Paslaugos » Mokymai ir seminarai

INTERNETINIS KURSAS MOTERIMS "SKIRK LAIKĄ SAU"
INTERNETINIS KURSAS MOTERIMS

Rytinis 5 savaičių internetinis  kursas moterims "Skirk laiką sau“ – pilnai išnaudok laiką, kurį Visata tau padovanojo. Pradėk dieną kitaip – su lengvumu, ramybe bei džiaugsmu.

 

 

Kol visi namiškiai miega, mes keliamės ir su visiška meile bei atsidavimu - skiriam laiką sau.

 

Ar jautiesi įkalinta situacijos? Jauti nežinomybę? Jauti baimę: susirgti, netekti artimųjų, prarasti darbą? Jautiesi nesaugiai? Jauti visuotinę paniką? Jautiesi užstrigusi ir tarsi laikas slinktų beprasmiškai? Namuose chaosas, nenustygstantys vietoje vaikai, nusiminęs ar įsitempęs vyras? Jautiesi išsekusi ir pikta?

 

Tuomet pats metas pakeisti tai. Ar norėtum jaustis rami ir laiminga, net kai pasaulyje vyksta tai kas vyksta?

 

 

Vedant asmenines rytines konsultacijas, pastebėjau, kad rytas svarbiausia dienos dalis. Vos per 15 minučių moterys paleidžia sunkias rytines emocijas, tokias kaip nerimas, baimė, įtampa, pasipriešinimas veikti, motyvacijos stoka, pasyvumas  žmonių nepriėmimas...

 

Ir taip jos tampa  ramesnės, lengvesnės, labiau atsipalaidavusios.  Atsiranda vis daugiau vidinės laisvės, noro veikti ir kurti. Gerėja santykiai su artimaisiais ir aplinkiniais. Gerėja darbo rezultatai, atranda savo mėgstamą veiklą ir po truputį pradeda ją vystyti.

 

Pasaulis, buvęs nesaugus, priešiškas, keliantis daug skausmo ir kančios -  palaipsniui tampa draugišku ir džiaugsmingu.

 

 

***

 

Todėl ir rengiu šį rytinį kursą  „Skirk laiką sau“ būtent dabar, kai tiek daug nežinios ir chaoso aplinkui. Kiekvieną rytą skirk laiką sau. Išsilaisvink iš sunkių emocijų ir slegiančių minčių. Tapk meilės, džiaugsmo ir ramybės šaltiniu sau ir savo artimiesiems.

 

 

 

Šiame kurse tu atgausi vidinę ramybę.
Kas ryta pasinersi vis giliau į save, susitiksi su užspaustomis emocijomis ir išlaisvinsi jas – paleisi.
Išmoksi medituoti. Tapsi sąmoninga ir suvokiančia kodėl viskas vyksta, taip kaip vyksta.
Iš aukos pozicijos pereisi į kūrėjo vaidmenį.
Suaktyvinsi savo meilės šaltinį.
Leisi sau būti laiminga.
Išmoksi priimti i r mylėti save.
Atsiversi kūrybiniam srautui, leisi kūrybai tekėti per tave.
Dienos darbus atliksi lengviau, greičiau, kokybiškiau ir kūrybiškiau.
Jausi gerokai mažiau įtampos, kai susidursi su nepalankia situacija, ar nutiks kažkas nenumatyto.
Turėsi gerokai daugiau energijos ir noro veikti. Jausiesi žvali ir gyvybinga.
Tapsi ta, su kuria norisi būti. Tapsi šviesos angelu savo namuose.

 

***

Noriu įsigyti

 

***

Ką darysime kurso metu?

