Paslaugos » Mokymai ir seminarai

PASKAITŲ CIKLAS "KAIP SUSIKURTI GAUSOS MATRICĄ?"
PASKAITŲ CIKLAS

6-ių paskaitų ciklas "Kaip susikurti gausos matricą?“

 

1. Paskaita "Nuo ko priklauso pinigų kiekis mano gyvenime?

2. Paskaita "Skurdo pasąmoninės programos, kaip jas pakeisti"

3. Paskaita "Savivertė - kiek jautiesi verta, tiek ir sau leidi turėti"

4. Paskaita "Išėjimas iš veidrodžių karalystės. Atsakomybės prisiėmimas"

5. Paskaita "Foninė vibracija" emocinė būsena/ energingumas

6. Paskaita "Dėmesys, ketinimai, reakcija, gausos priėmimas"

 

 

Mokslininkai įrodė, jog turtingas, laisvas ir prabangus gyvenimas pirmiausia yra proto būsena ir pasąmoninės programos! Mūsų protas, mums sukuria būtent tokį gyvenimą, kokiu tikime.

 

MŪSŲ ĮSITIKINIMAI VALDO MŪSŲ GYVENIMĄ IR VOS TIK MES JUOS PALEIDŽIAME, PASIKEIČIA VISAS MUS SUPANTIS PASAULIS… TODĖL TURTINGAS AR NETURTINGAS GYVENIMAS PIRMIAUSIA YRA TAVO ĮSITIKINIMŲ RINKINYS.

 

KUR DĖMESYS – TEN ENERGIJA – KUR ENERGIJA – TEN MATERIALIZACIJA

 

”Negražu norėti pinigų“, „Turčiai yra nelaimingi, gobšuoliai ir arogantiški mulkiai”, „Taip gali kalbėti tik materialistai!”, „Kam tie pinigai? Svarbu, kad širdyje būtų gera”, „Man ir taip gerai…”, „Myli pinigus…??? Tu bloga! Taip kalbėti negalima, susirūpink savo vidumi! Kokios tavo vertybės!“, „Oho… Kai atsiranda pinigų, tai taip ir pasikeičia žmogus, nuo draugų nusisuka…”, „Norint turėti, reikia sunkiai ir daug dirbti“, „Pinigai ant medžių neauga“, „Gimęs ruopoti, niekada neskraidysi“...

O koks tavo santykis su pinigais? Kokios mintys sukasi tavo galvoje? Kuo tiki apie pinigus? Kokios vibracijos energiją skleidi į visatą? Turėjimo, gausos, pilnatvės, saugumo ir pasitikėjimo? Ar susispaudimo, taupymo, nesaugumo, baimės, pasimetimo, trūkumo, nepasitikėjimo, negalėjimo ir neleidimo sau?..

 

Įsigyti paskaitų ciklą