Paslaugos » Mokymai ir seminarai

Paskaita: "4 ŽINGSNIAI "KAIP IŠEITI IŠ UŽBURTO RATO?"
Paskaita:

Video anonsas

 

Paskaita. 4 ŽINGSNIAI "KAIP IŠEITI IŠ UŽBURTO RATO?"

Daugelis klausė manęs ar glės įsigyti paskaitą, nes neturi galimybės dalyvauti tiesiogiai. Tad ši galimybė jau yra.

 

***
Jauti, kad gyvenimas sukasi ratais (kartojasi tos pačios situacijos)?
Jautiesi užstrigęs?
Nežinai, kaip iš to išeiti?

 

 

***

 

Įsigyti paskaitą 

 

 

***

Atsiliepimas: Begalinis ačiū! Taip viskas aiškiai ir tiksliai pateikta. Kiekvienas žingsnelis išaiškintas iki smulkmenų. Turėjau didelį lūkestį... ir jis patenkintas su kaupu. Dabar belieka nerti gilyn į save ir krapštyti laukan, viską, kas man trukdo mėgautis gyvenimu, bei siekti užsibrėžtų tikslų, veikiant ne iš proto, bet iš širdies. Patyriau tą begalinio džiaugsmo, susijungimo su šviesa esančia manyje, jausmą. Iš šios pozicijos viskas atrodo daug paprasčiau ir lengviau. Dar kartą ačiū tau Lidija. / Simona.

 

Keli atsiliepimai iš ankstesnių kursų:

Ką man davė šis kursas? Begalinę laisvę, tiek vidinę, tiek išorinę, davė įrankius su kuriais galiu kurti stebuklus. Visom moterim noriu palinkėti - kurkite stebuklus ir leiskite sau būti netobulomis. Begalinis Ačiū tau Lidija... /Vilma R.
***
Padariau atradimą - NORAI mane tarsi įkalina, taigi nusprendžiau paeksperimentuoti. Paėmiau norą ir jį išpurčiau iš visų pusių, kol galiausiai priėjau iki trūkumų, nes manau, kad noras, tai yra trūkumas, tai ko aš ,, neturiu". Tada tą norą pradėjau paleidinėti pagal trūkumų sistemą, pvz., Aš paleidžiu NORĄ puikios sveikatos, tam , kad TURĖČIAU puikią sveikatą. Ir patikėkite- viskas daug paprasčiau, nei mes galvojame. Ačiū Lidija, tu atvėrei vartus į Stebuklų pasaulį. /Inga F.
***
Labai aiškiai pamačiau, kad tai ką turiu dabar, pati sąmoningai ar nesąmoningai susikūriau. Pradėjus paleidinėti įsitikinimus apie gyvenimą ir apie save pačią, tarsi subyrėjo sena pilis, pilna skausmo, nusivylimo savimi, gyvenimu ir Dievu. Dabar pasaulį matau visai kitaip. Jaučiuosi daug geriau... lengvumas ir pasitikėjimas - pagrindiniai mano vedliai... Ačiū tau Lidija / Rasa G.

 

Prieiga suteikiama pervedus įmoką už paskaitą.

 

Veikla vykdoma pagal verslo liudijimą

 

Mokėjimo duomenys:

Lidija Mačiūnienė

Sąskaita: LT027300010087608286

Paskirtis: Paskaita "Kaip išeiti iš užburto rato"

 

Kaina