Straipsniai » Sąmoningumas

TIKROJI LAIMĖ ATEINA PALENGVA
TIKROJI LAIMĖ ATEINA PALENGVA

Tikroji laimė ateina mažais, lėtais žingsniais, pakeisdama kiekybę į kokybę. 

 

Jei nori numesti svorio, gamta tau sako, kad tam reikia laiko, sąmoningumo ir pastangų. Bet jei tu nori tai padaryti greitai ir geriausia dabar, tada šiuolaikinė medicina siūlo plastinę operaciją ir riebalų nusiurbimą. Ir niekas nesako, kad tą akimirką tu prilygsti trijų metų vaikui, kuris nori saldainio tuoj pat. Ir kad tai trumpalaikis rezultatas...

 

Jei jauti norą išplėsti sąmonę, dvasinis pasaulis tau siūlo daugybę praktikų, kurios sąmonę plečia palaipsniui. Meditacija, kontempliacija, emocijų paleidimo technika, joga, pranajama, rebefingas, savęs tyrinėjimas ir daugybė kitų... Bet jei užsidegei staiga, geriausia dabar, šiuo atveju tau siūloma „medicina“  - ayavaska, san pedro, bufo, varlių nuodai, mumijus, muskatas,  grybai... ir t.t. Tik klausimas, ar tau kas nors pasakė, kad šis dirbtinai sukurtas sąmonės išplėtimas pirmiausia pakelia labai aukštai, o paskui tenka skaudžiai kristi žemyn. Niekas nesako, kad tokia stimuliacija paims iš tavęs gerokai daugiau, nei duos.

 

Jei turi noro greitai kur nors nuvykti, tam yra visos galimybės, tačiau fizinio kūno adaptacija, naujoje vietoje, užtrunka apie dvi savaites. Todėl nuvykusi kitur trumpam, nelabai gali spėti pajusti „buvimą“, nes tam tiesiog nėra laiko.

Jei nori darnių santykių, praktika rodo, kad tam reikia laiko, reikia preliudijos. Norint pažinti vienas kitą, pajausti vienas kitą, suprasti bei santykyje pasijusti saugia... be galo svarbus yra laikas. Mums reikia daug saugumo, palaipsniui formuojant intymumą ir pagarbą, kad įvyktų tikras artumas. Tačiau šiuolaikinė kultūra siūlo socialinius tinklus be intymumo ir saugumo, kuomet tu, kaip asmuo esi visiškai nesvarbi... Svarbu tik greitas seksas ir santykiai be įsipareigojimo. Tai duoda apgaulingą trumpalaikį pasitenkinimo pojūtį. Tačiau laime to nepavadinsi, anaiptol, ilgainiui ateina daug nusivylimo...

 

Visi „greiti“ rezultatai turi savo pasekmes. Greitų stimuliatorių, greitų pasimatymų bei greitų pokyčių. Jie gali duoti greitą ir labai trumpalaikį rezultatą, o atgal pareikalaus gerokai daugiau nei duos.

Tikroji laimė ateina mažais, lėtais žingsniais, pakeisdama kiekybę į kokybę. Ir vieną dieną tu pastebėsi save, gyvenančią savo svajonėje.

..

Dėl savo laimės reikia kažką padaryti. Pirmiausia prisiimti atsakomybę, paleisti kontrolę, imtis veiksmų, gilintis į save, sportuoti, keisti mitybą, pabūti vienumoje, susivokti ar atvirkščiai, nustoti per daug galvoti. Gyventi ir jausti. Išeiti iš savo komforto zonos.

 

Tada laimė bus tavyje ir tavo, pelnyta ir aiški. Tu būsi tikra, kad ji nepradings, dėl tau nesuprantamų priežasčių,  nes tu dabar žinai, kiekvieną žingsnį link jos. Tada laimė, bus iš tikrųjų tavo.

Eik link savo laimės lėtai bet užtikrintai.  Su mūsų diena. Būkim laimingos, mylimos ir užtikrintos...