Straipsniai » Praktiški patarimai

Kaip pasiruošti šventėms su lengvumu
Kaip pasiruošti šventėms su lengvumu

Pasiruošimas šventėms. Dovanų paieškos, pakavimas, maisto pirkimas, kamščiai gatvėse, mašinų stovėjimo aikštelės perpildytos, ilgiausios eilės kasose. Maisto ruošimas, indų plovimas, stalo dekoravimas. Namų tvarkymas, ypač, kai namuose mažyliai siautėja. Vieną galą sutvarkei, o kitas jau apverstas. Daugybe situacijų ir minčių, keliančių įtampą.

 

Žinoma, nesakau, kad taip jaučiasi visi, bet moterys, kurios už visa tai atsakingos dažniausiai patiria daug streso, nerimo, kartais jaučiai neįvertintos. Todėl atliekant visus šiuos darbus kyla daug pasipriešinimo ir nenoro  daryti, bet daryti vis tiek reikia. Kas padarys jei ne aš?

 

Kai einate į veiksmą su pasipriešinimu, tai įsivaizduokite kad prisirišate dvi sunkias giras prie kojų ir tuomet jau darote. Ar gali būti lengva? Tikrai ne! Tai nuspręskite nedaryti jei nenorite daryti, bet jei jau darote tai darykite su lengvumu, tuomet viskas eisis žymiai lengviau ir greičiau.

 

Kokia išeitis? Labai paprasta. Pastebime pasipriešinimą ir apsvarstome, ar tikrai noriu dirbti užsikabinus giras ant kojų, jei ne, tiesiog paleidžiame pasipriešinimą ir einame darbuotis su lengvumu. Kad būtų dar lengviau ir smagiau, atgaiviname orą Kalėdiniais eteriniais aliejais, įsijungiame Kalėdinę muziką, užsidegame keletą žvakučių, sušokame vieną šokį su šluoste prieš veidrodį, išsišiepiame iki ausų ir va dabar su tokia nuotaika galime kalnus nuversti.

 

Kaip paleisti pasipriešinimą? Pats lengviausias būdas, kurį naudoju darbui su vaikais, arba taikau tiems žmonėms, kuriems sunku paleisti įprastiniu būdu. Pajaučiame pasipriešinimą, dedame jį į balioną pripildytą helio dujomis, laikome tą balioną rankoje ir kai esame pasiruošę... paleidžiame. Stebime kaip jis skrenda ir išnyksta dangaus mėlyje. Jei mums nepavyksta atgniaužti rankos ir paleisti, arba paleidžiame bet balionas neskrenda, reiškia norime laikytis pasipriešinimo dėl tam tikrų priežasčių. Gal galvojame, kai paleisiu pasipriešinimą, tuomet viską padarysiu ir kiti liks neįtraukti... toje vietoje gali būti įvairiausių minčių, tiesiog tuomet pirma paleiskite tas mintis, kurios trukdo paleisti pasipriešinimą. Jei vis tiek neskrenda balionas, tuomet savęs paklausk: "noriu būti teisus, ar noriu turėti vidinę laisvę ir ramybę?"  Kai priimsite sprendimą, kad norite ramybės, balionas nuskris iš karto.

 

Smagių paleidimų, lengvo pasiruošimo, džiugios nuotaikos bei jaukių švenčių.

 

P.s. jei  kas nors šiuo laikotarpiu jaučiatės liūdni, vieniši, užmiršti, parašykite ir padėsiu jums susigrąžinti vidinę ramybę bei džiaugsmą.

 

Gražių švenčių

Su meile Lidija