumą ir nepriteklių, todėl nuo šiol pradėsi kurti gausą ir pilnatvę.
Pasikeis tavo santykis su savimi. Jausi pasitikėjimą bei gerokai išaugusią savivertę.
Išmoksi valdyti ir koncentruoti savo dėmesį.
Jausi entuziazmą ir norą veikti, bei siekti savo tikslų.
Atsiversi kūrybiškumui, idėjoms bei naujiems projektams.
Turėsi gerokai daugiau drąsos ir ryžto veikti.

 

***

 

Vienintelis dalykas ko reikia: pasiryžimo ir noro gyventi kitaip.

 

***

Internetinio kurso struktūra:

 

1. 30% teorijos, 70 % praktikos
2. Klausimai – atsakymai, praktika
3. PDF konspektas
4. Po paskaitos meditacija
5. Užduotys savarankiškam darbui
6. Fb grupė ir pokalbių kambarys telegrame
7. Tu gausi pilną palaikymą, vedimą, atsakymus į tau rūpimus klausimus bei asmeninį dėmesį.

 

 

 

***
Kada?

Kursas yra įvykęs. 


Dar net ne pasibaigus kursui, ši suma tau sugrįš.
***
Atsiliepimai: http://vidineramybe.lt/apie-mane/atsiliepimai-28/lt/

 

***

Mano istorija


Aš esu Lidija Mačiūnienė, emocijų paleidimo trenerė. Turiu medicininį išsilavinimą, bei ekonomistės bakalauro laipsnį. Esu sertifikuota konsteliatorė bei sertifikuota teatahealing trenerė.


Gimiau šeimoje, kurioje negaliu pasakyti, kad buvo skurdas, tačiau iki prabangos laaaabai toli. Maisto užteko, apsirengti turėjome, kartais net keliaudavome. Tačiau mano sąmonėje susiformavo labai aiški nuostata: “nėra pinigų, todėl nėra jokios prasmės ko nors norėti“. Ir su šia nuostata keliavau per savo gyvenimą. Visada buvo pinigų tik tiek, kiek reikia ir nė trupučio daugiau. Nes vidinis suvokimas sakė – pinigų yra pragyvenimui, yra užtektinai tam, kas būtinai reikalinga ir nėra nė trupučio tam, kas man atrodydavo „nebūtina“ – vienus batus turiu pagal sezoną ir viskas, viena striukė, vienas paltas, viena kepurė, vienas šalikas, viena rankinė... Net ir norimo bei mėgstamo maisto neleisdavau sau nusipirkti, nes... neužteks pinigų svarbiausiems dalykas.


Būdama 19 metų, ištekėjau ir sukūriau šeimą. Kai ištekėjau, pamačiau visiškai kitokį požiūrį į pinigus, Vyro šeimoje jie vaidino absoliučiai priešingą vaidmenį ir santykis su jais čia buvo tikrai lengvas, sakyčiau, draugiškas, be baimės, kad pritrūks. Tuo metu visiškai pasitikėjau vyru, bei perėmiau jo ramybę. Mokiausi iš vyro pirkti tai kas patinka, tai ko norisi ar tiesiog tai kas džiugina.


7 metus dirbau medicinos seserimi, vėliau tęsiau mokslus kolegijoje ir įgijau buhalterio specialybę, dar po kelių metų įstojau į universitetą ir įgijau ekonomikos bakalauro laipsnį. Dirbau gerai apmokamą buhalterės darbą. Vyras taip pat vertėsi puikiai, pinigų buvo daugiau nei pakankamai, todėl galėjome nuolat keliauti ir aktyviai pramogauti neskaičiuojant. Du metus su visa šeima gyvenome Izraelyje.

Po skausmingų skyrybų, labai stipriai krito mano savivertė. Jaučiausi kalta, neverta... mano finansinė padėtis tapo tragiška, tuo metu gavau tik socialinę išmoką. Kelis kartus teko imti greitąjį kreditą. Kaip tyčia viskas griuvo: elektros prietaisai, kieto kuro katilas, mašina, boileris, skalbimo mašina, vežimėlis, durų spyna, viryklė, šaldytuvas. Turėjau viską įsigyti iš naujo... Laikotarpis buvo be galo sunkus.

Praėjus metams po skyrybų grįžau į darbą, nes dukrai suėjo 2 metukai. Padirbusi metus – išėjau, tiesiog nebegalėjau dirbti buhaltere. Tuo metu jau buvau įkūrusi vaikų radijo stotį „Vaikų radijas“, visas mano dėmesys, laikas ir energija buvo ten. Tačiau, kai praėjus dvejiems metams po radijo įkūrimo man nepavyko uždirbti pinigų, galutinai palūžau. Jaučiau beviltiškumą, apatiją ir nenorą gyventi. Visiškai pašlijo sveikata.


Didžiąją dalį dienos, sėdėjau ant lovos ir verkiau. Vienintelis dalykas, kuris mane laikė ir vertė ieškoti išeities, buvo - vaikai.


