Straipsniai » Praktiški patarimai

Meilė - tavo pirmagimtinė teisė
Meilė -  tavo pirmagimtinė teisė

 

Neieškok ir nelauk meilės... pareikalavus ji nepasirodys. Ieškodamas meilės išorėje visuomet jausiesi nepilnaverčiu, nepakankamu ar nenusipelniusiu. Nuolatos jausi baimę ją prarasti ar jos negauti. Tu negali užsiprenumeruoti Meilės.

Meilė nėra atlygis už gerą elgesį. Meilė nėra kažkas, ko tu „nusipelnei“ ar ne. Tai tavo pirmagimtinė teisė. Rask ją savo širdyje.

 

Jei pastebėsi, kad veiki iš trūkumo, iš noro įtikti ir patikti, iš baimės būti nesuprastu, atstumtu ar nemylimu... kai pastebėsi, kad blaškaisi, kažką gelbėji, kad tik užsitarnautum meilę... kai pastebėsi, kad tavo dėmesys išorėje –  sustok!

 

Sustok ir sutelk dėmesį į kvėpavimą... Pajusk kojas ant žemės, pajusk savo svorį – grąžink dėmesį į save. Tegul jis keliauja per tave pastebėdamas bei užfiksuodamas visus jausmus ir pojūčius esančius tavo kūne. Leisk jam filtruoti dilgčiojimo, plazdėjimo, virpėjimo, spaudimo ar maudimo gyvus pojūčius. Tegul tavo dėmesys būna prisotintas liūdesio, vienatvės, nereikalingumo... beviltiškumo, nusivylimo ar beprasmybės – visais jausmais, nuo kurių tu iki šiol bėgai...

 

Visiems jausmams, duok laiko ir erdvės, pripažink juos, priimk juos į savo vidinę erdvę. Tai tavo gyvenimo dėlionė. Surink visas daleles, kurias buvai išbarstęs, kokios jos bebūtų. Pripažink savo skausmą, nerimą, pasimetimą, kaltę ar pyktį ir švelniai tyrinėk juos savo dėmesiu. Kai tik tu pripažinsi... kai tik priimsi.. nevertindamas ir neteisdamas – jie visi grįš į Meilę.

 

Meilė begalinė, esanti visame kame, esanti tavyje... Žinok jos buvimą savyje, girdėk jos šnabždesį į ausį... jausk ją kvėpavimu... širdies dūžiais, jausk ją kiekvienos ląstelės virpėjimu...

 

Aš Esu Meilė, Aš Esu Tavyje, Aš Esu su Tavimi kiekvieną akimirką...

 

Kai tu esi išvargintas gyvenimo chaoso ir netikrumo, aš esu su tavimi. Kai tu džiaugiesi, aš džiaugiuosi su tavimi. Kai jautiesi pasimetęs ir negali judėti toliau, aš esu šalia. Čia. Visada čia. Visada šalia.

 

Aš Esu Tavo žodžiuose, Aš Esu Tavo tyloje, Aš Esu Tavo jausmuose... Aš einu su tavimi ir tavyje... ir leidžiu tau klaidžioti... ir leidžiu tau ieškoti manęs išorėje... ir kantriai laukiu, kol tu atrasi Mane Savyje...