 

Mokysimės jausti kūną ir pagal pojūčius esančius jame nustatyti „kas dabar su manimi vyksta?“ bei tai paleisti. Energetinių ir kvėpavimo praktikų pagalba valysime, plausime savo blokus, programas, įtampas bei užspaudimus.
Medituosime. Eisim į savo vidinę erdvę ir aktyvinsime pasitikėjimą Visata. Mokysimės vibruoti meilę, ramybę ir džiaugsmą. Saugumą, užtikrintumą bei žinojimą „viskas bus geriausia, kaip tik gali būti“. Lengvumą, atsipalaidavimą, žaismingumą ir nerūpestingumą.
Išmoksime mylėti ir priimti save. Dirbsime su savo vidiniu vaiku. Didinsime savivertę, bei pasitikėjimą savimi.
Atliksime praktikas, kurių pagalba ląstelės gaus gerokai daugiau deguonies. Nepakankamas deguonies kiekis ląstelėse – pasyvumo, prasto miego, prastos nuotaikos bei ligų priežastis.
Pabaigoje atliksime praktiką, po kurios jausi energijos antplūdį ir būsi pilnai pasiruošusi energingai bei su džiaugsmu pradėti dieną.

 

 

Kiekvieną rytą gausi dozę geros nuotaikos, palaikymo bei žinojimo, kad tu nesi viena šiame sudėtingame gyvenimo laikotarpyje. Nustosi jaudintis ir nerimauti, turėsi gerokai daugiau energijos veikti, tapsi žvalesnė, džiaugsmingesnė, sveikesnė bei laimingesnė.

 

 

Kiekvieną rytą darysime praktikas su labai minimaliomis improvizacijomis, todėl, pasibaigus kursui, turėsi išlavintą įgūdį siekti dar gilesnio pasinėrimo į save, dar daugiau vidinės laisvės, dar daugiau džiaugsmo, energijos bei noro gyventi pilnavertį gyvenimą.

                                                                                                                                                                      

***

Noriu įsigyti

 

***

Vieta: uždara fb grupė. Įrašai.

Kaina

Registracija patvirtinama pervedus įmoką už kursą.

 

Veikla vykdoma pagal verslo liudijimą

 

Mokėjimo duomenys:

Lidija Mačiūnienė

Sąskaita: LT027300010087608286

Paskirtis: Internetinis kursas "Skirk laiką sau"

 

Jei turi klausimų skambink +370 620 35343.

 

***

Kursą veda emocijų paleidimo trenerė Lidija Mačiūnienė.  Ji turi medicininį išsilavinimą, bei ekonomistės bakalauro laipsnį. Yra sertifikuota konsteliatorė bei sertifikuota teatahealing trenerė.

 

Daugiau apie mane

 

***

Keli atsiliepimai


Živilė Vilke · Ačiū tau Lidija už šį mėnesio kursą, labai daug išsinešu praktikos ir žinių... ačiū už tavo nuoširdumą ir įdėtą širdį!  Pastebėjau, kad mane labai paliečia tokios praktikos, kai reikia susitikt su savo vidiniu vaiku, ar pamatyt save vaikystėj, kartu su tėčiu, kaip kad šiandien... atrodo, kad tas vaikas daug išgyvena, daug patiria jausmų, kažko tai bijo, jaučiasi vienišas, nors kartais šypsosi... kartais man atrodo, kad turiu labai daug pasąmonėje užslėptų jausmų, įvykių iš vaikystės...

 

***

 

Asta Mažonaitė · Nuoširdus AČIŪ! Gavau visą glėbį dovanų iš tokio paprasto dalyko - buvimo su savimi.

Miela Lidija, pusė mėnesio praktikų tai daug ir tuo pačiu mažai, palyginus kiek esam visko "prigyvenusios" ir kiek dar reikia visko " iškuopti", paleisti... bet per tą pusę mėnesio pradedu jausti lengvą priklausomybę nuo tavo vedamų rytinių seansų. Pasikeitimai gal ir nežymūs, bet jie tikrai veda mane didesnio sąmoningumo link. Tiek nebeužspaudžiu, nebelaikau savyje emocijų, stengiuosi su vyru ir sūnumi būti pastabesnė....

 

Ačiū tau už mums dovanojamą energiją, išmintį ir vedimą link didesnio savęs pažinimo. Džiaugiuosi savo pastangomis ir rezultatais. Tas "lukštenimąsis" , ėjimas per save visokią, priimant save- taip išlaisvina! Vakar buvo daug visokių emocijų iš aplinkos, ir jei ne tas žinojimas, "kad tu nesi ta mintis ar emocija" būtų vėl ilgam sukaustę, suvaržę. Bet šįryt vėl einu džiaugsminga, tai neslegia, galiu būti TA NUOSTABIA MOTERIMI ! Dėkoju Lidijai už tokį gilų vedimą. Būk palaiminta tokiomis ir dar didesnėmis dovanomis kurias dalini.

