Straipsniai » Praktiški patarimai

Pažadink Saulę savyje
Pažadink Saulę savyje

Labai lengva, bet galinga praktika, kuri padės tau jaustis žymiai geriau. Būti sėkmingesniu ir dažniau besišypsančiu.

Įsivaizduok, kad kažkur tavyje yra gyva, šilta ir džiaugsminga liepsnelė (šviesos kamuoliukas) Net jei tau dabar sunku, jautiesi blogai ar net... kažkaip abejingai, ji vis tiek yra tavyje.

 

Todėl, kad džiaugsmas – natūrali žmogaus būsena, tai būtina ir pagrindinė sielos savybė. Net jei dabar nejauti džiaugsmo, ji vis tiek gyvena tavyje. Tik šiuo metu yra užslopinta, paslėpta, uždaryta. Laikinai – kaip rusenanti anglis židinyje. Ji nustos rusenti tik tada, kai tu nustosi gyventi. O tol, kol gyveni, visada gali įžiebti šią džiaugsmo, gyvybingumo ir aistros gyventi – ugnį.

 

Na, o dabar pats laikas surasti ją ir įpūsti. Sutelk dėmesį į krūtinės centrą, į savo širdį, pakalbink ją ir stebėk ar atsiliepia. Surask, tą mažą, šiltą saulutę savyje. Sustiprink šią šviesą tiek, kad būtų tau gera, saugu ir malonu. Tai tavo teisė, teisė būti laimingu.

 

Tuo pačiu... tai tavo pasirinkimas, - būti laimingu ar būti susirūpinusiu ir įsitempusiu... paskendusiu savo problemose. Tai tavo pasirinkimas, - leisti vidinei šviesai skleistis ir tave lydėti kiekviename žingsnyje, kiekviename sprendime, kiekviename santykyje ir kiekvienoje situacijoje, ar neleisti. Tu esi šeimininkas, tu renkiesi.

 

Ir jei dabar sakai, -  „nieko nejaučiu“, vadinasi atsisakai jausti, atsisakai džiaugtis. Tuomet patyrinėk, kodėl neleidi sau džiaugtis, kas bus jei leisi? Kokių įsitikinimų turi apie tai? Nėra prasmės džiaugtis. Džiūgauja tik vaikai ir kvaileliai. Nesidžiauk, nes paskui gausi „per galvą“. Reikia būti rimtam ir susikaupusiam, nes gyvenimas rimtas dalykas. Džiaugtis, reiškia atsipalaiduoti, jei atsipalaiduosiu, viskas sugrius...  Patyrinėk, kuo tiki ir paleisk.

 

O dabar apsidairyk... Ar matai? Atsiliepia ir užsidega vis daugiau ir daugiau tokių pat džiaugsmo ir šviesos šaltinių? Atsiliepia, kaip atsakas į tavo kvietimą „uždegti vidinę šviesą“. Jie yra visur, aplink visą žemės rutulį, ir tampa matomi tik todėl, kad atsiliepia į tavo ketinimą. Į tavo ketinimą būti laimingu.

 

Pažvelk į savo artimuosius. Ar matai, juose irgi rusena šviesa. Net jei jūs dabar susipykę. Net jei tau dabar skauda. Net jei esi atstumtas. Pažiūrėk į juos per savo stebuklingą šviesą, ne per protą, o per širdį. Ir tu pamatysi, kad lygiai tokia pat, tyra šviesa yra ir jų širdyse.

 

Ir tavo viršininkas ją turi, net neabejok. Ir net tie, kurie tave paliko, išdavė, įskaudino ir jų viduje yra ta pati šviesa. Klientai, kolegos, partneriai... ir jie tai turi savyje... Gal būt... jie laikinai apie tai užmiršo, bet tikrai ją turi...

 

Nuolatos galvok apie tą stebuklingą šviesą savyje. Kalbėkis su ja nuolatos, palaikyk ryšį, kreipkis į ją, kaip kreiptumeisi į patį geriausią savo draugą. Tą jausmą nešiokis visur ir visada. Prisimink - jame tavo galia. Tavo galia kurti gyvenimą iš džiaugsmo ir pilnatvės energijos, vibracijos ir jausmo. Tavo vidinė šviesa su kiekviena diena darysis vis stipresnė, didesnė ir galingesnė. Maitink ją savo dėmesiu, šiltais jausmais ir pasitikėjimu. Ši vidinė energija, vidinė jėga padės tau priimti palankius sprendimus atlikti tausojančius ir į sėkmę vedančius veiksmus, kad viskas tavo gyvenime klostytųsi pačiu geriausiu variantu tau.

 

Ir anksčiau ar vėliau, tavo vidinė ugnis padės kitiems prisiminti apie tai, kad pas juos tai irgi yra.

 

ŠI DIEVIŠKA ŠVIESA GYVENA TAVO ŠIRDYJE ir ji vadinasi – MEILĖ!!! Ji yra neišsenkantis gyvybės, džiaugsmo, vidinės galios, gausos ir palaimos šaltinis.

 

Jei nori atstatyti ryši su savo vidine Dieviška jėga, uždegti saulę savyje ir eiti per gyvenimą vedamas šios šviesos, kviečiu tave į kursą "Pokalbis su širdimi" .

 

Jei nori daugiau sužinoti apie kursą spusk čia.