Straipsniai » Sąmoningumas

Supraskite, viskas priklauso nuo jūsų
Supraskite, viskas priklauso nuo jūsų

Jūs patys esate priežastis savo laimės ir nelaimės, trūkumo ir gausos, rojaus ir pragaro savo viduje. Viskas kas vyksta su jumis, vyksta dėl jūsų vidinių nuostatų, pasąmoninių programų. Išorinės priežastys – antrinės, vidinės priežastys – pirminės. Ir kol jūs nesuprasite šito, vidinė transformacija neįmanoma. Jei laikysitės nuomonės, kad priežastis išorėje, tuomet jūs visada būsite vergovėje, kadangi jūs negalite pakeisti išorinių priežasčių. Jeigu jūs padarysite bent vieną pokyti, paskui jį seks milijonai pokyčių. Priežastys viduje, išorėje tik pasiteisinimai.

 

Jūs galite pakeisti visą jus supančią aplinką, bet niekas nepasikeis, jei vidinis pasaulis liks toks pat. Vidinės nuostatos kurs vis tą patį ir tą patį modelį, nes žmogaus gyvenimas kuriamas iš vidaus į išorę. Jūs visą laiką nešatės savyje savo rojų arba savo pragarą, kaip voras voratinklį neša savyje. Kur voras benuropotų, iškarto sumezga voratinklį aplink save. Kur jūs benueitumėte, jūs tuoj pat sukuriate savo gyvenimo modelį aplink save.  

 

 

Supraskite, viskas priklauso nuo jūsų. Ir jūsų vidinė transformacija bei pokyčiai gyvenime priklauso tik nuo jūsų. Priimkite sprendimą pasižiūrėti į save, į savo programas, į savo vidines nuostatas. Panagrinėkite kokios mintys nuolatos sukasi jūsų galvoje. Jūs esate magnetas to, kas yra jūsų viduje. Jei ant kažko pykstate, pritrauksite vis daugiau situacijų kuriuose pyksite. Jei dažnai pavydite, tuomet rasis vis daugiau ir daugiau priežasčių pavydėti. Jei jūsų protas sutelktas į tai kas gražu ir gera, jūs patirsite vis daugiau džiaugsmo ir nuostabių akimirkų...

 

Jūs galite surasti (iš pasąmoninės srities išsikelti į sąmonės lygmenį) ir paleisti viską, kas jums trukdo gyventi taip, kaip norite. Viską, kas jums trukdo būti laimingais, ramiais bei gyventi gausoje ir pilnatvėje.

 

 

Autorė Lidija Mačiūnienė