Paslaugos » ENERGETINIS VALYMAS

ENERGETINIS VALYMAS
ENERGETINIS VALYMAS

Energetinio valymo ir ketinimų aktyvinimo sesijos tinka žmonėms turintiems stipriai išplėstą sąmonę, suvokiantiems savo aukštesnįjį aspektą bei pasitikintiems Aukštesniąja jėga (Visata, Kūrėjas, Dievas, Gyvenimas...). Po šių sesijų labai stipriai išauga pasitikėjimas savimi, viskas gyvenime vyksta lengviau, greičiau ir paprasčiau, viduje jaučiant vidinį balansą ir pasitikėjimą procesu, turint daug vidinės jėgos, energijos ir Visatos bei Kūrėjo palaikymą. Po sesijos trijų mėnesių laikotarpyje gaunami žmogui reikalingi suvokimai. 

 

Energetinio valymo sesijos metu yra išvaloma maksimaliai viskas (karma, giminės karma, programos, kontraktai, prisirišimai, emociniai blokai, strategijos, trūkumai, atjungiama nuo egregorų, astralinių parazitų, būtybių ir t.t.). Valymas atliekamas per visus laikus, struktūras, ilgius ir linijas, per paraleles į praeitį ir į ateitį. Išvaloma viskas, kas šiuo metu yra įmanoma, tiek, kiek pats žmogus yra pasiruošęs atiduoti. Atliekamas visų žmoagaus Esybės dalių gydymas, integracija bei sujungimas į darnią struktūrą (Siela, Dvasinė širdis, Protas, Pasąmonė, Fizinis Kūnas, Vidinis Vaikas, Moteriškoji dalis, Vyriškoji dalis). Susijungima su Dvasia. Tai atitinka gerokai daugiau nei 100-tus emocijų paleidimo sesijų.

 

Ketinimų aktyvinimo sesija. Pamatyti ir suprasti savo Sielos prigimtį (Siela amatininkė, kūrėja, mokytoja, gydytoja, globėja, idėjų generatorė, verslininkė, projektuotoja, inžinierė ir t.t.) bei suvokti savo paskirtį gyvenimui žemėje. Gyvenimo vizijos išsigryninimas ir ketinimų akseleratoriaus įdėjimas žmogaus subtiliąjame lygmenyje, kuris nuolatos palaikys ketinimą pajungtą prie visatos energijos šaltinio ir kvantinio ketinimų tėkmės lauko, bei sukurs norimo rezultato magnetinį lauką Sielos struktūroje bei Auroje.

 

Po šių sesijų, viską, ka gausite, reikia palaikyti sąmonės lygmenyje.

 

Registruotis sesijai