Straipsniai » Sąmoningumas

Jei esi kažkam skolinga, tai pirmiausia, tu esi skolinga sau pačiai
Jei esi kažkam skolinga, tai pirmiausia, tu esi skolinga sau pačiai

Jei esi kažkam skolinga, tai pirmiausia, tu esi skolinga sau pačiai

 

Jei nori būti laiminga savo moteriškame kūne, savo gyvenime, savo santykiuose, savo veikloje bei realizacijoje... pirmiausia paleisk idėją apie tai, kokia tu turi būti.

 

Vienintelis dalykas, ką tau reikia padaryti, tai atsisukti į save. Nes tu esi ta ugnis, tu esi žiežirba ir aistra, tu esi kūrybinės energijos šįaltinis. Pagrindinė tavo užduotis – kad degtų gyvybinė ugnis tavyje. Kad šviesa tavyje pripildytų ir vestų tave... ir tik paskui, gali ją skleisti aplinkui.

 

Jei tu nešvieti – viskas aplink tave merdėja.

 

Tavo laimė nepriklauso nei nuo vyro, nei nuo tėvų, vaikų ar draugų. Tik jei tu pati gali save pripildyti, pasirūpinti savimi, duoti sau viską ko trokšti... ir jei tame davime gali jaustis gerai, gali pilna krūtine kvėpuoti gyvenimą, tik taip tu gali jaustis laiminga. Kai esi pilna renkiesi kam pasakyti „taip“, o kam – „ne“. Kai esi pilna – esi taikoje su savimi. Girdi save, jauti save, myli ir priimi save.

 

Yra labai daug žemėje veiklų, žmonių ir situacijų, kur reikia tavo šviesos. Šviesti, mylėti, skleisti atjautą ir rūpestį – nereiškia būti „gerai“. Šviesa gali būti minkšta ir kieta, švelni ir spygliuota, slegianti ir pakelianti, skaudi ir mylinti. Svarbu, kad tu žinotum – dėl ko darai tai, ką darai. Svarbu, kad būtum tiesoje su savimi.

 

Paleisk idėją vadovauti, kontroliuoti ar įtakoti, smerkti, mokyti, taisyti ar kritikuoti, bausti, kaltinti ar auklėti... Paleisk visa tai ir atsipalaiduok, pasiduok gyvenimui, žinodama, kad viskas bus geriausiai, kaip tik gali būti. Tame ir yra tavo moteriška galia: atsipalaidavimas, pasitikėjimas, lengvumas ir žaismingumas.

 

Moteriška energija – Deivės, mylinčios save, rankose – kuria stebuklus. Leisk sau būti tuo stebuklu.