Nuo seno esame įtikinėjami, kad pieną gerti naudinga, sveika ir būtina. Tačiau ar iš tikrųjų? Žmogus – vienintelis gamtoje, geriantis ne tik savo pieną ir geriantis jį visą gyvenimą. Gyvūnų, šiuo atveju – karvių, pienas subalansuotas augantiems jaunikliams, tačiau medžiagos, reikalingos augantiems karvių jaunikliams, nebūtinos žmogui.
Liežuvis – tai burnos ertmėje esantis virškinimo sistemos organas, jo pagrindinės funkcijos – maišyti maistą su seilėmis, padėt įstumti maistą į gerklę ir kramtant stumti link dantų. Taip pat liežuvis yra svarbus kalbai. Turbūt daugeliui šios liežuvio funkcijos yra žinomos, bet ar žinojote, kad liežuvis gali būti puikus jūsų sveikatos būklės diagnostikos įrankis, kuris gali parodyti bendrą jūsų sveikatos būklę ir sveikatos sutrikimus tam tikrose organizmo vietose.
Tibeto medicina skiria 46 650 skonių. Šeši iš jų yra pagrindiniai: saldus, rūgštus, sūrus, kartus, aštrus ir sutraukiantis. Vieno iš šių skonių dominavimas mūsų kasdieniame racione, pagal tibetiečius, gali kūnui padaryti žalos.
Užmirškite savo karaujo spaudimą, savo cholesterolį, netgi savo svorį. Yra vienintelis faktorius, kuris geriau už kitus gali nurodyti, ar jūs gyvensite ilgai ir sveikai, ar turėsite sveikatos problemų. Tas faktorius vadinasi - homocisteinas.
Ligas galime pagydyti pažiūrėdami į ligos priežastį iš dvasinės pusės. Būtent į fiziniame kūne vykstančius procesus galime pažvelgti kaip į pasąmonės bendravimą su mumis, t.y. jos siunčiamas žinutes mūsų protui.
Kitais žodžiais tariant, žmogaus kūnas mums visuomet pasako kuriose gyvenimo srityse ar santykiuose esame praradę balansą ir harmoniją su savimi. Mūsų nepailstantis kasdieninis užimtumas nukreipia dėmesį nuo šių ženklų ir pasąmonės bendravimo, o tai galėtų mums padėti sugrįžti į subalansuotas ir harmoningas vėžias. Situacijos supratimas ir galima transformacija bus aiški tik tuomet kai pilnai įsijausime į save, būsime tuo kas esame ir savęs neapgaudinėsime.