Straipsniai » Dienoraštis

Ievos "ligos" paleidimas
Ievos

Ketvirtadienio vakaras. Ieva prašo, kad leisčiau penktadienį neiti į mokyklą, nes susirgo mokytoja Judita. Todėl rytoj pamokas ves popietinės grupės mokytoja Liudvika. Ievai ji laaaabai nepatinka, nes ji: rėkia, veda pas direktorių ir liepia daryti visokius dalykus kokių ji nenori daryti....

 

Verkšlenimas, prašymas, maldavimas... Pagalvojau, kad jei nenueis vieną dieną, tai nieko blogo nenutiks.

 

Šeštadienio rytas... išėjome pasivaikščioti, Pūga nurimo, šaltis nukrito ir daug šviežaus, baltutėlio sniego.... Užsukome į paštą, ten sutikome mokytoją iš Ievos mokyklos ir ji pasakė, kad mokytoja Judita rimtai serga, todėl visą kitą` savaitę pamokas ves Liudvika.

 

Ievos nuotaika iš karto pasikeitė, ji nebeturi jokio noro eiti pasivaiksčioti, visa perbalo ir pradėjo ją pykinti.

Gryžome namo, Ievai visai prastai, skauda galvą, pykina, skruostukai raudoni, pamatuoju temperatūrą 38 l. C.
Atsigula, užmiega... už poros val temp 39,1 l. C. Paleidžia vidurius... nieko nevalgo tik geria vandenuką. Išmiega dar 4 val. Prabudo, visa sukaitusi ir verksminga.

 

Jei pasižiūrėtume į šią situaciją tuo kampu, kaip žiūrėti pripratusi dauguma - tai jai virusas (koks nors roto) arba gripas. bet aš puikiai žinau kokia yra šios "ligos" priežastis  :)

 

Tuomet jos paklausiau: "tu nori sirgti ir kentėti ar vis tik norėtum paleisti? 
- Noriu paleisti, - verkšlendama atsakė Ieva.


Pasipriešinimas, tam kas yra. Baimė - trūkumas saugumo, pyktis - trūkumas kontrolės, liūdesys - trūkumas meilės ir pritarimo. Visus jausmus ir trūkumis sudėjo į balionus ir išskraidino.

 

Pakontempliavom: Kas yra mokytoja Liudvika, o kas jei ne tai, kas (kokia) tuomet dar yra mokytoja Liudvika.... Tuomet atėjo eilė direktoriui. Kas yra Direktorius? O kas jei ne tai, kas (koks) tuomet dar yra direktorius...

 

Paleidinėjom iki tol kol ji pradėjo juoktis. Mokytoja Liudvika staiga tapo labai linksma, kuri visiškai neužduoda namų darbų, O direktorius - žilas, linksmas senukas, kuris mėgsta šunis. O Ieva svaigsta dėl šunų, nepraeina nei pro vieną, nepaglosčiusi.

 

Pamatuojam temperatūrą 37,1.

 

Ryte atsibudo visiškai sveika, žvali ir laiminga. Nuvykome pas Giedrę į gaudimo meditaciją, pasisėmėme kalną geros nuotaikos ir energijos.

 

Vėliau važiavome į Akropolį pramogauti. Čiuožykla, 3D kinas, kavinė... Na, o pirmadienio ryte su džiaugsmu ir entuziazmu iškeliavo į mokyklą.

 

P.s. mokytojų vardai pakeisti

 

20019-01-15