Straipsniai » Sąmoningumas

Jausmai ir DNR
Jausmai ir  DNR

Keletas placentos DNR buvo patalpintos į konteinerį, kuriame galėjo būti įvertinti jų pakitimai. Apmokyti eksperimento dalyviai, kiekvienas iš kurių galėjo išgyventi stiprias emocijas, gavo talpas su šia DNR. Visi dalyviai gavo instrukcijas, kaip atkurti ir išgyventi „reikalingus“ jausmus.

 

Eksperimento metu buvo nustatyta, kad DNR keitė savo formą, priklausomai nuo eksperimento dalyvių jausmų.

 

Kai tiriamieji jautė dėkingumą, meilę ir pripažinimą, DNR įtampa mažėjo, o spiralė išsitiesino ir tapo ilgesnė.

Kai tiriamieji jautė baimę, pyktį, nusivylimą arba stiprų stresą, DNR spiralė susisukdavo ir sumažėdavo. Ji tapdavo trumpesnė ir atjungdavo daugelį mūsų DNR kodų! (DNR koduose saugoma visa informacija apie gyvybės procesus.)

 

Jei kada nors jautėtės „atsijungę“ dėl patiriamų neigiamų emocijų, dabar jūs suprantate, kodėl kūnas taip reaguoja. DNR kodai vėl buvo aktyvuoti, kai eksperimento dalyviai dar kartą patyrė meilės, džiaugsmo, dėkingumo ir susižavėjimo jausmus.

 

Vėliau šis eksperimentas buvo atliekamas su ŽIV nešiotojais. Buvo nustatyta, kad meilės, dėkingumo ir susižavėjimo patyrimas padidino kūno atsparumą 300 000 kartų.

 

Štai čia ir yra atsakymas, kuris padės jums visada jaustis sveikai, nesvarbu, kokie baisūs virusai ar bakterijos yra aplinkoje. Likite džiaugsme, meilėje ir dėkingume!

 

Jei paleisite negatyvias emocijas bei prisiderinsite prie džiaugsmo, meilės ir dėkingumo jausmų,  susitelksite į juos, tuomet jūs galėsite išvengti to, kas neigiama.

 

Raskite kažką, kas jus džiugina kiekvieną dieną. Tai lengviausia ir geriausia apsauga, kurią galite turėti.