Straipsniai » Dienoraštis

ŽVILGSNIS Į ATEITĮ" arba "ŽINUTĖ NUO DIEVO"
ŽVILGSNIS Į ATEITĮ

Kiekvienas eidamas savęs pažinimo keliu... link visiško susijungimo su tuo kas ESU, laikas nuo laiko patiria SĄSTINGĮ (užsidarymas, atsitraukimas, laikas sau), SKAUSMĄ (sielos įrašų peržiūrėjimas bei sunkių praeities įvykių nunulinimas) ir VIRSMĄ (gilią vidinę transformaciją). Kiekvienas virsmas, tai tarsi kelionė laiptais aukštyn – link susijungimo su DIEVU. Nuo žemiausio dažnio vibracijų iki besąlyginės meilės...


Kiekvienais metai, gruodis mane pakviečia vidinei kelionei – dar gilesniam savęs pažinimui, platesniam suvokimui, prisipildymui... šį kartą prireikė net dviejų mėnesių vidiniam „VIRSMO STEBUKLUI“ įvykti.


Per šį laikotarpį išgyvenau keletą, labai stiprių procesų, vienu iš jų noriu pasidalinti...


Dar gerokai anksčiau, pavasarį, konsteliacijos metu, peržiūrėjau visus artėjančius įvykius Motulės Žemės Virsmo eigoje, nuo 2022 iki 2030 m. Pamačiau, kad šis laikotarpis bus tikrai ilgas ir daugeliui labai skausmingas. Tai, ką mačiau ir išgyvenau – priėmiau, susivokiau, paleidau bei grąžinau į Šaltinį, bet matyt pasąmonėje užsifiksavo kai kurie įvykiai, kurių nenorėjau patirti... ir tuomet (jau atsitraukimo metu) pakilo mano Ego ir sako: „dingstam iš čia kuo greičiau“, „noriu į 5D“, „nesutinku gyventi šioje matricoje“ ir t.t. Pradėjau intensyviai ieškoti praktikų, skaityti knygas, su tikslu išsiaiškinti, kaip išeiti iš šio lygmens į kitą dimensiją su visu kūnu (daug informacijos bei praktikų jau žinojau).


Šis Ego žaidimas labai stipriai įsisiūbavo, iki tiek, kad nieko nebenorėjau tik kuo greičiau išnykti... čia jau viską išmokau, jau viską žinau, niekas manęs nebestebina, šie žemės žaidimai ne man ir t.t.


Išskridau į Izraelį, pabūti su savo šeima, pasimėgauti saule, pakeisti aplinką – galvojau pavyks išeiti iš begalinio noro nebegyventi šiame patyrime. Na, bet niekas niekur nedingo. Visą laiką kaip koks galingas generatorius ausyse zvimbė žodžiai „noriu išnykti“.

 

Grįžus namo, jaučiau tuštumą ir visišką beprasmybę, kuri kyla iš bujojančio Ego, aš jį matau, suvokiu, bet tuo pačiu, nieko nenoriu daryti, vat dabar taip yra ir viskas. Garsiai pasakiau sau „nebenoriu čia gyventi“... tuomet ir įvyko „DIDYSIS VIRSMO STEBUKLAS“.


[