Paslaugos » Parduotuvė

 • Meditacijų ciklas „VIDINIS BALANSAS“ per stebėjimą, leidimą viskam būti bei priėmimą.

   

  Meditacija nėra veiksmas, meditacija yra grynas suvokimas. Meditacija yra didžiausias stebuklas tavo gyvenime. Tu tiesiog sėdi ir stebi... pradeda vykti neįtikėtini dalykai! Tavo protas nurimsta, jis nebėra toks aktyvus kaip anksčiau, tarpai tarp minčių tampa vis didesni. Šios spragos yra gražiausias dalykas pasaulyje, nes jose pradedi matyti dalykus, kurie nėra iškreipti proto. Kūnas tampa lengvas: jis nebėra įsitempęs, niekas jo netrikdo. Jautiesi taip, tarsi nuo tavo pečių būtų nukritusi nepakeliama gyvenimo našta.

  Kaina: 63.00 EUR
 • Kompleksinis, giliai transformuojantis, 11-likos savaičių, internetinis, emocijų paleidimo kursas norintiems pasinerti giliau ir susitvarkyti santykius su tėvais, partneriais, vaikais, socialinius santykius, santykį su Savimi, su pinigais, su Kūrėju ir su pačiu Gyvenimu, bei išsivaduoti iš neharmoningų karminių santykių.


   

  Kaina: 349.00 EUR
 • Asmeninė konsultacija – tai laikas skirtas tik Tau. Visas dėmesys Tavo gyvenimo situacijoms, sritims ar tikslams.

  Kaina: 70.00 EUR
 • Asmeninė konsultacija – tai laikas skirtas tik Tau. Visas dėmesys Tavo gyvenimo situacijoms, sritims ar tikslams.

  Kaina: 140.00 EUR
 • Asmeninis, giliai transformuojantis visas gyvenimo srytis, kursas.

  Kaina: 680.00 EUR
 • Konsteliacija – tai būdas suprasti, kur slypi tikrosios besikartojančių problemų priežastys (susirgimų, sveikatos sutrikimų, priklausomybių, nesėkmių gyvenime, versle ar veikloje, santykiuose, pinigų trūkumo, laiko trūkumo, prasmės nebuvimo, nenoro gyventi bei kitais klausimais).

  Kaina: 90.00 EUR
 • Kompleksinis, giliai transformuojantis, dviejų mėnesių, internetinis, emocijų paleidimo kursas "NEUTRALUMAS" – KAIP PAKILTI VIRŠ TAMSOS IR ŠVIESOS ŽAIDIMO? ARBA – KAIP IŠEITI IŠ 3D MATRICOS?

  Kaina: 222.00 EUR
 • Kompleksinis, giliai transformuojantis, trijų mėnesių, internetinis, emocijų paleidimo kursas "Pagerink savo finansinę padėtį". 

   

  „Neriboju savęs savo noruose ir poreikiuose. Daug laiko ir dėmesio skiriu savęs pažinimui. Keliauju, užsiimu mėgstama veikla, augu ir tobulėju...“ Ar gali taip pasakyti apie save?

  Kaina: 333.00 EUR
 • 6-ių paskaitų ciklas "Kaip susikurti gausos matricą?“

   

  1. Paskaita "Nuo ko priklauso pinigų kiekis mano gyvenime?

  2. Paskaita "Skurdo pasąmoninės programos, kaip jas pakeisti"

  3. Paskaita "Savivertė - kiek jautiesi verta, tiek ir sau leidi turėti"

  4. Paskaita "Išėjimas iš veidrodžių karalystės. Atsakomybės prisiėmimas"

  5. Paskaita "Foninė vibracija" emocinė būsena/ energingumas

  6. Paskaita "Dėmesys, ketinimai, reakcija, gausos priėmimas"

  Kaina: 99.00 EUR
 • Jauti, kad esi pasiruošęs pokyčiams. Turi, didelį norą išsivaduoti iš savo skausmo, iš savo kančios iš savo baimių, neveiklumo, nusivylimo, pykčio ar pasyvumo. Turi didelį norą išeiti iš užburto, besikartojančių nesėkmių rato.

  Kaina: 171.00 EUR