Paslaugos » Parduotuvė

INTERNETINIS KURSAS MOTERIMS "LEISK SAU BŪTI SAVIMI"

Ką reiškia „Būti savimi“? Kai leidau sau būti savimi, kai nusprendžiau ir tvirtai išreiškiau savo valią būti savimi, aš pradėjau daryti tai, ką noriu, negalvodama, ką pagalvos apie tai kiti. Leidau sau galvoti, tai ką galvoju. Leidau sau daryti ne tai, ką reikia, bet tai ką noriu daryti. Leidau sau jausti viską ką jaučiu ir nebegalvoti ką galima jausti, o ko reikėtų nejausti, vengti, pabėgti ar apsimesti, kad to nejaučiu... Leidau sau sakyti, tai ką noriu sakyti.

 

Ir žinote, kas keičiasi? Nukrenta didžiulė našta būti kažkuo, kuo iš tikrųjų nesi, nusiimi slegiančias kaukes, nustoji meluoti sau ir kitiems, dingsta susireikšminimas ir baimės, nustoji vaidinti svarbią ir protingą, leidi sau būti „netobulai“. Pagaliau jautiesi tikra, lengva ir gyvybinga, nes nebereikia savęs sekti ir slopinti, nebereikia savęs sprausti į moralinius ar socialinius rėmus... Ir tai nereiškia, kad tu pasidarai bloga, egoistiška ar egocentriška... tai reiškia, kad tu myli ir priimi save tokią, kokia esi, o to pasėkoje tu myli ir priimi pasaulį, tokį koks jis yra. Išauga tavo savivertė, jauti, kad turi „stuburą“, gali pasirūpinti savimi ir kitais, jei tik to nori. Kai nustoji meluoti sau, išsilaisvina daug užspaustos energijos, atsiveria kūrybinis potencialas, išsipakuoja tavo pačios talentų kodonai. Gyvenimas tampa džiaugsmingas, lengvas ir žaismingas.

 

„Leisti sau būti savimi“  yra didelis, bei daug dėmesio ir susikaupimo reikalaujantis, darbas su savimi. Todėl šis kursas skirtas tikrai ne visoms, o tik toms, kuriuos pasiruošusios išsilaisvinti iš baimių „ką kiti pagalvos“, iš „kaukių“ ir susikurtų „vaidmenų naštos“: „mis tobulybė“, „gera mergaitė“, „susirūpinusi mama“, „patogi draugė“, „švelni ir pūkuota“...

 

Mes taip pripratome gyventi su kaukėmis ir vaidinti skirtingus vaidmenis, santykyje su skirtingais žmonėmis, kad visai nebežinome, kas mes iš tikrųjų esame, ko norime, ką jaučiame? Visiškai praradome ryšį su savimi. Atviras ir nuoširdus žmogus, retenybė. Bendrauti su tokiu žmogumi - didžiulė dovana, nors kartais būna „nepatogu“.

 

Mano pirmieji žingsniai į tiesą su savimi buvo labai sunkūs. Visiškai nejaučiau savęs ir net nežinojau nuo ko pradėti. Kaip suprasti ko noriu? Kaip suprasti ką jaučiu? Buvo tik trys jausmai: pyktis, baimė ir liūdesys, o visa kita jausmų paletė buvo taip stipriai užneigta, užslopinta ir nepažįstama... Prireikė daug laiko, kol pagaliau subtili vibracija kūne tapo juntama ir suprantama.

 

Atsirado daug kitų jausmų: kaltė, gėda, pagieža, nusivylimas, bejėgiškumas, neteisybė, pasišlykštėjimas, panieka, pavydas, savigaila, graužatis, išdidumas, smerkimas, neapykanta, atstūmimas, vienišumas, mirties baimė, nerimas ir kiti... bet jų taip nesinorėjau jausti, nesinorėjo pripažinti, kad jie yra manyje, kad tai mano jausmai. Sunku buvo save priimti su tokiais jausmais.

 

Pradedant kelionę į „leidimą sau būti savimi“:

1 žingsnis – leisti sau jausti

2 žingsnis – identifikuoti jausmą

3 žingsnis – priimti save tai jaučiančią (suprasti ko noriu ir veikti iš vidinio impulso).

4 žingsnis – būti tiesoje ir drąsoje išreikšti „tikrąją“ save pasauliui.

5 žingsnis – paleisti šį jausmą ir leisti sau būti meilės, džiaugsmo, dėkingumo ir pilnatvės vibracijose.

 

Mūsų skleidžiamos vibracijos – kuria mūsų gyvenimą, todėl be galo svarbu suprasti ką jauti. Jei nuolatos vibruoji nerimą, tai ir kuri situacijas, kurios tau vėl ir vėl sukels nerimą. Kai atrandi šį jausmą, priimi jį ir paleidi, nustoji kurti, nerimą keliančias, situacijas.

 

Daugiau apie kursą

 

 

 

 

Kilus klausimams, nedvejodamos rašykite: lidija.maciuniene@gmail.com arba skambinkite +37062035343