Taip be ieškodama atradau emocijų paleidimo techniką, kuri padėjo išeiti iš apatinės būsenos ir nenoro gyventi. Naudojau ir daugybę kitų praktikų, bet jos nebuvo tokios veiksmingos, kaip ši.


Po pusės metų aš pasijaučiau pakankamai gerai ir suplanavau kelionę į Izraelį, norėjau aplankyti savo šeimos narius. Po metų mano būsena kardinaliai pasikeitė. Tapau labiau atsipalaidavusi, ramesnė ir linksmesnė. Emocijų paleidimo sesijas pradėjau vesti draugėms, giminaičiams ir kitiems pažįstamiems, dar po pusmečio pradėjau uždirbti būtent iš šios veiklos.Mano savivertė augo ir pinigų kiekis didėjo, tačiau aš grįžau į tą patį santykį su pinigais, koks buvo mano vaikystės šeimoje. Pinigų užtekdavo būtiniausiems dalykams, bet niekada jų nebuvo nė trupučio daugiau.


Pradėjau taikyti emocijų paleidimo techniką, tam kad susitvarkyčiau savo finansinę padėtį. Ieškojau, nagrinėjau ir lukštenau visus įsitikinimus apie pinigus. „Pinigai nešvarūs, prabanga ne man, pinigai blogio šaknys, tik apgavikai yra turtingi, gimei kirmėle ir liksi kirmėle, aukščiau bambos neiššoksi, daug turėsi – daug prarasi, tik gobšuoliai nori pinigų, būk savo vietoj, daug norėsi – mažai gausi, į žemę nenusineši ir t.t...“Išsikėliau tikslą „Aš leidžiu sau gauti 5000 litų vien todėl, kad paleidinėju“ ir po dviejų savaičių tuos pinigus gavau. Man tai buvo, kaip stebuklas. Bet paskui ilgą laiką vėl niekas nevyko. Nes išlindo dar viena gili programa iš vaikystės „nesidžiauk gavusi, nes atims“ . Tuos pinigus jaučiausi gavusi kaip bonusą, mano viduje skambėjo: nenusipelniau, neužsidirbau, tiesiog gavau, nes sumanipuliavau paleidimais. Jaučiausi labai bloga, mane graužė sąžinė ir lindo ta programa.

Prisiminiau įvykį iš vaikystės. Šventė – jaunesniosios sesers gimtadienis, tiksliai nepamenu, kiek jai tuomet suėjo metukų, galėjo būti 4-5 m., aš už sesę vyresnė 1,5 metų. Atvažiavo seneliai iš Šiaulių – mamos tėvai ir atvežė sesei lėlę ir... negalėjau patikėti jie ir man padovanojo tokią pat lėlę, laaaabai džiaugiausi. Jaučiausi gavusi be progos, tarsi man nepriklausė, bet gavau. Mano džiaugsmui ribų nebuvo. Šiaip aš buvau labai ramus ir kuklus vaikas, bet tuomet tiesiog garsiai reikšdama emocijas - džiūgavau. Tėtis mane sudrausmino ir pasakė: „Jei nenustosi spygauti, atimsiu lėlę“. Matyt aš nenustojau... ir jis atėmė. Man taip skaudėjo... Tuomet padariau sprendimą visam gyvenimui: „jei kažką gausi ir džiaugsies – atims“. Nuo to laiko net neimdavau to kas man „nepriklauso“ ir nustojau džiaugtis, tiesiog bijojau džiaugtis...

Pamačiusi šią programą, padirbėjau su ja, paleidau viską, kas tik buvo susiję su šiuo įsitikinimu. Pagaliau galėjau leisti sau džiaugtis, bet finansinė padėtis nepasitaisė.

Gilinausi toliau ir radau dar keletą programų, einančių visiškai iš dvasinio išdidumo: „jei nori būti dvasiškai švari – turi būti be pinigų“, „per kančias į žvaigždes“, „būti vargšu ir atsidavusiu – yra nuolankumo pavyzdys“, „turėsi pinigų – nebeaugsi dvasiškai“, „pinigai aptemdys protą“ ir kitos. Paleidau, situacija švelniai pagerėjo, bet vis dar nebuvo taip, kaip aš norėjau.


Dirbau toliau pinigų klausimu. Savęs užklausiau kokie man pliusai turėti tiek kiek turiu ir nė trupučio daugiau? Radau be galo daug pliusų, paleidau ir juos.

Tuomet kontempliavau pinigus, t.y. klausiau savęs: „kas man yra pinigai? O, ką jei ne tai, kas tada dar yra pinigai?“, „Kaip ateina pas mane pinigai? O ką jei ne taip, kaip tuomet dar pas mane ateina pinigai?“. Šitą pratimą dariau apie 4 val. ir kai baigiau, buvo jausmas, kad pinigai , kaip gyva ir sąmoninga energija sukasi aplink mane“, Jaučiau, kad man pavyko paleisti didžiąją dalį įsitikinimų apie pinigus. Pagalvojus apie pinigus, prote tyla, daug ramybės ir daug erdvės. Jaučiu juos, kaip labai draugišką energiją, pasiruošusią pas mane ateiti. Nuo tada mano finansai šoktelėjo dideliu pagreičiu aukštyn.