 

***

 

Renata Kavaliauskaite Laba, ačiū Lidija už nuostabius rytus  išmokau atskirti ir supratau, kad mintys ir jausmai tai nesu aš.  AČIŪ už vidinę ramybę 

 

***

 

Roma Tamosaitiene · Ačiū Lidija už kursą! Man jis padėjo atsipalaiduot, o šito labiausiai ieškojau ir tikėjausi. Jaučiau palaikymą ir paskatinimą kurso metu ir tai tarsi balzamas širdžiai ir sielai. Žinau kad peržiūrėsiu dar ne vieną syki video įrašus. Lidija, dėkui dar karta! :

 

***

 

Simonna Hana · Labai gera kvėpavimo sesija, nukėlė mane visiškai į kitas vibracijas, labai geras jausmas, ačiū tau Lidija 

 

***

 

Eglė Vaitkė · Ačiū, Lidija!  Toks kvėpavimas tikrai turi poveikį, tokia ramybė apgaubė, tokia laimė, išnyko nerimas, kamavęs dėl šios dienos.  Meditacija labai įkvepianti, taip gera buvo priimti atstumtą dalį, tikrai jaučiuosi dabar stipriau...  Nuostabūs rytai, jaučiuosi labai dėkinga Tau. 

 

***

 

Zina Konciene · Ačiū, Lidija už visą nuostabų kursą, nė sekundės nesigailėjau, kad pasirinkau tavo kursą, galiu drąsiai sakyti, kad išmokau paleisti tai, kas man trukdo buti laimingai ir toliau tai praktikuosiu, mankštos ir kvėpavimas man visada suteikia energijos, iki puses kurso visada po praktikų užmigdavau, matyt to reikėjo, dabar visai kitaip. Šiandien tikrai esu laiminga, jaučiu tai visa savo esybe  nuostabus jausmas  ačiū Lidija už puikų laiką su tavimi ir kitomis moterimis, visoms linkiu būti laimingoms  Iki kitų susitikimų

 

Darosi nuostabūs dalykai, toks energijos pliūpsnis po penktadienio susitikimo su jumis mielosios, surinkusi save jaučiuosi  pakylėta, įkvėpta, rami , daug ramiau galiu planuotis dieną ir kaip tik dar daugiau jaučiuosi apdovanota. Dėkui už puikią meditaciją organams, dėkojau ir šypsojaus jiems taip nuoširdžiai ir jaučiau kaip ramybe atėjo į visą kūną, ačiū visoms buvusioms kartu, Lidija tavo nuoširdumas ir paprastumas... tiesiog labai natūralu viskas

Labai džiaugiuosi pokyčiais, kurie vyksta manyje, sunku buvo eiti į kalną ir jokio pilies vaizdo nebuvo, tiesiog nebuvo... bet kai įėjau pro duris grindys blizgėjo, švietė, soste sėdėjo graži moteris, auksine ilga suknele su karūna ,aš buvau su apskurusia suknele, ji mane apkabino ir laikė, jutau jos šilumą ir niekur nenorėjau eiti, neapsakomai geras jausmas... man norėjosi dar ilgai buti tos moters glėbyje...

 

***

 

Egle Eva · Visada taip gera susitikt su vidiniu vaiku, net nesinori grįžti į dabar. Kaip visada pradžioje nubraukiu ašarą, o paskui būna labai gera.  Šioj praktikoj susikaupiau tai ką jaučiau tėčiui, nesu niekada jautus. Ir niekada nebuvo taip gera.... taip gera,  Lidija Mačiūnienė tai nuostabu. Džiaugiuosi kad esat. Laukiau labai šio ryto. Paleidau vakar dienos įvykius ir jaučiuosi kur kas ramesne. Toks nuostabus tas susitikimas su savo vidiniu vaiku jausmas lyg skaitėt mano mintis. Susitikom abi laimingos, nuvedė žiūrėti saulėlydžio, taškėmės ir bėgiojom po jūrą, valgėm ledus, padovanojau balionėlį ir nubėgo išdykusi mergaitė. Vis su ja susitikus apsiverkiu, jaučiu kad iš laimės, vien tik ją pamačius. Ačiū už rytus!

