Straipsniai » Skaitiniai

Laiškas, kiekvienai, subtiliai Moteriškąjai būtybei
Laiškas, kiekvienai, subtiliai Moteriškąjai būtybei

Sakau jums gana, gana, gana... gana kankinti save klausimais. Gana visur ieškoti paslėptos prasmės. Gana sukiotis atgal ir vertinti, smerkti ir teisti save. Užtenka sau sakyti, kad esi dar nepakankamai gera, tobula, verta...

Nustok tai daryti!

 

Nes tokia, kokia esi dabar – netgi su visais trūkumais ir problemomis, - būtent tokia, tu ir turi būti. Tu esi tokia ir esi ten, kur turi būti, šiame gyvenimo etape.

 

Į tokią tavo gyvenimo realybę tave atvedė tūkstančiai kitų momentų buvusių tavo gyvenime. Tūkstančiai sprendimų ir poelgių. Milijonai minčių, bandymų, sėkmių ir nesėkmių. Ir visa tai yra nuostabu. Kad ir ką galvotum apie save - Tu jau dabar esi Tobula, Nuostabi ir vienintelė tokia – Nepakartojama, Unikali... su savo „šviesiąją ir tamsiąją puse“.

Tačiau, jei tavęs netenkina tai, kaip yra dabar – tu gali pakeisti, žinodama, kas neveikia, kas ne tinka ir kas yra nenaudinga tau. Gali atsisakyti savo strategijų: bijoti, atidėlioti, vengti, nuleisti rankas, ne pasitikėti, abejoti... susigūžti, liūdėti, pykti, ilgai mąstyti... Tiesiog nustok save kaltinti, bausti ir teisti, pradėk rūpintis savimi, palaikyti save ir mylėti save.

 

Tačiau, vietoj meilės sau, vietoj savęs priėmimo mes ir toliau sėkmingai save smerkiame, gniuždome ir ko neveikiame, sakydamos, kad dar esu nepakankama, dar turiu pasistengti, dar turiu kažką suvokti, dar reikia save pataisyti, pagerinti, paremontuoti, patobulinti.. Aš bloga mama, bloga žmona, bloga draugė, bloga dukra, anūkė, kolegė... Neatitinku kažkokių išsigalvotų standartų. O jei tik pagalvoju apie meilę sau, vadinasi esu savanaudė, egoistė ar egocentrikė, o tai reiškia – neverta meilės.

 

Užburtas ratas. Išėjimas iš jo – vienintelis, visapusiška meilė sau. Sau visokiai – grubiai, nemokančiai, bijančiai, rėkiančiai, kaltinančiai, atsisakančiai, išdidžiai, piktai, silpnai, liūdnai, apatiškai ar depresuojančiai, pavydinčiai, gobšiai ir tinginčiai... sau visokiai... Nepriklausomai nuo to ką kiti pagalvos ar pasakys.

 

Kiti jus mato tik per savo suvokimo prizmę, per savo filtrus. Jie pyksta ant jūsų ten, kur savęs tokių nemyli ir nepriima. Todėl kito nuomonė apie tave, iš tikrųjų yra tik to žmogaus nuomonė apie jį patį. Nustok laukti kitų pritarimo – pritark sau pati. Nustok klausti kitų nuomonės, nelauk kitų patvirtinimo, kad su tavimi viskas gerai. Žinok, kad su tavimi visada viskas gerai.

 

Apkabink save, mylėk save – vienintelę ir nepakartojamą. Pradėk dieną  kitaip... su šypsena, su lengvumu su džiaugsmu... Su ramybės jausmu, Pasitikėjimu Visata ir begaline meile sau.

Apkabink save – pačią pačiausią, pačią mylimiausią visame pasaulyje. Ir niekada... niekada nepaleisk.