Straipsniai » Praktiški patarimai

Kaip kelti vibracijas?
Kaip kelti vibracijas?

 

Bet kuri būsena, kurią patiriame, tėra mūsų pasirinkimas. Kai esame pikti, bijome, nedrįstame, pavydime, abejojame, sielvartaujame, mums atrodo, kad taip jaučiamės dėl išorinių aplinkybių. Tačiau, mes visada galime rinktis kaip reaguoti. Tereikia suprasti, kad pyktis, liūdesys, pavydas, baimė - stresinė būsena, tikrai nepadės išspręsti esamos situacijos. Esame įpratę, kad viskas vyksta savaime ir mūsų jausmai nuo mūsų nepriklauso, tačiau sąmoningai priėmę spręndimą, lengvai galime pakeisti esamą nemalonią būseną į pasirinktą būseną. 

 

 

 

Užtenka nuspręsti ir žengti žingsnį aukščiau to jausmo, kuriame esame, kurį dabar pastebime, kuris mus šiuo metu valdo. Tarsi palipėtume vienu laipteliu aukščiau esamos emocijos. Visai nesvarbu kokia tai emocija, būsena... tik vienu laipteliu aukščiau, nei tai ką patiriame. 

 

 

 

Pvz.: Jei bijome, pykstame, nekenčiame... "Ar gali palipti aukščiau šios emocijos? Stbėti ją? Leisti jai skleistis ir augti? Ar gali leisti jai išsisklaidyti, ištirpti ir transformuotis į meilę? 

Taip dirbame su visais jausmais, kol jaučiame drąsą ir neutralumą, tuomet galime rinktis kilti dar aukščiau. Kilti į meilę, džiaugsmą ir ramybę

 

Kalibruokite ties 200 (Drąsa) ir aukščiau, tuomet jūsų gyvenimas bus daug šviesenis ir lengvesnis.

Jei turite klausimų ar nesuprantate kaip tai atlikti praktiškai skambinkite tel: +370 620 35343 ar rašykite lidija.maciuniene@gmail.com.

 

Čia pateikta praktinė dalis, visą straipsnį apie vibracijas skaitykite čia

 

Su meile Lidija