Paslaugos » Parduotuvė

ENERGETINIO VALYMO IR KETINIMŲ AKTYVINIMO SESIJOS

Energetinio valymo ir ketinimų aktyvinimo sesijos tinka žmonėms turintiems stipriai išplėstą sąmonę, suvokiantiems savo aukštesnįjį aspektą bei pasitikintiems Aukštesniąja jėga (Visata, Kūrėjas, Dievas, Gyvenimas...). Po šių sesijų labai stipriai išauga pasitikėjimas savimi, viskas vyksta žymiai lengviau, greičiau ir paprasčiau, viduje jaučiant vidinį balansą ir pasitikėjimą procesu, turint daug vidinės jėgos, energijos ir Visatos bei Kūrėjo palaikymą. Po sesijos trijų mėnesių laikotarpyje gaunami žmogui reikalingi suvokimai. 

 

Energetinio valymo sesijos metu yra išvaloma maksimaliai viskas (karma, giminės karma, programos, kontraktai, prisirišimai, emociniai blokai, strategijos, trūkumai, atjungiama nuo egregorų ir t.t.). Valymas atliekamas per visus laikus, struktūras, ilgius ir linijas, per paraleles į praeitį ir į ateitį. Išvaloma viskas, kas šiuo metu yra įmanoma, tiek, kiek pats žmogus yra pasiruošęs atiduoti. Atliekamas visų žmoagaus Esybės dalių gydymas, integracija bei sujungimas į darnią struktūrą (Siela, Dvasinė širdis, Protas, Pasąmonė, Fizinis Kūnas, Vidinis Vaikas, Moteriškoji dalis, Vyriškoji dalis). Susijungimas su savo Dvasia. Tai atitinka gerokai daugiau nei 100-tus emocijų paleidimo sesijų.

 

Ketinimų aktyvinimo sesija. Pamatyti ir suprasti savo Sielos prigimtį (Siela amatininkė, kūrėja, mokytoja, gydytoja, globėja, idėjų generatorė, verslininkė, projektuotoja, inžinierė ir t.t.) bei suvokti savo paskirtį gyvenimui žemėje. Gyvenimo vizijos išsigryninimas ir ketinimų akseleratoriaus įdėjimas žmogaus subtiliąjame lygmenyje, kuris nuolatos palaikys ketinimą pajungtą prie visatos energijos šaltinio ir kvantinio ketinimų tėkmės lauko, bei sukurs norimo rezultato magnetinį lauką Sielos struktūroje bei Auroje.

 

Po šių sesijų, viską, ka gausite, reikia palaikyti sąmonės lygmenyje.

 

Vienos sesjos kaina – 190 eur., užsisakant abi iš karto 360 eur.