Paslaugos » Mokymai ir seminarai

INTERNETINIS KURSAS MOTERIMS "LEISK SAU BŪTI SAVIMI"
INTERNETINIS KURSAS MOTERIMS

4 savaičių, intensyvus, giliai transformuojantis, internetinis kursas Moterims „Leisk sau būti savimi“. Kursas yra įvykęs, galima prisijungti ir dirbti savarankiškai.

 

 

***

Įvadinė paskaita

 

***

Ką reiškia „Būti savimi“? Kai leidau sau būti savimi, kai nusprendžiau ir tvirtai išreiškiau savo valią būti savimi, aš pradėjau daryti tai, ką noriu, negalvodama, ką pagalvos apie tai kiti. Leidau sau galvoti, tai ką galvoju. Leidau sau daryti ne tai, ką reikia, bet tai ką noriu daryti. Leidau sau jausti viską ką jaučiu ir nebegalvoti ką galima jausti, o ko reikėtų nejausti, vengti, pabėgti ar apsimesti, kad to nejaučiu... Leidau sau sakyti, tai ką noriu sakyti.

 

Ir žinote, kas keičiasi? Nukrenta didžiulė našta būti kažkuo, kuo iš tikrųjų nesi, nusiimi slegiančias kaukes, nustoji meluoti sau ir kitiems, dingsta susireikšminimas ir baimės, nustoji vaidinti svarbią ir protingą, leidi sau būti „netobulai“. Pagaliau jautiesi tikra, lengva ir gyvybinga, nes nebereikia savęs sekti ir slopinti, nebereikia savęs sprausti į moralinius ar socialinius rėmus... Ir tai nereiškia, kad tu pasidarai bloga, egoistiška ar egocentriška... tai reiškia, kad tu myli ir priimi save tokią, kokia esi, o to pasėkoje tu myli ir priimi pasaulį, tokį koks jis yra. Išauga tavo savivertė, jauti, kad turi „stuburą“, gali pasirūpinti savimi ir kitais, jei tik to nori. Kai nustoji meluoti sau, išsilaisvina daug užspaustos energijos, atsiveria kūrybinis potencialas, išsipakuoja tavo pačios talentų kodonai. Gyvenimas tampa džiaugsmingas, lengvas ir žaismingas.

 

„Leisti sau būti savimi“  yra didelis, bei daug dėmesio ir susikaupimo reikalaujantis, darbas su savimi. Todėl šis kursas skirtas tikrai ne visoms, o tik toms, kuriuos pasiruošusios išsilaisvinti iš baimių „ką kiti pagalvos“, iš „kaukių“ ir susikurtų „vaidmenų naštos“: „mis tobulybė“, „gera mergaitė“, „susirūpinusi mama“, „patogi draugė“, „švelni ir pūkuota“...

 

Mes taip pripratome gyventi su kaukėmis ir vaidinti skirtingus vaidmenis, santykyje su skirtingais žmonėmis, kad visai nebežinome, kas mes iš tikrųjų esame, ko norime, ką jaučiame? Visiškai praradome ryšį su savimi. Atviras ir nuoširdus žmogus, retenybė. Bendrauti su tokiu žmogumi - didžiulė dovana, nors kartais būna „nepatogu“.

 

Mano pirmieji žingsniai į tiesą su savimi buvo labai sunkūs. Visiškai nejaučiau savęs ir net nežinojau nuo ko pradėti. Kaip suprasti ko noriu? Kaip suprasti ką jaučiu? Buvo tik trys jausmai: pyktis, baimė ir liūdesys, o visa kita jausmų paletė buvo taip stipriai užneigta, užslopinta ir nepažįstama... Prireikė daug laiko, kol pagaliau subtili vibracija kūne tapo juntama ir suprantama.

 

Atsirado daug kitų jausmų: kaltė, gėda, pagieža, nusivylimas, bejėgiškumas, neteisybė, pasišlykštėjimas, panieka, pavydas, savigaila, graužatis, išdidumas, smerkimas, neapykanta, atstūmimas, vienišumas, mirties baimė, nerimas ir kiti... bet jų taip nesinorėjau jausti, nesinorėjo pripažinti, kad jie yra manyje, kad tai mano jausmai. Sunku buvo save priimti su tokiais jausmais.

 

Pradedant kelionę į „leidimą sau būti savimi“:

1 žingsnis – leisti sau jausti

2 žingsnis – identifikuoti jausmą

3 žingsnis – priimti save tai jaučiančią (suprasti ko noriu ir veikti iš vidinio impulso).

4 žingsnis – būti tiesoje ir drąsoje išreikšti „tikrąją“ save pasauliui.

5 žingsnis – paleisti šį jausmą ir leisti sau būti meilės, džiaugsmo, dėkingumo ir pilnatvės vibracijose.

 

Mūsų skleidžiamos vibracijos – kuria mūsų gyvenimą, todėl be galo svarbu suprasti ką jauti. Jei nuolatos vibruoji nerimą, tai ir kuri situacijas, kurios tau vėl ir vėl sukels nerimą. Kai atrandi šį jausmą, priimi jį ir paleidi, nustoji kurti, nerimą keliančias, situacijas.

