Straipsniai » Skaitiniai

Tu turi teisę išeiti
Tu turi teisę išeiti

“Jei tu kada nors atrasi save neteisingoje istorijoje, tieosig išeik“ Mo Villjems

 

Tu turi teisę išeiti iš bet kokios situacijos, kurioje tu savęs nematai. Tu turi teisę išeiti iš bet kokios gyvinimo istorijos, kurioje tu sau nepatinki. Tu turi teisę išeiti iš ten kur tau skauda.

 

Tu turi teisę išeiti iš miesto, kuri temdo tavo spindėjimą ir neleidžia šviesti vis ryškiau. Tu turi teisę susikrauti lagaminą ir pradėti viską iš naujo kitoje vietoje. Tu turi teisę pakeisti savo gyvenimą.

 

Tu turi teisę išeiti iš darbo, kuris tave žlugdo, net jei visas pasaulis tau sako to nedaryti. Tu turi teisę ieškoti to, kas tave skatina, kelia ir motyvuoja kiekvieną rytą vis stipriau.

 

Tu turi teisę palikti tą, kurį tu myli, jei jis blogai su tavimi elgiasi. Tu turi teisę mylėti save labiau už jį ir išeiti... jei bandai vėl ir vėl, tačiau niekas nesikeičia.

 

Tu turi teisę palikti savo draugus, kurie tavęs nevertina. Tu turi teisę apsupti save žmonėmis, kurie tau padeda ir tave palaiko, kuriems patinka tavo idėjos. Žmonėmis - su kuriais tau gera būti.

 

Tu turi teisę sau atleisti už mažas ir dideles klaidas. Tu turi teisę būti gera sau, žiūrėti į veidrodi ir patikti sau. Tu turi teisę savę besąlygiškai mylėti.

 

Tu turi teisę išlaisvinti save iš savo pačios lūkesčių, baimių, skausmo, nevilties, prisiminimų... Tu turi teisę išeiti iš savo kančios.

 

 

Lidija Ma