Straipsniai » Praktiški patarimai

Kaip atskleisti savo talentus ir gebėjimus?
Kaip atskleisti savo talentus ir gebėjimus?

 

„Jeigu nori suprasti visatos paslaptis, mąstyk energijos, dažnio ir vibracijos kalba“ – Nikola Tesla

 

Kiekvienas organizmas, priklausomai nuo jo nuotaikos bei nusiteikimo skleidžia tam tikrą vibracijų dažnį. Šis dažnis, keliaudamas per DNR grandinę, aktyvuoja ją tuose vietose, kur dažnio banga susiliečia su DNR grandine. Daugumos žmonių dažniai yra labai panašūs – susiderinę, net ir kiekviena valstybė ar žemynas, vibruoja tam tikru dažniu.

 

DNR grandinė yra kiekvienoje mūsų ląstelėje ir turi 64 kodonus, tačiau, daugumos žmonių, aktyvūs yra tik 24 kodonai. Kiekvienas kodonas neša tam tikrą genetinę informaciją. Norint suaktyvinti savo talentus, gebėjimus ir kitus įgūdžius sukauptus per praeitus gyvenimus reikia iškoduoti kuo daugiau kodonų. Kaip tai padaryti?

 

Norint suaktyvinti miegančius kodonus (talentus, gebėjimus, sveikatą, gyvybingumą) reikia kelti savo vibracijas. Kuo aukštesnė vibracija, tuo daugiau suaktyvinama kodonų. Žemų vibracijų banga yra ilga ir lėta. Pačias lėčiausias ir žemiausias vibracijas skleidžia tokie jausmai, kaip: kaltė, gėda, savigrauža, šiek tiek aukštesni virpesiai – baimė, pyktis, pretenzija.

 

Aukštų vibracijų dažnius skleidžia – meilė, dėkingumas, ramybė, atsipalaidavimas, na, o pačios aukščiausios vibracijos priklauso tokiems jausmams, kaip – džiaugsmas, nerūpestingumas, pasitikėjimas, žavėjimasis, žingeidumas ir lengvumas. Aukšto dažnio banga yra trumpa ir vibruodama per mūsų DNR grandinę, aktyvuoja kodonus kur kas didesniame plote. Taip pat aktivuojasi tie, kodonai, kurie atitinką skleidžiamą vibraciją.

 

Jei daugiausiai esi piktas, nepatenkintas, susirūpinęs, užsisukęs problemų rate, gyveni baimėje bei išgyvenimo strategijoje, niekaip negalėsi suaktyvinti kodonų, kurių suaktyvinimo raktas yra – meilės, žaismingumo, lengvumo, džiaugsmo ar kita, aukšto dažnio vibracija.

 

Kaip kelti savo vibracijas? Kaip iš sunkių emocijų pereiti į džiaugsmą, meilę ar ramybę?

 

Pirmiausia reikia pastebėti, priimti ir paleisti visas sunkias emocijas, jos netikros, bet kai jas neigiame, ar su jomis kovojame, tarsi tampame jų įkaitais. Kai tik prisiimame atsakomybę, tampame šeimininkais, ir patys sprendžiame ką dabar daryti su užplūdusia emocija. Priimti ir paleisti ar dar pasilaikyti.

 

Antra, neįsitraukite į negatyvius informacinius šaltinius (tokiu būdu yra palaikoma žema visų žmonių vibracija), valgykite aukštos vibracijos maistą (švieži vaisiai ir daržovės), sportuokite, šokite – šokis išlaisvina užsistovėjusią energiją, keliaukite, skaitykite dvasę keliančias knygas ir palepinkite save mažomis smulkmenomis. Įsiklausykite į save, priimkite save ir mylėkite save.

 

Trečia, atstatykite ryšį su Dieviškumu savyje bei atsiverkite gyvybinei energijai. Atstačius ryšį atsiranda saugumo jausmas. Jausmas, kad manimi visada pasirūpinta, kad visuomet yra paisomi mano norai. Atkūrę ryšį su Dieviškumu jaučiamės tarsi “sugrįžę namo” čia jauku, ramu, saugu… jaučiuosi mylimas ir priimtas toks koks esu, jaučiu palaikymą ir vedimą. Turiu patį geriausią draugą, kuris kiekvieną akimirką, pasiruošęs pasitarnauti. Ir tuomet nebereikia kažkaip dirbtinai kelti savo vibracijų, jos pakyla savaime. Natūraliai jaučiame meilę, džiaugsmą, atsipalaidavimą ir lengvumą. Mes tampame gyvybingi, judrūs, spontaniški bei lankstūs gyvenimo įvykiams.

 

Tuomet tavo neišmatuojamos galimybės bei talentai atsiskleis ir praturtins tavo gyvenimą bei visą visatą!

 

Jei nori aktyvinti savo talentus, atstatyti savo ryšį su Dieviškumu tavyje bei atsiverti gyvybinei energijai, kviečiu tave į internetinį kursą "Atsiverk gyvybinei energijai",  kuris vyks nuo 2020 m. sausio 6 d. iki vasario 28 d.