Paslaugos » Sedonos metodas

Emocijų paleidimo technika arba Sedonos metodas
Emocijų paleidimo technika arba Sedonos metodas

Mokau emocijų paleidimo technikos seminaruose, praktiniuose užsiėmimuose, internetiniuose kursuose bei individualiai.

 

Prieš tris metus susipažinau su emocijų paleidimo technika. Po pirmojo intensyvaus emocijų paleidimo savaitgalio supratau, kad būtent šis metodas man padės išlipti iš „apatijos ir nenoro gyventi duobės“.

 

Emocijų paleidimo technika buvo sukurta 1973 m. amerikiečio fiziko Lesterio Levensono, o 2010 metais šios technikos efektyvumą patvirtino Harvardo universiteto mokslininkai.

 

Pirmsis L. Lesterio atradimas buvo tas, kad mes visi esame neribotos būtybės ir ribas mums nubrėžia tik mūsų prote saugomos koncepcijos. Jos netikros, o kadangi netikros, jas galima lengvai iš savęs paleisti arba tiesiog jų atsisakyti.

 

Mane sužavėjo metodo paprastumas ir didžiulis jo veiksmingumas. Sedonos metodas pranoksta visus kitus metodus, nes jį lengva taikyti, jo poveikis labai stiprus ir labai greitai pajuntami rezultatai.

 

Sedonos metodas yra spartus būdas išsilaisvinti iš tokių neigiamų jausmų kaip: pyktis, pavydas, godumas, pagieža, smerkimas, nerimas, stresas, baimė, praeities skausmas, kančia, kaltė. Jis padeda tvarkytis su bet kokiomis problemomis, net ir fiziniu skausmu, kurie mūsų gyvenime neišvengiami.

 

Aš ir daugelis mano pažįstamų yra gyvas įrodymas, kad Sedonos metodas daro stebuklus. Per tris metus mano gyvenimas kardinaliai pasikeitė. Tapau rami, užtikrinta, stipriai išaugo mano savivertė, esu laiminga, kūrybinga, atsiskleidė gebėjimai ir talentai. Sedonos metodą rekomenduoju savo šeimos nariams, draugams ir pažįstamiems.

 

Labai džiaugiuosi galėdama mokyti žmones šio metodo technikos.

Vedant konsultacijas, šio metodo pagalba, žmonės labai greitai išsilaisvina iš ribojančių įsitikinimų ir negatyvių jausmų. Gera stebėti, kaip keičiasi jų gyvenimai.

 

***

 

Širdyje jaučiate šilumą ir atvirumą, nugara maloniai dilgčioja ir jums atrodo, kad jūsų kūnas tiesiog plaukia oru. Apsidairę aplinkui pamatote, jog spalvos kambaryje yra ryškesnės nei paprastai, o garsai – aiškesni, ir jūs jaučiatės taip, lyg viską kas jus supa, patirtumėte pirmą kartą. Jūsų protas visiškai ramus, nes žinote, kad viskas yra gerai ir viskas klostosi taip, kaip reikia.

 

Ko gero, jums sunku patikėti, kad paprasta technika taip greitai ir iš esmės pakeis savijautą. Tačiau, jūs nekantriai ir su džiaugsmu žvelgiate į ateitį, nes žinote, kad naujai įgytas pasitikėjimas savimi, ramybė ir vidinė stiprybė padės jums įveikti visus gyvenimo kelyje sutiktus sunkumus.

 

O pats geriausias dalykas yra žinojimas, kad visa tai, tik pradžia.

 

Ši patirtis lengvai taps jūsų patirtimi, kaip ji jau yra tapusi patirtimi šimtus tūkstančių kitų žmonių.

 

Ar norite būti laimingi? Ar esate pasiruošę pasiekti gyvenime visko ko trokštate? Ar pasiruošę rasti viską, ko jūsų širdis jau seniai ieško? Jei atsakėte „taip“ bent į vieną klausimą Sedonos metodas jums padės tai įgyvendinti.

 

Emocijų paleidimo technika padės jums rasti vidinį, neribotos laimės šaltinį, įgyvendinti savo svajones, atskleisti visą savo potencialą bei tapti savo gyvenimo kūrėjais.