 

***

 

Edita Kružikienė ·  man labiausiai patinka ir patiks leisti sau.  Leisti būti laiminga, drąsia, leisti sau turėti pinigų, keliauti, nebijoti. Aš taip nustebau ir apsidžiaugiau, kad, Aš galiu Sau Leisti! Net pagalvojau antras vakaras, aš leidžiu sau greitai užmigti ir gerai išsimiegoti, nežinau kaip jums, man tai – jėga. 

 

Verkiau, jaučiau palaikymą savo giminės visą meditacijos laiką, skaičiau apie tai, bet, dar kartą įsitinau, kad jeigu tą meditaciją išgyveni padedamas kito žmogaus... tai stipru, net susigėdau, kad drįsau būti tokia silpna šiuo metu. Paskambinau tėvams, abiems atskirai, mintimis padėkojau savo giminės mirusiems , ir, tau, Lidija, ačiū! 

 

Šiandien meditaciją atlikau šiek tiek vėliau, bet.. buvo nuostabu, mano vidinis vaikas toks nerealus, nedrąsus, drovus, toks susimąstęs, bet, toks mielas ir švelnus. Ačiū už šį patyrimą, mes abi palikom ramios, mylinčios ir švelnios. Vis dažniau pagaunu save, kad šypsausi, pasaulis nuostabus, jis pilnas meilės, ačiū!

 

***

 

Inga Bls · Dėkoju, Lidija, už praktikas  Dėka jų pasiekiau tokius pokyčius: rytai iš tokių "o ne, vėl išaušo rytas" transformavosi į tokius: "ačiū tau, Inga, kad pabudai. Tuoj prasidės praktika - smagu, kad lauki". Po praktikos į dieną einu su daug didesniu pozityvo užtaisu. Aš atradau savyje meilės, kurią galiu dalinti vaikams. Tapau jautresnė. Dar mokausi turimas emocijas pažinti, pajausti ir paleisti, bet džiaugiuosi, kad turiu ko mokytis. Parodytas kelias kaip reikia save priimti ir mylėti - neišpasakytos vertės atrastas lobis. Man patinka tas augantis savęs suvokimas :)

 

***

 

Silvija Marozaitė - Baranauskienė · Po truputį pradedu vis daugiau ir dažniau sau dėkoti, keliuosi rytais be jokio vargo ir su džiaugsmu, nors iki šiol nesu savo noru taip anksti kėlusis. Matyt kažką iš tiesų pavyko paleisti, nes tapau jautresnė, pvz, žiūrint jautrų filmą pirmą kartą gyvenime verkiau apsikabinusi savo vyrą, ankščiau, nors ir koks jautrus filmas bebūtų, niekada nesu išspaudusi nė vienos ašaros, nors jausmas po to širdyje porą dienų būdavo slegiantis jausdavausi pikta ir prislėgta. Šis pokytis mane tikrai nustebino. Dar vyras pradėjo kasdien sakyti, kad labai gražiai atrodau :) sutapimas? Nemanau  Ačiū, Lidija!

 

Šio ryto meditacija man buvo labai stipri. Kai pamačiau savo giminę stovinčius už manęs ir mane palaikančius, apėmė toks beribio dėkingumo jausmas, ašaros riedėjo skruostais. Nors dar pačioje pradžioje, kai pagalvojau apie savo tikslą ir pradėjau jausti tėvų, senelių palaikymą jaučiausi nepatogiai - jaučiau, kad mano tikslas toks menkas ir jaučiausi neverta tokio stipraus palaikymo, tikslas atrodė per daug paprastas ir nevertas tokio didžiulio palaikymo. Tačiau palaikytojų skaičiui vis didėjant pradėjau jausti begalinį dėkingumą jiems visiems ir visai visatai. Buvo labai stipru. Nesu nieko panašaus iki šiol patyrusi. Ačiū labai, Lidija.

 

***