Paslaugos » Meditacija

Šypsenos meditacija vidaus organams, kūnui, žmonėms bei pasauliui
Šypsenos meditacija vidaus organams, kūnui, žmonėms bei pasauliui

Nuoširdi šypsena daro stebuklus sau ir aplinkiniams, ji – tarsi saulės spindulėlis lietingą dieną. Po kurio laiko vidinė šypsena gimsta natūraliai, to netrunka pastebėti ir aplinkiniai. Didžiulę reikšmę gijimo procesui turi teigiamos emocijos. Emocijos ir nuotaikos palieka antspaudą mūsų veide, laikysenoje, netgi figūroje.


Skaityti daugiau čia
Klausytis meditacijos čia
 

Meditacija
Meditacija

Meditacija – tai vienas iš daugelio savęs pažinimo metodų, kurį taikant Įgauname vidinę ramybę, lengvumą ir efektyvumą, tampame laisvesni, sveikesni ir lankstesni. Pažindamas savo kūno ir proto realybę gali atrasti ir išspręsti ten slypinčias problemas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Meditacija: 

padeda susivokti savyje, pastebėti ten slypinčias mintis bei jausmus ir juos paleisti;

praplečia sąmonę bei didina sąmoningumą;

mažina skausmą, nerimą ir pyktį;

atpalaiduoja ir suteikia ramybės bei pusiausvyros jausmą;

subalnasuoja visų organų bei kūno sistemų darbą ir padeda greičiau pasveikti; 

Nuramina protą ir mintis

Lavina dėmesį ir koncentraciją

Pažadina intuiciją ir kūrybinį potencialą

 

Siekiantiems dvasinės transformacijos meditacija yra galingiausias įrankis, kuriuo naudojosi visos senovės pasaulio kultūros ir kuriuo remiasi šiuolaikinis žmogus. Meditaciją gali praktikuoti įvairios pasaulėžiūros žmonės, nes tai universalus dvasinis aspektas.

 

Prieš 30 metų JAV Harvardo universiteto profesoriai patvirtino, kad medituodami žmonės sunaudoja 17% mažiau deguonies, sulėtina širdies plakimą, smegenyse ima gamintis dvigubai daugiau laimės hormonų – endorfinų. Reguliariai medituojantis žmogus gali perorientuoti smegenų veiklą, kitaip reaguoti į nemalonius įvykius.

 

Mokau medituoti individualiai bei grupėse