Straipsniai » Praktiški patarimai

DU MAGIŠKI ŽODŽIAI
DU MAGIŠKI ŽODŽIAI

Yra 2 magiški žodžiai, kurie neatpažįstamai pakeičia tavo gyvenimą. Tai žodžiai: „turiu pakankamai“ iir „esu verta“ .

 

Taigi pradėkime nuo „turiu pakankamai“... Kodėl mes kenčiame gyvenime? Nes mums nuolat kažko trūksta.

 

Nepakanka pinigų, trūksta meilės, dėmesio, nepakanka pasitikėjimo savimi, nepakaknkamai gera sveikata, trūksta energijos, trūksta laiko ir pan. O ką jei...  užuot sutelkusi dėmesį į trūkumą, pradėsi galvoti apie gausą?

 

Juk Visata, Dievas ar Gyvenimas, kaip tau labiau patinka, atsiunčia tai, apie ką daugiausiai galvojame dienos bėgyje. Kiekviena mintis sukelia jausmą, jausmas yra vibracija – per kurią Visata nuskaito mūsų „užsakymus“.

 

Pasakyk sau: „Man užtenka meilės! Manyje yra daug meilės! Patikrink, kaip jautiesi dabar, kai tai sakai? Esu tikra, kad pradeda kilti džiaugsmas... Na, o dabar sąmoningai tęsk - „Aš turiu pakankamai pinigų! Esu gausoje! Man visko užtenka! Turiu piukią sveikatą! Turiu nuostabų darbą! Pilnai realizuoju save! Stebėk, kaip keičiasi tavo būsena...

 

Esu graži, talentinga, protinga, išmintinga, nuostabi... Turiu daugiau nei pakankamai kūrybinių idėjų bei energijos ir drąsos jas įgyvendinti...

 

Jei pradeda kilti netikrumo jausmas, jausmas, kad apgaudinėji save, netikėjimas, - visus šiuos jausmus išjausk, surink ir paleisk – grąžink į Šaltinį transformacijai... ir vėl tęsk žodžių žaidimą.

 

Būk, kaip vaikas, atsipalaiduok ir žaisk šį žodžių žaidimą. Šie žodžiai pakelia tavo būseną, pradedi jausti džiaugsmą, dėkingumą, gausą bei pilnatvę... tokiu būdu pradedi kurti kitokią savo realybę.

 

Kai tik dėl ko nors nuliūsi, iš karto prisimink šį žodį ir pritaikyk jį pagal situaciją.

 

Trūkumas – ne tau! Tu visko turi daugiau nei pakankamai! Trūkumas tik iliuzija, nebegeneruok jo savo dėmesiu, nebesiųsk ten energijos.

 

Paimkime antrą žodį. Jeigu kažko neturi, vadinasi, laikai save neverta tai turėti.. Taigi, savo nevertumą, dabar pakeisk į „Esu verta“!

 

Jei turi įrodymų, kad esi neverta, esi nepakankama, bloga, jautiesi dėl kažko kalta – tiesiog paleisk tai, nes tai nėra tiesa, nes tai tik dar viena gyvenimo iliuzija. Tu esi verta visko ko nori, vien todėl, kad Esi!

 

Švelniai ištark sau: „Esu verta Meilės ir švelnumo. Esu verta mylimo ir mylinčio žmogaus. Esu verta savo išsvajoto automobilio. Esu verta gausos. Esu verta atostogų. Esu verta lengvo ir džiaugsmingo gyvenimo...“

 

Kartok tol, kol tai taps tikra, vibruok gausą, dėkingumą, džiaugsmą, meilę, vidinę ramybę bei pasitikėjimą.