Straipsniai » Praktiški patarimai

Kaip kelti vibracijas?

Bet kuri būsena, kurią patiriame, tėra mūsų pasirinkimas. Kai esame pikti, bijome, nedrįstame, pavydime, abejojame, sielvartaujame, mums atrodo, kad taip jaučiamės dėl išorinių aplinkybių. Tačiau, mes visada galime rinktis kaip reaguoti. Tereikia suprasti, kad pyktis, liūdesys, pavydas, baimė - stresinė būsena, tikrai nepadės išspręsti esamos situacijos.

plačiau
Šypsenos meditacija

Šypsena yra geros sveikatos, vidinės ramybės ir geros nuotaikos paslaptis.

 

Šypsena sukuria aukštos kokybės energiją, kuri  gydo. Senovės Kinijoje Dao meistrai atrado šypsenos energijos galią. Šios meditacijos pagalba meistrai pasiekdavo sveikatą, laimę ir ilgaamžiškumą.

 

Šypsena pačiam sau panaši į mėgavimąsi meile, o meilė gali padėti atstatyti jėgas ir atsijauninti. Ši praktika pasižymi daugeliu pranašumų, ir vieni svarbiausių – proto atpalaidavimas, koncentracijos lavinimas, depresijos pašalinimas ir didžiulis jaunystės potencialas.

 

plačiau
Meilės kūnui meditacija

Ši, meilės kūnui meditacija, padeda priimti savo kūną, mylėti save tokius kokie esame. Ši praktika stiprina dėmesio koncentraciją ir padeda nuraminti protą. Ją atlikti patarčiau kiekvieną vakarą.

 

Patogiai atsisėskite, stebėkite savo kvėpavimą ir sąmoningai jį lėtinkite.

Savo žvilgsniu, savo dėmesiu palieskite visas savo išorinio kūno dalis. Ir mintyse tarkite „Aš tave myliu. Myliu tave, myliu tave...“  

plačiau
Kaip paleisti jausmus ir ribojančius įsitikinimus

Karma – tai emocijų ir įvykių rinkinys, kuriuos  atėjai šiame gyvenime patirti, tam, kad išmoktum tai mylėti. Viskas, kas vyksta tavo gyvenime yra tik tau ir dėl tavęs. Nėra blogų įvykių ar blogų žmonių. Kai tu viską priimi ir myli – tavo karma prisipildo meile, dėkingumu ir ramybe, tuomet viskas keičiasi ir tavo gyvenime. Niekas neįvyksta atsitiktinai, jei tai įvyko tau, klausk savęs: ką turiu išmokti, ko dar nemyliu?

plačiau
Praktika „dovanoju gėrį sau“

Apie tai, kiek svarbu Dėkingumas, pasakyta labai daug. Šiandien norėčiau pakalbėti apie dėkingumą sau –  „dovanoju gėrį sau“. Daugeliui šie žodžiai bus ne labai malonūs ir kels negatyvius jausmus. Taip atsitinka tiems, kurie patys linkę save teisti.

plačiau
Kaip priimti save, per kito žmogaus prizmę

Tą akimirką, kai žmogus priima save tokiu, koks jis yra iš tikrųjų, ne vertindamas ir nelygindamas savęs su kitais, pradingsta  išdidumo ir nevertumo jausmas. Pradingsta įtampa, baigiasi nesėkmingi bandymai tapti kažkuo kitu, pasitraukia stresai ir depresijos, kurie atsiranda tik dėl nepriėmimo savęs. Pagrindinė didelių permainų paslaptis – visiškas savęs priėmimas. Tačiau kaip priimti tai, kas nepatinka?

 

plačiau
Kaip atsikratyti alkio jausmo?

Labai svarbu žinoti, ką valgyti ir kaip valgyti. Jei mūsų organizmas su maistu gauna 22 aminorūgštis, tai iš jų jis pasigamina visas kitas gyvybiškai svarbias medžiagas, o mes ilgam jaučiamės sotūs, lengvi ir darbingi.

plačiau
Kaip atstatyti energijos balansą

Vienas iš paprasčiausių būdų atstatyti energijos balansą, baltos šviesos „dušas“.

plačiau
Kaip paleisti mintis ir jausmus?

Žmogus, tarsi kompiuteris. Kokios programos suinstaliuotos tokios ir veikia. Jei instaliuota programa „man nesiseka“, tai kodėl stebimės ir pykstame kai nesiseka? “Jau per vėlu… aš dar nepasiruošęs… nieko nespėju... sunku gyventi... nematau išeities... aš negaliu nieko pakeisti… aš nevertas… man nepavyks…” – šie ir panašūs įsitikinimai diktuoja mūsų elgesį, pasaulėžiūrą,  jų pagrindu kuriame savo gyvenimą.

plačiau