Straipsniai » Sąmoningumas

Jausmų kilmė

Suvokus jausmų kilmę daug lengviau juos paleisti.

Kas tai jaučia?

Kam skauda?

Kas gali tai paleisti?

plačiau
Atsiverk meilei

Neieškok meilės, nesistenk priversti kitus mylėti tave. Tiesiog būk pati/s tuo, ko ieškai. Nebūk tuo, kuri/is prašo, reikalauja ir pyksta kai negauna. Būk tuo, kuri/is turi ir gali dalintis. Būk geresniu, plačiai atverk savo širdį, be noro gauti atgal. Tau skauda? Tu išsekusi/ęs? Neturi nieko, kuo galėtum dalintis? Siaubingai jautiesi?

plačiau
Karas išorėje niekada neveda į ramybę viduje

Visame pasaulyje žmonės kariauja vieni su kitais. Žmonės iš vienos „pusės“ žudo žmones iš kitos „pusės“. Kiekviena „pusė“ įtikinėja, kad ji teisi. Kiekviena „pusė“ randasi skausme, tačiau nenori nusileisti kitai „pusei“, sugalvodama vis naujų priežasčių, kodėl jie yra teisūs. Tragiškos istorijos senos kaip pasaulis.

plačiau
Laimė – gebėjimas būti šioje akimirkoje

Laimė – tai terminas, kurio reikšmė kiekvienam  yra skirtinga. Nėra laimingų žmonių vien todėl, kad jie gimė su marškinėliais ar po laiminga žvaigžde. Būti laimingu yra pasirinkimas. Tačiau, yra vien paslaptis -  laimė gali būti tik šioje akimirkoje.

plačiau
Visada prisimink, tu turi nuostabią sielą
Sveikas, aš rašau būtent tau, mielas žmogau. Skaityk tai ramiai,  pajausdamas ir prisipildydamas džiaugsmu bei meile. Štai taip. Tu esi nuostabus žmogus. Tu turi gražią sielą. Visada prisiminki tai. Tavo akys – pilnos gėrio ir meilės.
plačiau
Supraskite, viskas priklauso nuo jūsų

Jūs patys esate priežastis savo laimės ir nelaimės, trūkumo ir gausos, rojaus ir pragaro savo viduje. Viskas kas vyksta su jumis, vyksta dėl jūsų vidinių nuostatų, pasąmoninių programų. Išorinės priežastys – antrinės, vidinės priežastys – pirminės. Ir kol jūs nesuprasite šito, vidinė transformacija neįmanoma. 

plačiau
Tu turi tik vieną karmą - priimti save

Tą akimirką, kai žmogus priima save tokiu, koks jis yra iš tikrųjų, ne vertindamas ir nelygindamas savęs su kitais, pradingsta  išdidumo ir nevertumo jausmas. Pradingsta įtampa, baigiasi nesėkmingi bandymai tapti kažkuo kitu, pasitraukia stresai ir depresijos, kurie atsiranda tik dėl nepriėmimo savęs. /Ošo

plačiau
Mes visada labai gerai pastebime kitų žmonių trūkumus

Mes beveik visada, labai gerai pastebime kitų žmonių trūkumus, ir tuo pačiu metu, mes nepastebime savo trūkų, todėl mes manome, kad visi sunkumai ir problemos kyla dėl kitų žmonių trūkumų.

plačiau
Sąžinės nuostatos

Asmeninės nuostatos kyla iš sąžinės ir yra susijusios su padariniais gyvenime. Sąžinė lemia, kokiomis sąlygomis turime teisę kam nors priklausyti, o kokiomis tą teisę prarandame. Mūsų sąžinė mus nuteisia. Visi sąžinės krustelėjimai yra nuosprendžiai. Tai yra išankstinės nuostatos, kurios viską iš anksto nulemia. Ką galiu daryti, turėti, o ko ne.  Giliau nesuvokdami sąžinės egzistavimo esmės, tampame jos vergais.

 
plačiau