 

***

 

Kurso metu:

  • Išmoksi jausti kūną ir pagal pojūčius, esančius jame, nustatyti: „kas dabar su manimi vyksta?“, „ką jaučiu?“ bei tai paleisti.
  • Įgausi natūralaus pasitikėjimo savimi.
  • Išmoksi priimti save ir kitus, todėl santykiai taps laisvesni, bendrausi be įtampos, be baimės ir be noro įtikti ar patikti.
  • Dienos darbus atliksi lengviau, greičiau, kokybiškiau ir kūrybiškiau.
  • Jausi gerokai mažiau įtampos, kai susidursi su nepalankia situacija, ar nutiks kažkas nenumatyto.
  • Turėsi gerokai daugiau energijos ir noro veikti. Jausiesi žvali ir gyvybinga.
  • Įvaldysi emocijų paleidimo techniką
  • Išmoksi sutelkti ir išlaikyti dėmesį. Energija ten, kur tavo dėmesys. Tai padeda darbui su ketinimais ir tikslais.
  • Išmoksi keletą Daos‘inių, cigūno bei kvėpavimo praktikų, aktyvinančių tavo seksualinę – kūrybinę energiją, bei padedančių materializuoti tavo ketinimams.

***

Keletas pasidalinimų:

 

„Kai supratau, kad gyvenimas eina ne ta linkme kuria norėčiau, kad visiškai nesijaučiu laiminga, nuolatos esu įsitempusi ir pikta, viską noriu sukontroliuti, bet kuo labiau stengiuosi kontroliuoti, tuo labiau viskas slysta iš rankų, nutariau kreiptis pagalbos. Youtube atradau Lidiją, man labai surezonavo jos istorija. Kai susitikome pirmai konsultacijai, man didžiausią nerimą kėlė tai, kad aš nesuprantu ką jaučiu. Lidija mane nuramino, sako, aš tau pasakysiu ką tu jauti. Dabar jau dirbame su Lidija daugiau nei du mėnesius ir galiu tvirtai pasakyti – jaučiu viską ir pradedu palaipsniui atsisakyti savo susikurtų vaidmenų ir kaukių. Esu be galo dėkinga Lidijai, ji tikra savo srities ekspertė. Susitikimai vyksta labai sklandžiai, ji užkrečia savo ramybe. pasineriu tiek giliai, kiek esu pasiruošusi pamatyti savo skausmą ar baimes. Bet su Lidijos pagalba tai tampa tarsi pažintinė kelionė į save.“ Ingrida

 

„Kai, sudalyvavusi Lidijos kurse, išmokau susitikti su savo emocijomis, jas atpažinti ir paleisti, bei, kai supratau, kaip aš pati kuriu savo gyvenimą, mano gyvenimas apsivertė 360 laipsnių. Aš pasakiau sau – praeitis netikra ir nustojau pergyventi dėl to kas buvo ar ko nebuvo. Kai žmonės man sako nemalonius dalykus, tiesiog paleidžiu tą pačią akimirką ir nebesinešu to svorio. Išmokau ir aš sakyti tai, ką galvoju išreikšti tai ką jaučiu. Per labai trumpą laikotarpį pasikeitė mane supantys žmonės. Atsirado nuostabių draugų. Pradėjo sektis mano veikloje, vis daugėja klientų, labai stipriai išaugo mano pajamos, dabar nebejaučiu stygiaus ar nesaugumo jausmo, kuriame nuolatos gyvenau. Jaučiu išaugusią savivertę, kuri vis stiprėja su kiekviena diena, su kiekviena pripažinta, priimta ir paleista emocija. Dabar mano rytas prasideda su šypsena, o diena pasibaigia su dėkingumu. Aš, Lidijos dėka, supratau, kad gyvenimą kuriu jausmu, vibracija, kurią vibruoju... dabar jei tik vibruoju ne džiaugsmą einu į save patyrinėju ir paleidžiu. Jaučiu begalinį dėkingumą gyvenimui, už tai, kad mano kelyje yra Lidija“ Solveiga

 

***

Apie mane:

 

Aš esu Lidija, emocijų paleidimo trenerė, sertifikuota tetaheling bei „Konsteliacijos pagal Bertą Helingerį“  praktikė, 7-neris  metus dirbau medicinos srityje. Esu laiminga trijų vaikų mama. Atgavusi prarastą svetaiką ir energingumą. Padedu moterims įveikti sunkias emocines traumas: išdavystė, skyrybos, netektys. Mano mėgstamos konsultacijų temos: santykiai su vaikais, partneriais bei socialiniai santykiai; sveikata; savivertė; mylėti ir priimti save; jausti ir suprasti save bei ryšys su tuo kas Esu.

 

Video istorijos:

Pokalbis su Dariumi Kiaulakiu "Myliu save"

Pokalbis su Sauliumi Bagdonu "1000 istorijų"

Daugiau apie mane

 

***

Kursas įvykęs