Paslaugos » Parduotuvė

INTERNETINIS KURSAS "PAGERINK SAVO FINANSINĘ PADĖTĮ"

Kompleksinis, giliai transformuojantis, trijų mėnesių, internetinis, emocijų paleidimo kursas "Pagerink savo finansinę padėtį". 

 

„Neriboju savęs savo noruose ir poreikiuose. Daug laiko ir dėmesio skiriu savęs pažinimui. Keliauju, užsiimu mėgstama veikla, augu ir tobulėju...“ Ar gali taip pasakyti apie save?

 

O gal nuolatos jauti pinigų stygių, patiri baimę ir nuolatinę įtampą dėl pinigų trūkumo, jautiesi nesaugiai. Riboji save, neleidi sau... nes nėra pakankamai pinigų...

 

Klausimas tau, jei žinotum, kad gali būti kitaip: „Ar norėtum tai pakeisti, ar norėtum gyventi kitaip, turėti galimybę patenkinti savo poreikius ir įgyvendinti savo svajones? Ar norėtum pinigų trūkumą paversti gausa?


***

Mokslininkai įrodė, jog turtingas, laisvas ir prabangus gyvenimas pirmiausia yra proto būsena ir pasąmoninės programos! Mūsų protas, mums sukuria būtent tokį gyvenimą, kokiu tikime.

 

***

Daugiau informacijos apie kursą.

 

***

 

Kiek?

 

Standartinis paketas plius 15 min asmeninės konsultacija - 369 eur.
Paketas su asmeniniu vedimu (7 val asmeninių konsultacijų ciklas) - 981 eur


Dar net ne pasibaigus kursui, ši suma tau sugrįš.


***

Daugiau informacijos telefonu +370 620 35343


Būtina registracija asmenine fb žinute, paspaudus šią nuorodą
 


Registracija patvirtinama pervedus įmoką už kursą.
Mokėjimo duomenys:
Lidija Mačiūnienė
Sąskaita: LT027300010087608286
Paskirtis: Dalyvio vardas ir pavardė, fb psiaudonimas jei jis yra kitoks nei Vardas ir Pavardė. Internetinis kursas "Pagerink savo finansinę padėtį"