Straipsniai » Skaitiniai

KURĮ GYVŪNĄ PAMATEI PIRMIAUSIA? TOKIA GALIA SLYPI TAVYJE
KURĮ GYVŪNĄ PAMATEI PIRMIAUSIA? TOKIA GALIA SLYPI TAVYJE

 

 

 

 

 

Kiekvienas žmogus turi savo vidinę jėgą, kuri jam padeda susidoroti su iškilusiais sunkumais. Būtent vidinė jėga leidžia mums eiti pirmyn, tobulėti, siekti tikslų bei įgyvendinti savo svajones. Kai kurie išvystė ir sustiprino šią vidinę galią, na o kaikam dar reikia su tuo padirbėti. Šis testas padės suprasti kokia galia (jau atskleista ar darne) slypi tavyje.Kurį gyvūną pamatei pirmiausia?

 

1.      DRAMBLYS

Jei pamatei šį gyvūną ryškiausiai, tai rodo tavo protingą, stiprią, malonią ir nepakartojamą prigimtį. Esi brandus, išmintingas ir kantrus žmogus. Šios savybės su amžiumi vis labiau atsiskleidžia.Tu esi retas žmogus, gebantis įkvėpti, palaikyti bei motyvuoti. Esi sąmoningas, patikimas lyderis, kuriuo norisi sekti. Jei trūksta pasitikėjimo savimi bei drąsos išreikšti save, vadinasi vidinė galia dar neatskleista.  

 

2.      LIŪTAS

Turi labai didelę vidinę jėgą, kurią dažniausiai išreiški kritinėse situacijose. Gebi greitai priimti teisingus ir svarbius sprendimus,veiki greitai ir drąsiai.Tačiau, jei vidinė galia iki galo neatskleista, kartais nemoki valdyti savo emocijų, o tai labai stipriai įtakoja tavo santykius su aplinkiniais ir tavo gyvenimo kokybę.

 

3.      ELNIAS

Esi kilnus žmogus, tave aplinkiniai pripažįsta ir gerbia. Lygiai taip pat ir tu – spinduliuoji pagarbą žmonėms. Esi sąžiningas, objektyvus ir atviras. Tavo vidinis pasaulis labai gražus, tačiau lengvai pažeidžiamas. Melas ir agresija yra nepriimtini, todėl tavo kova už tiesą ir gėrį, nuveda į nusivylimą, beviltiškumą. Tau reikia ugdyti vidinę stiprybę – būti meilėje sau ir pasauliui.

 

 4.      TRIUŠIS

Triušis, tai nauja pradžia, viltis ir galimybės. Tai kūrybiškumas, laisvė ir džiaugsmas. Esi atkaklus, gali įveikti bet kokias kliūtis. Esi komunikabilus ir lankstus, draugiškas, įdomus ir nenuspėjamas. Emocionalumas ir nepastovumas bei skuboti sprendimai – yra tavo savybės, kurias turi įvaldyti. Atskleista vidinė galia – įdomus, kreatyvus, išlaikytas bei tvirtas žmogus.